Електронні видання

Як користуватися книжкою?
Користуватися електронною книжкою набагато простіше, ніж ви можете собі уявити.
1. Ваша електронна книжка — це передусім основний файл розширенням «.epub». Тут містяться конспекти уроків, вправи та відповіді до завдань і контрольних робіт. Відкриваєте й починаєте працювати!
2. Книжка містить завдання та вправи, призначені як для спільної, так і для індивідуальної форм роботи. Не гайте часу на те, щоб щось друкувати або вирізати, адже вся необхідна інформація міститься в допоміжному файлі «add4show». Вам лишається тільки натиснути на гіперпосилання біля обраного завдання — і на моніторі або проекторі висвітиться необхідна інформація, яку зможуть побачити всі.
3. Якщо все-таки виникне необхідність роздрукувати матеріали, не хвилюйтеся — ми подбали й про це. У файлі «add4print» у відповідному форматі вже готові до друку додаткові матеріали (бланки, тести тощо).
Ми розробили посібник у такий спосіб, щоб він став максимально корисним та зручним для кожного. Проте ви можете виставити налаштування самостійно й користуватися книжкою так, як зручно особисто вам.

У Вас виникли проблеми з читанням файлу?
Комп’ютер вперто засвідчує про відсутність потрібної програми?
Ми маємо для Вас маленьку пораду! Відкривайте електронні формати, що містяться у книжках за допомогою програм «Sumatra PDF» чи «CoolReader» та інші, які дозволяють відкривати файли з розширенням «.epub».

Користуйтеся з радістю!

Showing all 7 results

 • Квести на уроках історії.
  5—11 класи (електронна книга)

  25,00 грн.

  До збірки увійшли розробки квестів з історії України та всесвітньої історії для учнів 5—11-х класів. Широкий спектр квестів (лінійні, штурмові, замкнена кімната, веб-квести) допоможуть учителеві розвинути стійкий пізнавальний інтерес школярів до вивчення історії та підвищити їхню внутрішню мотивацію до навчання. Розробки квестів стануть у пригоді під час проведення практичних занять, уроків вивчення нового матеріалу, повторення, узагальнення, тематичного оцінювання, а також позакласних заходів. Нарешті, за допомогою квестів батьки зможуть вдало організувати дозвілля своїх дітей і їхніх друзів.
  Для вчителів, методистів, батьків і студентів.

  Файл-демо: посилання.

 • Засідання педради в ДНЗ (електронна книга)

  25,00 грн.

  Посібник містить розробки нестандартних, цікавих сценаріїв засідань педагогічної ради в ДНЗ з використанням інтерактивних форм їх організації та проведення. Пропоновані сценарії сприяють активізації педагогічної роботи, розкриттю особистісних рис вихователів, підвищенню їхнього професіоналізму, розвитку інноваційного потенціалу, творчості та ініціативи. Посібник також містить зразки протоколів рішень засідань педагогічної ради та корисні рекомендації.
  Для керівників, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів.

  Файл-демо: посилання.

 • Екологія дошкілля. Сталий розвиток. Система роботи з дітьми дошкільного віку (електронна книга)

  25,00 грн.

  У посібнику розкрито значення, зміст ідей освіти для сталого розвитку. Матеріали допоможуть вихователям і батькам сформувати в дітей навички соціально, економічно й екологічно доцільної поведінки, що становлять суть такого напряму, освіти як освіта для сталого розвитку. Стануть у пригоді ділові ігри з педагогами, дидактичні ігри для дітей, збірки казок та авторські вірші, фізкультхвилинки та конспекти занять.

  Файл-демо: посилання.

 • Українська мова. Квести 5—9-ті класи (електронна книга)

  25,00 грн.

  Збірник складається із квестів з української мови для учнів 5—9-х класів, що охоплюють матеріал навчального курсу згідно з програмою «Українська мова. 5—9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання» (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015 № 585).

  Використання вчителем запропонованих квестів сприятиме формуванню в учнів компетентностей і компетенцій, актуалізації знань з української мови, а також становленню громадянина, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової до діяльності, конструктивних творчих дій із метою досягнення ними поставленої цілі.

  Така інноваційна форма роботи з учнями допоможе вчителеві визначити рівень засвоєння навчального матеріалу, виявити прогалини у підготовці учнів із предмета, на основі цього спроектувати заходи з метою їх усунення.

  Для вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.

  Файл-демо: посилання.

 • Новопризначеному директору (електронна книга)

  15,00 грн.

  У новопризначеного керівника виникає дуже багато запитань. Вони можуть
  бути різноманітними: починаючи від методичної роботи й закінчуючи тайм-менеджментом.
  У книжці зібрані питання, які можуть виникнути в новопризначеного директора під час роботи.
  Для керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

  Файл-демо: посилання.

 • Креативна педагогіка (електронна книга)

  20,00 грн.

  Креативна педагогіка — це наука й мистецтво творчого навчання. Її мета — перетворити будь-який предмет (клас, курс, програму, школу) на творчий навчальний процес. 144 форми, прийоми і методи роботи для творчого навчання і виховання.

  Пропонуємо поповнити професійну скарбничку педагогів формами, методами та прийомами роботи, які навчать учнів мислити, ставити запитання і шукати відповіді, а педагогам допоможуть збагатити інноваційні форми навчальної та виховної роботи ціннісним змістом.

  Файл-демо: посилання.

 • Психологу ДНЗ (електронна книга)

  20,00 грн.

  Посібник містить семінари й тренінгові заняття, які можна проводити із керівниками ДНЗ, вихователями, батьками та їхніми дітьми. Також уміщені рекомендації щодо організації діагностичного супроводу дітей старшого дошкільного віку, складання програми дослідження, протоколів та аналітичних звітів за результатами обстеження.
  Посібник адресований практичним психологам дошкільних навчальних закладів, методистам центрів практичної психології соціальної і виховної роботи.

  Файл-демо: посилання.