Suggested level — Elementary

Відображаються усі з 5 результатів

 • KYIV, THE CAPITAL OF UKRAINE. Lessons. Form 6. Suggested Level — Elementary

  20,00 грн.
  KYIV, THE CAPITAL OF UKRAINE. Lessons. Form 6. Suggested Level — Elementary

  Київ — столиця України. Це одне з найстаріших і найкрасивіших міст Європи. У Києві є багато ціка­вих історичних місць, серед них — Києво-­Печерська лавра, Золоті во­рота, Софійський собор та чима­ло інших. Київ розташований на мальовничих берегах Дніпра. Половина території Києва — парки й сади. Київ також є політичним, промисловим і культурним центром. Київ знаменитий своїми пам’ятниками; пам’ятник князю Володимиру в мальовничому парку на пагорбах Дніпра став символом стародавнього міста. Через ве­лику кількість історичних місць Київ — одне з найзахопливіших міст для відвідуваня туристами з усіх куточків світу.

 • MOTHER’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Elementary

  20,00 грн.
  MOTHER’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Elementary

  Корені Дня матері у Великобританії (Mother’s Day або Mothering Sunday) сягають у вікторіанські часи, ко­ли діти в досить ранньому віці працювали далеко від дому, а за­роблені гроші пересилали додому. Тоді один день на рік дітям дозволяли провести удома разом із батьками. Зазвичай вони приносили матерям і ба­бусям невеликі подарунки — букетики квітів або свіжі яйця. Сьогодні британські діти в цей день дарують матерям квіти і виконують за них хатню роботу.

 • THE UNITED KINGDOM. Lesson. Level — Elementary

  20,00 грн.
  THE UNITED KINGDOM. Lesson. Level — Elementary

  Велика Британія (від англ. Great Britain, повна назва Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, англ. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, скорочено Сполучене Королівство, відома також як Великобританія, Британія) — суверенна держава, що розташована в північно-західній частині Європи. Сполучене Королівство об’єднує чотири країни: Англію (Лондон), Північну Ірландію (Белфаст), Шотландію (Единбург) та Уельс (Кардіфф). Територія Сполученого Королівства охоплює острів Великобританію, частину острова Ірландія та численні невеликі острови.

 • WEATHER IN THE UK. Language Workshop. Suggested level — Elementary

  20,00 грн.
  WEATHER IN THE UK. Language Workshop. Suggested level — Elementary

  «Катастрофа. Повний провал. Я нікчемний співрозмовник» — так зазвичай думає людина, що докотилася до розмов про погоду. Але розмови про погоду — це не завжди глухий кут і комунікативне фіаско. Бесіда може вийти справді цікавою, якщо її мета — дізнатися й повідомити щось цікаве, а не заповнити ніякову тишу.

 • HOLIDAYS IN THE UK AND UKRAINE. Language Workshop. Suggested level — Elementary

  20,00 грн.
  HOLIDAYS IN THE UK AND UKRAINE. Language Workshop. Suggested level — Elementary

  Нас сім мільярдів і ми всі різні. Ми говоримо різними мовами, слухаємо різну музику, по-різному працюємо і відпочиваємо, навіть по-різному поводимося за столом і на вулиці. Але все таки ми маємо дещо спільне. Ми всі любимо свята. Буває навіть так, що традиції різних народів виявляються дивовижно схожими.