8-11 класи

Відображаються усі з 3 результатів

 • Що ми “нахімічили”? Завдання для шкільної олімпіади. 8—11-ті класи

  20,00 грн.

  Що ми “нахімічили”? Завдання для шкільної олімпіади. 8—11-ті класи
  Олімпіада — не перевірка програмних знань, умінь і навичок. Завдання предметних олімпіад орієнтовано на здатність школярів демонструвати наднормативні результати навчальної діяльності. За основу системи підготовки до олімпіад із хімії слід взяти індивідуальну підготовку учнів, профільне навчання, глибоке, всебічне вивчення індивідуальних особливостей кожного школяра, особливу увагу звернути на формування математичної культури, тому що не всі учні вміють виконувати необхідні математичні дії під час розв’язування хімічних задач.

 • Круглий стіл “Зупинимо підпали”. Інтегрований захід з біології, хімії та основ здоров’я. 8—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Круглий стіл “Зупинимо підпали”.

  В українському сільському господарстві є традиція, що загрожує екосистемі: восени, після збору врожаю, підпалювати рештки рослин, сухої трави або листя. Тварини, птахи та комахи гинуть у вогні або помирають від нестачі їжі та чистого повітря. Верхній шар ґрунту руйнується. Отруйні речовини — окиси азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки — разом із димом потрапляють у повітря. Викиди парникових газів руйнують клімат.

 • Профілактика вживання нецензурної лексики серед підлітків. Практичне заняття з елементами тренінгу для учнів 8—11 класів

  20,00 грн.
  Профілактика вживання нецензурної лексики серед підлітків. Практичне заняття з елементами тренінгу для учнів 8—11 класів

  Життя людей неповноцінне без мови. Слово є засобом спілкування, способом обміну інформацією. Нерідко ми судимо про людей по тому, як вони говорять, якими співрозмовниками вони є. Одним і тим самим словом можна підтримати й образити близьку людину.