Suggested level — Intermediate

Відображаються усі з 10 результатів

 • ERNEST HEMINGWAY. Lesson. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  ERNEST HEMINGWAY. Lesson. Suggested level — Intermediate

  Ernest Hemingway is one of the greatest 20th century American writers. The legend which developed around his impressive personality was that of a man of action, a devil-may-care adventurer, a brave war correspondent, an amateur boxer, a big-game hunter and deep-sea fisherman, the victim of three car accidents and two plane crashes, a man of four wives and many loves, but above all a brilliant writer of stories and novels.

 • FOOD IN BRITAIN. Lesson. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  FOOD IN BRITAIN. Lesson. Suggested Level — Intermediate

  Британська кухня об’єднує кухню чотирьох регіонів, які входять до складу Великобританії — Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Завдяки історичним традиціям та особливим природнім умовам місцеві кулінарні вит­вори не схожі на жодні інші кухні світу. Британська кухня проста й ситна, адже велика увага в ній приділена якості продуктів. Соуси та приправи британці використовують дуже помірно, лише для того, щоб підкреслити природний смак їжі, а не змінити його. Навіть якщо страва складається з відомих інгредієнтів, приготована руками хорошого шеф­-кухаря, вона може стати справжнім шедевром.

 • ROMANTIC ST. VALENTINE’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  ROMANTIC ST. VALENTINE’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Intermediate

  Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування, немає: одні вважають батьківщиною
  знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священника, який усупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім’ю, таємно вінчав закоханих. Але незабаром Валентин постав перед судом. Його піддали жорстоким тортурам і згодом стратили. У ніч перед стратою він написав своїй коханій лист-зізнання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика припадає на 14 лютого. Минуло багато часу, у XIV ст. священника Валентина канонізували — за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкують в Європі і в Україні.

 • EDUCATION IN GREAT BRITAIN. Lesson. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  EDUCATION IN GREAT BRITAIN. Lesson. Suggested Level — Intermediate

  У Великобританії одна із найстаріших систем освіти у світі. За час свого існування вона зазнала чимало змін, які зробили її якіснішою й ефективнішою. У цій країні надзвичайно розвинені не лише державні, але й сектор приватних освітніх послуг. Освіта у Великобританії є обов’язковою для дітей і підлітків від 5 до 16 років. Ураховуючи особливості державного устрою країни, система освіти у Великобританії ділиться на підсистеми, різні для Англії і Уельсу, Північної Ірландії і Шотландії. Також існує розподіл на чотири традиційні ступені: початкова освіта (Elementary School 5—11 років), середня (Secondary School 11—16 років), післяшкільна (Further Education 16—18 років), вища (Higher Education).

 • NEW ZEALAND: AIR, LAND AND SEA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  NEW ZEALAND: AIR, LAND AND SEA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  У Новій Зеландії мова жестів — одна з офіційних державних мов. У Новій Зеландії менш ніж 5 мільйонів жителів. А ще там водиться комаха, що важить 70 грамів. Ви могли би подумати, що Нова Зеландія нічим не зможе вас здивувати після того, про що ви вже дізналися. Але це не так. Вона ще не раз вразить вас і ваших учнів.

 • YOUTH LIFESTYLE IN THE USA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  YOUTH LIFESTYLE IN THE USA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  Психологи бідкаються: люди розучилися байдикувати і це шкідливо. Так, ми всі час від часу відпочиваємо, але ми перестали приділяти час тому, щоб зовсім нічого не робити і ні про що не думати. Причина проста: у наших кишенях — розумні машини з доступом до всесвітньої мережі. Про те, як ґаджети вплинули на спосіб життя американської молоді, йдеться на уроці.

 • AMERICAN DREAM. Lesson. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  AMERICAN DREAM. Lesson. Suggested level — Intermediate

  Силікони — це кисневмісні високомолекулярні кремнійорганічні сполуки. Кремній — це проста речовина. Кремній використовують як напівпровідник у виробництві мікропроцесорів. Силікон англійською — silicone, а кремній — silicon. Через схожість двох слів українською Кремнієву долину (Silicon Valley) часто називають «силіконовою». Це помилка. Ніколи не зайве про це нагадати. Тим паче що на уроці мова піде саме про героїв Кремнієвої долини і про те, як вони прагнули до своєї Американської мрії.

 • SPORTS IN THE ENGLISH-SPEAKING COUNTRIES. Language Workshop. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  SPORTS IN THE ENGLISH-SPEAKING COUNTRIES. Language Workshop. Suggested level — Intermediate

  Англійська мова в США, Британії та Австралії — це три різні англійські мови. Футбол в США, Британії та Австралії — це три різні види спорту. Утім спортивні уболівальники зі Штатів, туманного Альбіону та «країни Навпаки» точно знайшли б спільну мову. Наприклад, вони могли б поговорити про спорт в англомовних країнах. А ви можете поговорити про це з учнями на уроці.

 • AROUND THE ENGLISH-SPEAKING COUNTRIES. Language workshop. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  AROUND THE ENGLISH-SPEAKING COUNTRIES. Language workshop. Suggested Level — Intermediate

  Мова — це спосіб думати, спосіб жити, це певне ставлення до світу. Тому кожен, хто вивчає іноземні мови, мусить цікавитися ще й культурою «країни, мова якої вивчається». Тим, хто вивчає англійську, геть важко, тому що англійською розмовляють в обох півкулях і в усіх частинах світу. На уроці учні дізнаються більше про кілька англомовних країн.

 • GERDA’S CHRISTMAS. Language Workshop. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  GERDA’S CHRISTMAS. Language Workshop. Suggested level — Intermediate

  Що потрібно для хорошої різдвяної казки? Сніг. Багато снігу. Багато чар і краси. Всемогутня любов. Непереможні сімейні узи. І ще, можливо, північний олень, що вміє розмовляти. Усе це є в казці «Снігова королева» від короля казкарів Ганса Крістіана Андерсена. Щоб створити справжню різдвяну феєрію, треба лише додати до улюбленої казки трохи різдвяних пісень.