До кінця подачі матеріалів:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Номінації конкурсу

Номінація "Кріейтор"

Якщо після натхненної хвилі EdCamp’y Ви змогли віднайти небачену донині креативність та втілювали її на практиці — ця номінація для Вас!

Номінація "Інноватор"

Якщо після натхненної хвилі EdCamp’y Ви впровадили на місці небачені інновації — ця номінація для Вас!

Вибір "Шкільного світу"

У цій номінації переможе людина, робота якої влучить в серденько команді видавництва “Шкільний світ”.

Номінація "Натхненник"

Якщо після натхненної хвилі EdCamp’y Ви змогли мотивувати свій колектив до змін чи надихнути на великі звершення, то розкажіть нам ЯК, адже ця номінація для Вас!

Номінація "Стартапер"

Якщо після натхненної хвилі EdCamp’y Ви придумали власний цікавий та унікальний проєкт, напишіть про його практичне втілення, адже ця номінація для Вас!

Номінація "Стейкхолдер"

 Якщо після натхненної хвилі EdCamp’y Ви прокачали hard та soft skills настільки сильно, що стали лідером думок, якщо Ваші управлінські якості змінилися, а колеги кажуть, що в кращу сторону, то напишіть нам, як вам це вдалося!

Вибір "EdCamp Ukraine"

У цій номінації переможе людина, робота якої влучить в серденько команді EdCamp Ukraine.

Подати роботу на конкурс

1. Ознайомтеся з вимогами до матеріалів

Рукопис має бути надрукованим через 1,5 інтервалу, на білому папері звичайного формату (А4) зі стандартними берегами. Набір — лише у Word, шрифт Times New Roman 14.

Формули слід набирати в редакторі формул, файли називати латинськими літерами. До рукописів, які містять задачі, обов’язково додавайте їх розв’язання. У сценаріях свят необхідно розписувати тексти пісень і ноти або вказувати використаний музичний матеріал.

Якщо в статті використано матеріали з інших видань або з Інтернету, обов’язково посилайтеся на використану літературу або відповідні сайти.

Усі цитати й посилання на статті та книжки мають бути ретельно вивірені за першоджерелами. У виносці обов’язково зазначайте, звідки взято цитату, автора та назву книжки або статті, видання, в якому ця стаття опублікована, місто, видавництво, рік видання та номер сторінки.

Ілюстративний матеріал має бути чітким, контрастним, з підписом на звороті м’яким олівцем. Його слід зберігати окремими файлами у форматі .tiff (TIF) або .jpg (JPG). Малюнки, схеми та креслення додавайте до рукопису на окремих аркушах. Слайди можуть бути використані, тільки якщо вони чіткі й надіслані не у Word, а окремою презентацією (чи окремим файлом). Кожна подана таблиця повинна мати назву. На всі таблиці, схеми, графіки, діаграми, слайди, малюнки тощо мають бути посилання в тексті.

До рукопису обов’язково потрібно додати Заяву автора встановленого зразка, заповнену власноруч.

2. Надішліть заяву на кожен матеріал

 

3. Надсилайте свою роботу через цю форму

МАТЕРІАЛ НА КОНКУРС НАДСИЛАТИ ТУТ

Оберіть номінацію:

КріейторІнноваторНатхненникСтартаперСтейкхолдер

(якщо авторiв кiлька, то між їхніми прізвищами поставити крапку з комою «;»)
Прізвище, ім'я та по батьковi автора
Повна назва матерiалу
Ваша електронна адреса (e-mail)
Ваш контактний номер телефону
Ваша повна поштова адреса
(поштова адреса має збігатися з адресою, вказаною в заявцi автора)
Укласти матерiал статтi до запиту: (назвіть файл латинськими лiтерами або цифрами. Максимальний розмір файлу — 10 МБ, дозволенi файли — архiви: zip|rar|7z|gz, документи: doc|docx|ppt|pptx|icml|odf|xls|xlsx|pdf|rtf, зображення: jpg|tif|tiff)
Ставлячи тут , я дозволяю обробку моїх персональных даних в інформаційній системі видавництва.
Ставлячи тут , я підтверджую, що роздруковану на папері «Заяву автора» (посилання на документ «Заява автора») до матеріалу я заповнив власноруч правильно та відправив «Укрпоштою».
Пiсля того як iнформацiйна система видавництва отримає Ваш запит, Вам буде автоматично надiслано листа про пiдтвердження того, що запит отримано.

ПРО КОНКУРС

“Біла ворона, яка змогла!”

Новини конкурсу

Натискайте на іконку та слідкуйте за конкурсом у Facebook. Конкурс світлин з EdCamp’ів, новини та оголошення — все побачите саме там! 

Інші проєкти

ВГ “Шкільний світ” та ГО “EdCamp Ukraine”

ГАЗЕТА "СУЧАСНА ШКОЛИ УКРАЇНИ"

З січня 2019 року у спільноти відповідального вчительства з’явився рупор — власний журнал у партнерстві з ВГ “Шкільний світ”. Замовляйте якісні матеріали від нас та ГО “EdCampUkraine”.

Зростаймо разом з EdCamp’ом

Опрацьовуючи це особливе видання, Ви дізнаєтеся про сучасні методи підвищення кваліфікації шкільного вчительства: від ціннісних основ і пояс­нення, чому EdCamp працює, – до покрокового плану організації такої по­дії, із відгуками й порадами від педагогів, які вже мають досвід проведення (не)конференцій.

Share This