Уроки з хімії

Показано 1–12 із 56

 • Синтетичні високомолекулярні речовини. Полімери. Урок-повторення. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Синтетичні високомолекулярні речовини. Полімери.
  Як тільки не називали ХХІ століття, щедре на наукові досягнення! Один із головних титулів, яким учені нагородили нашу епоху, — доба полімерів. Справді, полімери нині всюди, у побуті ми називаємо їх пластмасою або пластиком. Часом здається, що нічого серйознішого від поліетиленового пакета, садової лійки чи мухобійки з них не вийде. Але це не так.

 • Ароматичні аміни: склад і будова молекули, назва найпростішої за складом сполуки. Урок-повторення. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ароматичні аміни: склад і будова молекули, назва найпростішої за складом сполуки.
  Нітрогеновмісні органічні сполуки люди широко використовують у побуті. Особливо часто їх застосовують у землеробстві. Нітрогеновмісними добривами збагачують ґрунт, щоб отримати високий урожай культур. В умовах інтенсивного землеробства природний Нітроген виснажується швидше, а тому потрібно вносити азотні добрива.

 • Відносна густина газів. Урок розв’язування задач. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відносна густина газів.
  Чому лід плаває, а камінь тоне, колоди сплавляють вниз по річці, а монетки лежать на дні фонтану? Це пояснюється різницею в густині речовин. А чи є густина в газів? Цей урок ознайомить учнів із поняттями густини газу, на підставі відносної густини навчить обчислювати молярну або молекулярну масу речовини і  розкаже, як можна обчислити об’єм газу, знаючи коефіцієнти хімічної реакції.

 • Вуглеводні: особливості їх будови, властивості, застосування. Урок з використанням проєктної діяльності. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вуглеводні: особливості їх будови, властивості, застосування.
  Оновлення умов для навчання учнів слід забезпечувати за рахунок компетентнісно зорієнтованих завдань із використанням сучасних освітніх технологій. Таке подання навчального матеріалу сприяє розвитку комунікативних здібностей, уміння співпрацювати, здорового прагнення до лідерства, а також опануванню важливих життєвих і соціокультурних компетентностей.

 • Кисень, його властивості. Урок вивчення нового матеріалу. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Кисень, його властивості.
  Кисень надзвичайно важливий для життєдіяльності всіх живих організмів. Саме йому ми завдячуємо своїм існуванням. Представлена розробка уроку допоможе учням ознайомитися з киснем і його хімічними властивостями в теорії, підготувавши власні доповіді та прослухавши доповіді свої однокласників, і на практиці — під час виконання практичної роботи.

 • Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу. Урок засвоєння нових знань. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу, його хімічні властивості та застосування.
  Розробка даного уроку дає можливість навчати учнів знаходити рішення й за все це свідомо відповідати. Урок передбачає виконання демонстраційних та лабораторних дослідів, захист підготовлених мініпроєктів. Окрім отримання знань, сприятиме формуванню навичок пошуково-дослідницької діяльності та мотивації до вивчення предмета.

 • Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою. Комбінований урок. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою.
  Цей матеріал допоможе учням дізнатися, що таке молярна маса, розповість про одиниці її виміру. За допомогою цього уроку нескладно буде навчити учнів вирішувати завдання з використанням молярної маси та розповідати простими словами про складні хімічні явища на наочних прикладах.

 • Оксигеновмісні органічні сполуки. Урок закріплення знань і вмінь. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Оксигеновмісні органічні сполуки.
  Завдання, що ви їх знайдете в цьому матеріалі, не обов’язково використовувати усі на одному уроці, відповідно до того, як учитель планує свій урок. Їх можна використати на різних етапах: на етапі актуалізації опорних знань (фронтальні бесіди, індивідуальні завдання біля дошки, самостійні роботи та тестові завдання для цілого класу), на етапі вивчення нового матеріалу (різні опорні схеми для вивчення фізичних та хімічних властивостей речовин, галузей застосування чи поширення у природі, використання різноманітних таблиць), на етапі закріплення знань (відтворення та усвідомлення вивченого на уроці матеріалу із використанням вправ, деяких типів задач, самостійних робіт, схематичних перетворень та фронтальних бесід.

 • Види конструкційних матеріалів. Поняття про метали та їх сплави. Інтегрований урок хімії та трудового навчання. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Види конструкційних матеріалів. Поняття про метали та їх сплави.
  Для продуктивного засвоєння знань і для інтелектуального розвитку учнів неабияке значення має встановлення зв’язків між різними розділами хімії та між різними дисциплінами. Міжпредметна інтеграція дає ліпший результат порівняно з традиційним вивченням дисциплін. Інтегрований підхід розвиває здібності до переносу знань і навичок в інші галузі.

 • Аміни й анілін. Методичні й дидактичні матеріали для уроків

  20,00 грн.

  Аміни й анілін. Методичні й дидактичні матеріали для уроків
  У працівників навчальних закладів майже всіх рівнів тепер непросте завдання: перевести навчальний процес у  дистанційний формат. І крім традиційних технічних питань, що пов’язані з доставкою навчального контенту до учня і організацією зворотного зв’язку, залишаються актуальними питання створення цього самого контенту й методики його використання.

 • Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку. Урок з використанням проєктної діяльності. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку.
  Проєкт ознайомить учнів з різноманіттям речовин, що використовують у повсякденному житті, навчить грамотно й безпечно користуватися ними. Самостійні дослідження учнів і набуті практичні знання, вміння й навички допоможуть відповісти на проблемні питання, навчать доступно, наочно представляти теоретичний матеріал і пов’язувати його з практичною діяльністю людини.

 • Вивчення складу побутової хімії. Урок-дослідження. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вивчення складу побутової хімії.
  Хімія — це наука про речовини, їхні властивості та перетворення. Роль хімії в житті людини величезна. Хімічна промисловість розвивається набагато швидше, ніж будь-яка інша, і найбільшою мірою визначає науково-технічний прогрес. Людині просто необхідно знати і правильно використовувати досягнення сучасної хімії.