5-11 класи

Відображаються усі з 3 результатів

 • Комунальні платежі. Добірка задач прикладного змісту. 5—11-ті класи

  20,00 грн.
  Комунальні платежі. Добірка задач прикладного змісту

  Щомісяця свідомі громадяни країни сплачують комунальні платежі за спожиті електроенергію, тепло, воду та газ. Зазвичай платіжки потрапляють до рук платників із вже підрахованими даними з вказаною сумою сплати. Але іноді трапляються помилки, і люди через свою неуважність та безпечність платять не за ті об’єми послуг, які були ними використані. Добірка задач ознайомить учнів із поточними тарифами, покаже способи економити та навчить обчислювати вартість витрачених ресурсів.

 • Велич Олександра Олеся. Конкурс читців-декламаторів. 5—11-ті класи

  20,00 грн.
  Велич Олександра Олеся. Конкурс читців-декламаторів.

  Олександр Олесь прагнув віднайти нові форми в українській поезії. Він бажав наповнити свою творчість музикою, і, власне, саме через неї можна було передати стан душі, переживань, боротьби почуттів. Улітку 1906 року, перебуваючи в Криму, автор уклав першу збірку своєї поезії «З журбою радість обнялась», яка вийшла друком вже наступного року під літературним псевдонімом Олександр Олесь. Після виходу збірки поет отримав визнання серед публіки, інших майстрів слова, критиків. А вже у 1909 році виходить друга збірка «Поезії», що, як і перша, глибоко пройнята внутрішньою лірикою в поєднанні із суспільними настроями. Цими мотивами характеризуються і наступні збірки «Поезія» (1911), «Твори» (драматичні оповідання, 1914), «Поезія» (1917). На думку Миколи Зерова, саме ці книжки були найкращими в творчому доробку поета.

 • Влучність українських фразеологізмів. Вікторина для учнів на знання й розуміння теми. 5—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Влучність українських фразеологізмів. Вікторина для учнів на знання й розуміння теми.

  Метафоризація, постійне вживання у переносному, образно-узагальненому значенні поза контекстом словосполучення сприяє створенню фразеологізму, якщо воно передає актуальні для цієї епохи поняття, пов’язані зі злободенними історичними подіями, явищами життя й побуту, що зрозумілі носіям мови. Кожне покоління вносить до фразеологізму певні зміни, що зумовлені практичною діяльністю людей.