6 клас

Показано 1–12 із 52

 • Контрольнi роботи з англiйської мови. 3–11 класи (за О. Карпюк)

  134,00 грн.

  Книжка містить матеріали для контролю й оцінювання знань, умінь і навичок учнів 3—11-х класів з англійської мови. Матеріал структуровано за класами з поступовим ускладненням: завдання для 3-го класу найкоротші і найпростіші, для 11-го — найскладніші. Підручник пропонує різноманітні форми контролю, як-от тести, перевірка розуміння текстів, зіставлення українських і англійських слів, постановка слів у потрібну форму, написання творів.
  Посібник може стати в пригоді як учителям загальноосвітніх навчальних закладів, так і батькам і учням для самостійного контролю. Контрольні роботи, подані в посібнику, розроблені за підручниками Оксани Карпюк.

 • Розпродаж!

  Газета “Краєзнавство. Географія. Туризм” №12, 2019

  45,00 грн.

  ЗМІСТ

  Палеонтологічні дослідження. Методичні рекомендації
  Краса і біль України. Історія затоплених сіл Канівського водосховища
  Географічні перегони. Розробка інтелектуальної гри, 6-й клас
  Ресурси Світового океану. Розробка інтегрованого уроку географії та математики з використанням технології розвитку критичного мислення, 7-й клас
  Політична карта світу. Розробка уроку географії з використанням інтерактивних методів навчання, 8-й клас

  К-ть сторінок: 68

 • Географічні відкриття та картографія. Інтелектуальна гра-вікторина. 6-й клас

  20,00 грн.

  Географічні відкриття та картографія. Інтелектуальна гра-вікторина
  Кожен учень, навіть найбільш цікавий до знань та світу навколо, час від часу втрачає інтерес до навчання. Те, що «дорослі» називають вигоранням, є і в учнів. А повернути цікавість до географії допоможе весела гра-вікторина, яку ми розробили спеціально для найфановіших викладачів! Тож відкладайте підручники осторонь та рушайте до світу розваг. Вас чекають найдивовижніші географічні відкриття, які стовідсотково залишаться в пам’яті учнів.

 • Атмосфера. Урок узагальнення та коригування теоретичних знань і практичних умінь. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Атмосфера.
  Земля й повітря не можуть існувати окремо. Уявіть, що земна атмосфера не переміщується разом із Землею. У результаті цього людина могла б просто піднятися ненадовго в повітря, нікуди не вирушаючи, й опуститися. Через це людина виявилася б в абсолютно іншому місці, тому що Земля вже перемістилася б. Отже, людство не могло б здійснювати подорожі. Ще більше цікавинок про важливість атмосфери шукайте в уроці!

 • Вулканізм і вулкани, гейзери. Урок вивчення нового матеріалу. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вулканізм і вулкани, гейзери.
  Давні римляни описували у своїх міфах бога вогню і ковальського ремесла — Вулкана. Коли цей бог гнівався, Земля здригалася, а з гори вилітав вогонь і дим. За ім’ям цього бога вогнедишні гори згодом стали називатися Вулканами. Представлена розробка уроку допоможе поглибити свої знання про внутрішні процеси Землі і дізнатися детальніше про нові катастрофічні прояви внутрішніх сил нашої планети — вулкани.

 • Озера, їх різноманітність. Найбільші та найглибші озера світу. Комбінований урок. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Озера, їх різноманітність. Найбільші та найглибші озера світу.
  Озера як частина водних ресурсів суходолу — стратегічний, життєво важливий природний ресурс, що має особливе значення. Вони є національним багатством кожної країни, однією з природних основ її економічного розвитку. Озера забезпечують усі сфери життя й господарської діяльності людини, визначають можливості розвитку промисловості й сільського господарства, розміщення населених пунктів, організації відпочинку й оздоровлення людей. Цю розробку уроку створено для ознайомлення учнів із різноманітністю озер на нашій планеті.

 • Земля на плані та карті. Добірка опорних конспектів для учителя. 6-й клас

  20,00 грн.

  Земля на плані та карті. Добірка опорних конспектів для учителя
  Важливим компонентом географічних знань є засвоєння основ картографії й топографії. Збірку опорних конспектів створено для закріплення матеріалу, формування вмінь і навичок роботи з картографічними зображеннями. До неї увійшли необхідна основна, додаткова інформація та цікаві завдання з теми.

 • Земля на плані та карті. Урок-гра. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Земля на плані та карті.
  Карту та план вважають другою мовою географії. Ця мова лаконічна й економна, вона доступна будь-якій людині. Вони є «альфою» й «омегою» географічних досліджень. Вирушаючи в експедицію, мандрівники збирали та вивчали всі можливі карти та плани місцевості. За допомогою цього уроку- гри учні зможуть вдосконалити свої вміння роботи з картою, атласом і планом місцевості.

 • Загальна географія. Семестровий тестовий контроль, ІІ семестр. 6-й клас

  20,00 грн.

  Загальна географія. Семестровий тестовий контроль, ІІ семестр. 6-й клас
  Підготовку учня до успішної здачі тесту ЗНО (ДПА) з географії слід починати ще в 6-му класі. Особливої уваги потребує контроль за засвоєнням навчального матеріалу й оцінюванням знань дітей. Тематичні та контрольні роботи необхідно зробити цікавими, яскравими й актуальними вимогам часу. Запропоноване тестування максимально наближене за своєю структурою до тестів ЗНО з географії. Використання такого тестового контролю є дуже ефективним інструментом, що стимулює підготовку учнів до кожного уроку, і таким, що підвищує мотивацію до предмета, який вивчають.

 • Населення Землі. Людські раси. Урок вивчення нового матеріалу. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Населення Землі. Людські раси.
  Сьогодні населення планети Земля — 7,7 млрд осіб. Цифра зростає щодня, і, як передбачають учені, до 2050 року сягне 9,7 млрд, а до закінчення століття — 11 млрд. У світі понад 5 тис. народів — від багатомільйонних до таких, що налічують декілька сотень або навіть десятків осіб. Народи, чисельність яких становить понад 10 млн осіб, це майже 80% населення світу. Найчисельніший із цих народів — ханці, або китайці, основний етнос Китаю: 19,73% населення Землі.

 • Географічні перегони. Інтелектуальна гра. 6-й клас

  20,00 грн.

  Географічні перегони. Інтелектуальна гра
  Для зацікавлення учнів у збагаченні знань учитель має володіти арсеналом сучасних прийомів і методів навчання. Багато років серед методологічної бази педагогіки провідне місце посідає ігрова технологія, адже діти всіх вікових категорій люблять грати й змагатися. Представлену гру доцільно проводити на останніх уроках географії в 6-му класі як підсумок за рік навчання або на перших уроках у 7-му класі для повторення раніше вивченого матеріалу.

 • Математика. Click-навчання. 6 клас

  146,00 грн.

  Ця книжка допоможе зацікавити сучасного учня до вивчення математики, адже вона містить нетипові для шкільних підручників тексти і завдання, які побудовано на засадах клік-навчання.

  Для ефективної роботи учню доведеться вмикати самостійність, пошукові здібності та критичне й логічне мислення.