урок 8 клас

Показано 1–12 із 29

 • Розпродаж!

  Газета “Краєзнавство. Географія. Туризм” №8, 2019

  45,00 грн.

  ЗМІСТ

  ТЕМА НОМЕРА. Відкриваємо Україну

  ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ: УРОКИ
  Україна очима чужинців. Географія, історія, археологія, етнографія. Інтегрований урок, 8-й клас

  ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ: ТЕХНОЛОГІЇ
  Шануємо українське. Квест-подорож Україною

  ГЕОГРАФІЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО
  48 запитань про Україну. Тематичні вікторини «Вірування, звичаї, обряди та обереги українців»
  Україна молода. Українська державність у цифрах, фактах, документах

  К-ть сторінок: 68

 • Географічний аспект прочитання казки-притчі Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Урок-роздум. 8-­й клас

  20,00 грн.

  Тема. Географічний аспект прочитання казки-притчі Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».
  Сучасні школярі хочуть комунікації, розмови з педагогом, якого воліють сприйма­ти радше як порадника, а не як суворого критика. Урок, що побудований у форматі бесіди між учителем та учнями, сприймається останніми краще, ніж монотонна лекція на 45 хвилин. Представлена розробка уроку допомагає засвоїти знання із теми саме у форматі запитань до учнів та їх відповідей, розмірковувань та вислов­лювань.

 • Поверхневі води. Основні річкові басейни та їх характеристика. Урок формування нових знань, умінь та навичок. 8-­й клас

  20,00 грн.

  Тема. Поверхневі води. Основні річкові басейни та їх характеристика. Характер гідрографії та водного режиму річок України.
  Сучасні школярі хочуть комунікації, розмови з педагогом, якого воліють сприйма­ти радше як порадника, а не як суворого критика. Урок, що побудований у форматі бесіди між учителем та учнями, сприймається останніми краще, ніж монотонна лекція на 45 хвилин. Представлена розробка уроку допомагає засвоїти знання із теми саме у форматі запитань до учнів та їх відповідей, розмірковувань та вислов­лювань.

 • Природні зони України. Інтегрований урок географії, біології та фізичної культури. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Природні зони України.
  Сучасна українська школа неможлива без використання новітніх інтерактивних технологій. Це забезпечить формування ключових компетентностей для успішної самореалізації учнів. Для розвитку пізнавальної діяльності учнів завдяки інтегра­ції на уроці застосовуються різні вправи і завдання, направлені на закріплення і поглиблення знань із таких предметів як географія, біологія та фізична культура. Запропонований варіант можна використовувати як у повному обсязі, так і окре­мими частинами.

 • Україна — морська держава. Урок-гра. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Україна — морська держава.
  Теза «Україна — морська держава» сприймається сьогодні як аксіома. І це не див­но. З причорноморських держав Україна має найдовшу приморську смугу, розви­нений морегосподарський комплекс. Зокрема, 19 із 40 морських портів Причорно­мор’я розміщуються саме в нас. Завдяки представленій розробці уроку детальніше розглянемо та обговоримо особливості Чорного та Азовського морів, їх значення для країни, екологічні проблеми та їх можливі рішення.

 • Зона мішаних лісів. Урок вивчення нового матеріалу. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Зона мішаних лісів.
  Безцінне значення лісів у житті природи. Ліси забезпечують найважливіші умови життя на Землі, мають велике екологічне та рекреаційне значення. З усіх природ­них ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце. Ліси — головне природне багатство народу України. Мало хто розуміє тривалість вирощування лісів, перевагу їх екологічного значення над сировинним, необхід­ність збереження і планомірного примноження лісових багатств в інтересах не тільки нинішніх, а й майбутніх поколінь.

 • Морські екосистеми України. Урок-дослідження. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Морські екосистеми України.
  Історія вивчення природних комплексів морів сягає своїми коренями в сиву давнину. Багаті на життя моря завжди притягували рибалок, промисловців. Потреби транспортних перевезень і розвитку морегосподарського комплексу викликали необхідність накопичення різнорідних відомостей про будову та склад вод і дна Чорного й Азовського морів. Провести дослідження й ознайомитися з найголовнішими відомостями морських екосистем України учні зможуть за допомогою цієї розробки уроку.

 • Рельєф України. Урок-конференція з використанням технології випереджальних завдань. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Рельєф України.
  Типом рельєфу України, що переважає, є рівнини, які охоплюють близько 95% її території. 70% сучасної поверхні України займають низовини, 25% — височини і лише 5% — гори, які представлені Українськими Карпатами (4%) і Кримськими горами (1%). Українські Карпати часто обирають для встановлення рекордів. Наприклад, саме тут було розгорнуто 110-метровий прапор України, а ще — 107 жителів України станцювали на горі кубинські танці та встановили рекорд, який записано в Книзі рекордів України як «Наймасовіші танці в найвищій точці».

 • Кількість населення в світі та Україні. Інтегрований урок географії та математики. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Кількість населення в світі та Україні.
  Мешканців України давно вже не 52 мільйони, як було колись, а на 10 мільйонів менше. Які цьому причини, адже Україна — не виключення в глобальних світових процесах? І що відбувається з кількістю населення у інших країнах? Про все це учні дізнаються на уроці, який поєднує знання з географії та математики.

 • Розселення та типи населених пунктів в Україні. Урок засвоєння нових знань. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Розселення та типи населених пунктів в Україні.
  Де мешкати, де засновувати селища та міста, люди завжди вирішували, виходячи з багатьох чинників. Найкращими для життя в Україні вважають східні та західні області, а також Київська область. А найменше мешканців у поліських і степових областях країни. Що далі, то більше людей концентрується в містах. Це називається урбанізацією. Наразі в Україні більше 67% населення мешкає в містах, і надалі відсоток лише збільшуватиметься. Як відбувається розселення на території країни, дізнаємося з уроку.

 • Політична карта світу. Урок з використанням інтерактивних методів. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Політична карта світу.
  У 1991 році Україна стала 176 незалежною державою світу. На сьогодні існує близько 200 незалежних країн. Разом вони та ще близько 40 залежних територій формують політичну карту світу, в основі якої лежать країни та держави.

 • Відносна густина газів. Урок розв’язування задач. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відносна густина газів.
  Чому лід плаває, а камінь тоне, колоди сплавляють вниз по річці, а монетки лежать на дні фонтану? Це пояснюється різницею в густині речовин. А чи є густина в газів? Цей урок ознайомить учнів із поняттями густини газу, на підставі відносної густини навчить обчислювати молярну або молекулярну масу речовини і  розкаже, як можна обчислити об’єм газу, знаючи коефіцієнти хімічної реакції.