Електронні видання

Як користуватися книжкою?
Користуватися електронною книжкою набагато простіше, ніж ви можете собі уявити.
1. Ваша електронна книжка — це передусім основний файл розширенням «.epub». Тут містяться конспекти уроків, вправи та відповіді до завдань і контрольних робіт. Відкриваєте й починаєте працювати!
2. Книжка містить завдання та вправи, призначені як для спільної, так і для індивідуальної форм роботи. Не гайте часу на те, щоб щось друкувати або вирізати, адже вся необхідна інформація міститься в допоміжному файлі «add4show». Вам лишається тільки натиснути на гіперпосилання біля обраного завдання — і на моніторі або проекторі висвітиться необхідна інформація, яку зможуть побачити всі.
3. Якщо все-таки виникне необхідність роздрукувати матеріали, не хвилюйтеся — ми подбали й про це. У файлі «add4print» у відповідному форматі вже готові до друку додаткові матеріали (бланки, тести тощо).
Ми розробили посібник у такий спосіб, щоб він став максимально корисним та зручним для кожного. Проте ви можете виставити налаштування самостійно й користуватися книжкою так, як зручно особисто вам.

У Вас виникли проблеми з читанням файлу?
Комп’ютер вперто засвідчує про відсутність потрібної програми?
Ми маємо для Вас маленьку пораду! Відкривайте електронні формати, що містяться у книжках за допомогою програм «Sumatra PDF» чи «CoolReader» та інші, які дозволяють відкривати файли з розширенням «.epub».

Користуйтеся з радістю!

Showing 1–9 of 27 results