Зарубіжна література

Показано 3 результати

 • Зарубіжна література. Квести 5—11 класи

  65,00 грн.

  Збірник містить цікаві квести із зарубіжної літератури для учнів 5—11-х класів, що охоплюють матеріал навчального курсу згідно з чинною програмою.
  Використання такої інноваційної форми роботи з учнями як квести допоможе вчителеві визначити рівень засвоєння навчального матеріалу учнями, виявити прогалини в знаннях, щоб правильно спланувати роботу з метою їх усунення.
  Квести доцільно застосовувати на етапі завершення роботи над вивченням певної теми.

  Збірник розрахований на вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.

  Автори: Мельник Тетяна, Кучерява Алла, Литвин Олена, Міх Юлія, Панченко Діана, Сівакова Ірина, Чубенко Людмила, Шевченко Алла, Бондаренко Олена, Чмигова Олена

   Серія: Бібліотека “Шкільного світу”

  Рік видання: 2017 p.

  Обкладинка: М’яка

  Формат : А4 (210х290 мм)

  К-ть сторінок:  96

  Вага: 159 г

  ISBN 978-966-451-000-1

  ISBN 978-617-7290-75-8

 • Експрес-тести. Зарубіжна література. 10—11 класи

  80,00 грн.

   

  Збірник складається з тестів для контрольних робіт із літературних тем у 10—11-х класах, що охоплюють курс зарубіжної літератури згідно з програмами, затвердженими наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1021 від 28 жовтня 2010 року, для рівнів стандарту, профільного та академічного.

  Запропоновані тести й орієнтовні критерії оцінювання допоможуть об’єктивізувати процес оцінювання, надійно і достовірно проаналізувати підготовку учнів, оцінити якість їхніх знань, рівень сформованих компетентностей і компетенцій. Різнорівневі тестові завдання, з яких укладено варіанти тестів, допомагають охопити широке коло дій, прийомів діяльності, виявити різні рівні засвоєння навчального матеріалу, виявити прогалини в підготовці учнів і спроектувати заходи з метою їх усунення.

  Для вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів вищих педагогічних навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.

   

   

   

   

   

 • Зарубіжна література. Збірник тестів для контрольних робіт. 5—9 класи

  55,00 грн.

  Збірник складається з тестів для контрольних робіт із зарубіжної літератури за новою програмою. Різнорівневі завдання для 5—9-х класів укладено у двох варіантах. Запропоновані тести та орієнтовні критерії оцінювання допоможуть зробити процес оцінювання об’єктивним, надійно й достовірно проана­лізувати підготовку учнів, оцінити якість їхніх знань, рівень сформованих компетентностей і компетенцій.

  Для вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчаль­них закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.