математика

Показано 1–12 із 88

 • Усне і письмове ділення на двоцифрове число. Урок математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Усне і письмове ділення на двоцифрове число
  Чимдалі тривожнішою стає інформація про забруднення довкілля. Люди намагаються перебудувати свої взаємини з природою. Людству потрібні нова філософія життя, висока екологічна культура й свідомість. Треба виховувати екологічну свідомість змалку і за кожної нагоди — наприклад, під час уроків математики. Адже математика всюди! Вона допомагає нам упорядковувати життя, учить помірковано користуватися ресурсами й цінувати те, що ми маємо.

 • Задачі на знаходження дробу від числа та числа за його величиною. Урок математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Задачі на знаходження дробу від числа та числа за його величиною
  Усесторонній розвиток дитини — це не тільки батьківський, а й освітній обов’язок. Часи змінюються і старі підходи вичерпують себе і не приносять тих результатів, яких очікує педагог. Саме тому сьогодні такою популярністю користуються інтегровані заняття, які саме і дають можливість учням розвиватися в різних навчальних напрямах одночасно. Впровадження цих технологій стимулює не тільки учнів, а й педагогів. А вони є рушійною силою всього освітнього процесу.

 • Табличне множення і ділення. Урок з математики. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Табличне множення і ділення
  Тематичний урок математики — це захоплива подорож, яка не залишить байдужими навіть тих учнів, кому не дуже подобаються уроки математики. Завдяки нестандартній формі проведення (урок-подорож) учні швидше та краще засвоюють програмний матеріал. Такі уроки спрямовано на активну розумову діяльності та розвиток комунікативності, а вчитель у цій історії виступає як сценарист, режисер, партнер.

 • Ці веселі числа. Бінарний урок англійської мови та математики. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ці веселі числа
  Як регулярні спортивні тренування «прокачують» тіло, роблять його здоровим, сильним і витривалим, так регулярні заняття математикою «прокачують» мозок — розвивають інтелект і пізнавальні здібності, розширюють кругозір. А якщо додати до цього цікаве й неодмінне корисне навантаження, як-от вивчення англійської мови, учні будуть у захваті від занять, а вчителі — від результатів таких уроків.

 • Письмове ділення на одноцифрове число. Урок з математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Письмове ділення на одноцифрове число
  Математика цікава, коли в ній є творчість, а закони зрозумілі й легкі у використанні. Однак швидкість засвоєння матеріалу у всіх дітей індивідуальна, тому важливо приділяти достатньо часу кожній темі, щоб якісно її зрозуміти і пропрацювати. Тут на допомогу вчителю прийдуть незвичайні уроки подорожі, які допоможуть зацікавити учнів і потренувати математичні навички. Адже будь-яку науку можна підкорити якщо педагог зможе розпалити всередині дитини вогник цікавості.

 • Ділення чисел, що закінчуються нулями. Дії з іменованими числами. Розв’язування задач. Інтегрований урок з предметів “Математика”, “Природознавство” та “Англійська мова”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ділення чисел, що закінчуються нулями. Дії з іменованими числами. Розв’язування задач
  Інтегровані уроки в початковій школі сприяють актуалізації знань, набутих на попередніх заняттях, формуванню предметних компетентностей, підвищують мотивацію до навчання, а також активізують увагу та всебічний розвиток мислення учнів. До вашої уваги — конспект уроку математики із залученням знань із природознавства й англійської мови, що занурить учнів у неймовірно цікаву подорож як на суходолі, так і під водою.

 • Рівняння з діями додавання та множення. Знаходження частини від числа. Урок із предмету “Математика”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Рівняння з діями додавання та множення. Знаходження частини від числа
  Насправді цікавість і бажання все дослідити є прямими рушіями науки. Згадаємо хлопчика Піноккіо. Чи була б у нас цікава казка, якщо б Карло Коллоді зробив її просто повчальною (як на початку збирався зробити), або якщо б автор написав хлопчика слухняним? Звичайно, ні! Тож рушаймо у світ математики без заборон та упереджень!

 • Вирази зі змінною. Закони додавання та множення. Урок із предмету “Математика”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вирази зі змінною. Закони додавання та множення
  Головні чудодійники, маги та фокусники дитячої уяви — це письменники. Уявіть світ без казок! Уявіть дітей, які все роблять «за канонами» та правильно, не намагаючись у кожному алгебраїчному рівнянні знайти дверцята в чарівний світ. Така реальність виявилась би неабиякою нудною. Насамперед для дорослих, які з такими дітьми співпрацюють. У цьому номері ми підготували урок математики за мотивами казок Астрід Ліндґрен. Тож пориньмо разом із дітьми в чарівний світ Карлсона та Пеппі Довгапанчохи.

 • Математика. Click-навчання. 6 клас

  146,00 грн.

  Ця книжка допоможе зацікавити сучасного учня до вивчення математики, адже вона містить нетипові для шкільних підручників тексти і завдання, які побудовано на засадах клік-навчання.

  Для ефективної роботи учню доведеться вмикати самостійність, пошукові здібності та критичне й логічне мислення.

 • Інтеграція під час вивчення фізики та математики. Майстер-клас для вчителів фізики та математики

  20,00 грн.

  Інтеграція під час вивчення фізики та математики. Майстер-клас для вчителів фізики та математики
  Педагоги-інноватори активно залучають у навчальний процес різноманітні нові методики. Це дає змогу цікаво й актуально реалізувати збалансовану навчальну програму. Нестандартні форми роботи, які зазвичай використовують на інтегрованих уроках, стимулюють увагу учнів та знімають утому.

 • Перевірка знань. Контрольні роботи з математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Перевірка знань. Контрольні роботи з математики

  У статті подано тематичні контрольні роботи до всіх тем курсу математики згідно з вимогами програми для 5-го класу загальноосвітньої школи. Тематичні контрольні роботи містять 4 рівні, кожний із яких оцінюють у 3 бали. Також учитель може використовувати комплект вправ для тренування або під час проведення самостійної роботи.

 • Навчальний велотур. Позакласний захід із математики. 7—8-мі класи

  20,00 грн.
  Навчальний велотур. Позакласний захід із математики

  Сучасна школа повинна давати дітям глибокі й міцні знання, виробляти навички, уміння, застосовувати їх на практиці. Великим потенціалом у вирішенні поставленого завдання має взаємозалежна урочна і позакласна робота. Представлена розробка поєднує використання знань і вмінь із математики та з велосипедного спорту.