Уроки з англійської мови

Показано 1–12 із 84

 • Rock-урок. Урок-гра. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Rock-урок.
  Хто з нас не мріяв стати рок-музикантом? Усі ми хотіли бути такими крутими, вільними та відчайдушними, а головне талановитими, як Оззі Озборн, AC/DC або Мік Джагер. Мати купу фанатів, відриватися на музичному фестивалі десь на узбережжі океану в Каліфорнії. Завдяки представленій розробці, учні зможуть порину-ти в музичну атмосферу того часу та проникнутися рокерівським духом. А формат гри допоможе легко та невимушено засвоїти знання не тільки з географії, а й з англійської мови.

 • Горіння вуглеводнів. Інтегрований урок з хімії та англійської мови з використанням ІКТ. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Горіння вуглеводнів.
  Горіння — дуже важливий процес у житті лю­дини: завдяки цьому ми можемо їздити на ма­шині, зігріватися взимку, готувати їжу тощо. А що насправді таке — цей процес горіння і що для нього треба?

 • Через природу до здоров’я. Чай пити — без хвороб жити. Інтегрований захід із хімії, біології та англійської мови. 9—11-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Через природу до здоров’я. Чай пити — без хвороб жити.
  Попри глобальне потепління, зими в Україні — холодні. Учні часто хворіють у таку погоду, тож, аби не пропускати заняття, їм треба зміцнювати імунітет. Цей інтегрований захід спрямовано не лише на поглиблення міждисциплінарних зв’язків, він також привчить учнів цінувати своє здоров’я та слідкувати за ним.

 • Жири, білки, вуглеводи. Їх біологічна роль. Інтегрований урок хімії, біології, англійської мови та кулінарії. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Жири, білки, вуглеводи. Їх біологічна роль.
  Інтегрований урок — чудовий засіб освіжити враження учнів та заохотити їх до навчання. Хтось є юним генієм у хімії, хтось добре комунікує з іноземцями, а хтось просто обожнює готувати зранку сніданки. Та коли в учнів немає інтересу до якогось предмета, найкращий спосіб захопити увагу учнів — через те, що вони полюбляють найбільше. Тож спробуємо вивчити нові слова, говорячи про хімію, і навчитися готувати за допомогою уроків біології.

 • A CUP OF HOT TEA. Заняття засвоєння нових знань з англійської мови для середнього дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. A CUP OF HOT TEA.

  Чудовий спосіб навчити дітей англій­ської — залучити до заняття улюблену іграшку. Так урок перетвориться на цікаву гру, особливо якщо іграшка розмовляє лише англійською. Вихо­ванцям доведеться навчитись говорити так, щоб улюбленець їх зрозумів!

 • ЛИСТ ДО КОРОЛЕВИ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ. Підсумкове заняття з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЛИСТ ДО КОРОЛЕВИ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ.

  Володіння іноземною мовою — це не мода, не розкіш, не вимога часу, а природна поФормування навичок мовленнєвого етикету (привітання, прощання, подяка); навчання відтворення діалогічних єдностей; спонукання до відтворювання вивчених слів із тем «Colors», «Weather», «Toys», «Vegetables».треба сучасних дітей та їхніх батьків, які живуть у багатомовному полікультурному світі. І все частіше люди приходять до думки, що починати вивчати іноземну мову потрібно з дитинства.

 • UKRAINE IS ALWAYS IN MY HEART. Патріотичний квест. 11 клас

  20,00 грн.
  UKRAINE IS ALWAYS IN MY HEART. Патріотичний квест. 11 клас

  Люди неначе дерева ― вростають корінням у рідну землю, чіпляються за неї всіма силами, вбираючи в свої серця живильну доброту та цілющу мудрість предків. Згодом ми зростаємо, тягнемося до сонця але й до чужого неба, сповненого чарівливих мрій, схожих на кольорові древні вітражі, усе більше й більше віддаляючись від початків. А коли досягаємо вершини ― дещо погордливо поглядаємо вниз, інколи зовсім забувши про той ґрунт, на якому зростали, який досі тримає нас і не дає зірватися в прірву. Але ж насправді ми всі є невід’ємною часточкою землі, де народилися. Прекрасного й чудового краю, де талановитих і щирих душ є більше, аніж квітів на червневих полях, де співати ще легше, ніж дихати. Ця країна ― у моєму серці. Як древній код.

 • UKRAINE IN THE EUROVISION SONG CONTEST. Урок-концерт. 9—10 класи

  20,00 грн.
  UKRAINE IN THE EUROVISION SONG CONTEST. Урок-концерт. 9—10 класи

  Пісенний конкурс Євробачення проводять з 1956 року між країнами-членами Європейської мовної спілки (ЄМС). Менеджмент конкурсу з української сторони здійснює Національна суспільна телерадіокомпанія України. Загальну координацію цього міжнародного конкурсу здійснює Європейська Мовна Спілка.

 • МОЛОДІЖНІ СУБКУЛЬТУРИ. Урок вивчення нового матеріалу. 11 клас

  20,00 грн.
  МОЛОДІЖНІ СУБКУЛЬТУРИ. Урок вивчення нового матеріалу. 11 клас

  Формуючи своє ставлення до життя, власні цінності та норми, які, звичайно, відрізняються від пріоритетів старшого покоління, молодь шукає своє унікальне місце в соціумі й поле для власної реалізації. Представники різноманітних субкультур намагаються показати свою індивідуальність. Підлітків у субкультурах приваблює і зовнішня атрибутика, яка дає можливість демонструвати свою позицію в соціумі. Молодіжні субкультури, з одного боку, культивують протест проти суспільства дорослих, його цінностей і авторитетів, а з другого ― покликані сприяти адаптації молоді до цього дорослого суспільства.

 • BRITISH PAINTERS. Lesson. Suggested level — B1

  20,00 грн.
  BRITISH PAINTERS. Lesson. Suggested level — B1

  During the 18th and 19th centuries, young members of the British upper classes broadened their education with the Grand Tour of continental Europe. They encountered a sophisticated level of artistic achievement that influenced their tastes as art patrons. To ensure similarly high standards in Britain, the Royal Academy was founded in London in 1769. Its first president was Sir Joshua Reynolds, a brilliant painter of lively and elegant portraits as well as an influential lecturer/author whose Discourses authoritatively addressed many aesthetic topics — including the preeminence of history painting. Royal Academicians and American ex-patriots Benjamin West and John Singleton Copley became celebrated as memorializers of the recent past. John Martin, around the same time, created dramatic, multifigured, biblical panoramas.

 • MUSIC IS A THERAPY. Lesson

  20,00 грн.
  MUSIC IS A THERAPY. Lesson

  Музика ― потужний лікувальний засіб для впливу на психічний і фізичний стан людини. Ще з давніх-давен користувались цілющими властивостями музики лікарі Древнього Риму і Єгипту, які застосовували звуки для лікування душі й тіла. Лікарі Древнього Китаю навіть готували «музичні рецепти» та вірили в те, що мелодія має вплив на органи людського тіла.

 • MUSICAL TASTES. Lesson. Suggested level — A2

  20,00 грн.
  MUSICAL TASTES. Lesson. Suggested level — A2

  One large-scale study conducted by researchers at Heriot-Watt University looked at more than 36,000 participants from all over the world. Participants were asked to rate more than 104 different musical styles in addition to offering
  information about aspects of their personalities. According to the researcher, Adrian North, the reason people sometimes feel defensive about their taste in music might be related to how much it relates to attitudes and personality. North suggests that people do define themselves through music and use it as a means to relate to other people. His research points to the connection that people often make between who they are as an individual and their musical tastes.