Уроки для початкової школи

Показано 1–12 із 85

 • Казка Тараса та Мар’яни Прохаськів. Урок із предмету “Літературне читання”. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Казка Тараса та Мар’яни Прохаськів
  Уроки читання наповнені магією слова та фантазією дитини, саме це робить їх такими цікавими. Тому для чергової подорожі пропонуємо фрагмент уроку позакласного читання в 2-му класі за уривком казки Тараса та Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг». Це заняття допоможе не тільки розвивати навички читання й аналізу тексту. а й сприяти організації плідної групової роботи учнів.

 • Чому важливо сортувати сміття. Урок-пошук із предмету “Я досліджую світ”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Чому важливо сортувати сміття
  Що старшими стають учні, то більше інформації вони отримують не тільки про світ природи та її устрій, а й про ті елементи, які її вбивають і забруднюють. З кожним навчальним роком ми більше поглиблюємо знання учнів про методи, які дають змогу зберегти природу. Тож давайте не гаяти часу та якнайшвидше почнемо турбуватися про природу.

 • Рослини — живі організми. Урок природознавства. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Рослини — живі організми
  Учитель може зробити будь-який урок не тільки інтерактивним, а ще й розвивати соціальний інтелект, глибинно обговорюючи та проводячи узагальнений аналіз за результатами роботи. А для того щоб включити мотиваційний компонент, може додавати ігрові елементи. Так кропітка педагогічна праця принесе свої неймовірні плоди у вигляді учнів, які не тільки прослухали конкретну тему, а й зрозуміли й усвідомили її.

 • Написання коротких повідомлень у соцмережах. Урок англійської мови. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Написання коротких повідомлень у соцмережах
  Сьогодні жодна людина не може уявити свого життя без соціальних мереж, що вже говорити за підростаюче покоління, яке народилося в часи розквіту цих систем. Нині життя в мережі вже вийшло за рамки звичайних лайків і коментарів. Тому пропонуємо вашій увазі урок із використанням мобільних телефонів, де учні навчаються правильного спілкування в соціальних мережах.

 • Theme. School Subjects. Timetable. Урок англійської мови. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Theme. School Subjects. Timetable
  Уже в 3-му класі в учнів словниковий запас набагато більший, вони вже в змозі зрозуміти прості речення вчителя та давити відповіді. Одним із важливих елементів під час вивчення англійської мови є перегляд відео та прослуховування аудіо, на основі яких можна будувати обговорення. Це дасть змогу охопити різні канали сприйняття дитини.

 • Colours and Toys. Урок англійської мови. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Colours and Toys
  Світ дитинства наповнений яскравими кольорами та щасливими безтурботними спогадами. Тому, коли діти йдуть до школи, звикати до суворого навчального процесу може бути важко. Але це тільки на перший погляд, адже з креативністю та фантазією вчителя будь-який урок можна перетворити на захопливу пригоду.

 • Я такий як ти. Виховний захід. 4-й клас

  20,00 грн.

  Я такий як ти. Виховний захід
  Емоції дитини — щирі та прекрасні. Що старшою стає дитина, то більша палітра емоцій у неї з’являється. Але чи завжди ми показуємо, як треба користуватися емоційною сферою та для чого це потрібно? Як саме це зробити на уроці, ви можете дізнатися із цієї статті.

 • Пташку пізнають у польоті, а людину — у роботі. Виховний захід, присвячений ознайомленню учнів з професіями. 4-й клас

  20,00 грн.

  Пташку пізнають у польоті, а людину — у роботі. Виховний захід, присвячений ознайомленню учнів з професіями
  Виховна діяльність у школі охоплює якраз ті «сліпі зони» в навчальному процесі, яких не достатньо торкаються на уроках, і допомагає всебічному розвитку особистості, формуванню її установок на майбутнє. Тому проводити виховні заходи однозначно потрібно. Пропонуємо вашої увазі корисне заняття, що ознайомить дітей із професіями та їхніми особливостями. Недарма кажуть: «Пташку пізнають у польоті, а людину — у роботі».

 • Опорно-рухова система людини. Урок із предмету “Я досліджую світ”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Опорно-рухова система людини
  Критичне мислення — один із модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним із наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції «Нова українська школа». Та із чого починати? Як навчати дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції? Наша відповідь — використовувати методи розвитку критичного мислення під час уроків.

 • Усне і письмове ділення на двоцифрове число. Урок математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Усне і письмове ділення на двоцифрове число
  Чимдалі тривожнішою стає інформація про забруднення довкілля. Люди намагаються перебудувати свої взаємини з природою. Людству потрібні нова філософія життя, висока екологічна культура й свідомість. Треба виховувати екологічну свідомість змалку і за кожної нагоди — наприклад, під час уроків математики. Адже математика всюди! Вона допомагає нам упорядковувати життя, учить помірковано користуватися ресурсами й цінувати те, що ми маємо.

 • У гостях у казки. Урок із предмету “Літературне читання”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. У гостях у казки
  Жили собі… Так починається майже кожна казка. І недарма, адже казка розповідає про життя й реальні історії, прикрашені дрібкою магії та чудес. Загалом це ті історії, що можуть статися з кожним із нас. Тому епізоди з життя героїв такі проникливі й важливі. Вони вчать бути хоробрим, чесним, відданим. Казки незамінні в навчальну й виховному процесі, тому навіть через багато років вони не втрачають своєї актуальності.

 • Відмінювання іменників. Урок української мови. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відмінювання іменників
  Навчання — це комплексний процес. І якби ми могли побачити його в матеріальному світі, він, певно, був би схожий на єгипетські піраміди. У піраміді кожен попередній ярус є основою для наступного. Так само і в навчанні — немає непотрібних знань. Але щоб приносити користь, усі вони повинні міцно стояти на своєму місці, як цеглина у стіні. Для того щоб добре «утрамбовувати» знання, у педагогічній скринці є уроки повторення та узагальнення.