form 5

Відображаються усі з 5 результатів

 • Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 5 клас

  20,00 грн.
  Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 5 клас

  Тільки у 2018 році в ЗНО з англійської з’явився розділ «Аудіювання» й одразу ж викликав обурення: багато хто з абітурієнтів був незадоволений якістю запису, рівнем гучності, а також акцентами мовців. Але від цього розділу не відмовилися. І, щоб успішно скласти ЗНО з англійської, головне — побільше практикуватися.

 • FOOD IN OUR LIFE. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  FOOD IN OUR LIFE. Lesson. 5th grade

  Тема «Їжа» на уроках англійської мови може включати як приготування улюбленої страви учнів, так і просто перерахування тих продуктів, які учні люблять і вживають найчастіше. Також під час уроку можна приділити увагу здоровій їжі, яку рекомендують дієтологи, адже вона постачає організму всі поживні речовини та елементи.

 • ENGLISH CAFE: FOOD AND DRINKS. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  ENGLISH CAFE: FOOD AND DRINKS. Lesson. 5th grade

  Зараз традиційна британська кухня досить сильно перемішалася з американською та європейською. Вирішити, добре це чи погано, залишимо істинним англійцям, однак варто зазначити, що для нас таке спрощення дуже
  доречне, оскільки в меню завжди можна знайти знайомі назви. Британський драматург Сомерсет Моем одного разу заявив: «Якщо ви хочете добре хар­чуватися в Англії, їжте сніданок тричі на день». Два яйця, смажена ковбаска, бекон, квасоля в томатному соусі, смажений помідор і тости — якби не калорії й холестерин, англійський сніданок і справді можна було би їсти хоч тричі на день.

 • ALL ABOUT FOOD. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  ALL ABOUT FOOD. Lesson. 5th grade

  Багато хто сьогодні не замислюється над тим, якою важ­ливою є роль харчування для повноцінного життя кож­ної людини. Якщо ви здорові, то добре працюєте, гарно вчитеся, вмієте зосереджено робити різні вправи або читати цікаву книжку. Основною запорукою здоров’я є їжа. Харчування — це суттєва складова частина здорового способу життя, й інтерес до питань здорового харчування щороку зростає. Вирушаючи до незнайомої країни, обов’язково потрібно дізнатися, чим харчуються її жителі, адже кожна людина має свій індивідуальний раціон.

 • THE WILD SIDE. Language Workshop. Form 5

  20,00 грн.
  The wild side. Language Workshop. Form 5

  Цей урок — справжня подорож натуралістів. Діти вирушають на пошуки диких тварин. Іноді їх можна буде побачити повністю, іноді — тільки частково, а іноді — тільки почути. Здавалося б, яка з цього користь на уроці англійської? Адже тварини не говорять англійською! Саме так, тварини не говорять, зате учні матимуть привід поговорити про них.