урок 2 клас

Показано 1–12 із 19

 • Інтегрований урок із предмету “Літературне читання”. 2 клас

  20,00 грн.

  Казки, природа та музика. Інтегрований урок із предмету “Літературне читання”. 2 клас

  На традиційних уроках, коли матеріал подають невеликими частинами, учні залишаються у владі наочних одиничних образів, не вміють зрозуміти приховане за ними загальне, істотне. Інтегровані уроки дають учневі знання, які відображають зв’язаність окремих частин досліджуваного матеріалу в єдине ціле. Відповідно, для освітнього процесу і загального розвитку учнів вони мають більшу цінність.

 • Урок із предмету “Основи здоров’я”. 2 клас

  20,00 грн.

  Захист від інфекцій. Карантин. Урок із предмету “Основи здоров’я”. 2 клас

  Напевно, кожен із учнів уже зрозумів, що тема власного здоров’я — це не просто балачки та застереження, це дійсно має бути турботливе ставлення до себе. Адже, як показала практика, це може стосуватися багатьох людей. І напевно, проходячи цю тему з учнями в цьому році, їм вже буде зрозуміло багато різних аспектів.

 • Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  20,00 грн.

  Розвиток навичок читання. Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  Оскільки молодші школярі постійно відчувають потребу в грі, ігровому спілкуванні, а гра для них — це перша можливість виявити себе як особистість, самовиразитися та самоствердитися, то через сучасні методики навчання й інтерактивні технології, через ігрову діяльність можна прищепити інтерес до процесу читання.

 • Урок закріплення вивчення із предмету “Українська мова”. 2 клас

  20,00 грн.

  Апостроф. Урок закріплення вивчення із предмету “Українська мова”. 2 клас

  НУШ — це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, учать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Сучасний урок — це насамперед урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня, що дає змогу досягти високих результатів у навчанні.

 • Позакласний захід спільно з батьками. 1—2 класи

  20,00 грн.

  Математичне кафе. Позакласний захід спільно з батьками. 1—2-гі класи

  Батьки — найрідніші люди для дитини. Але в школі вони бувають виключно на батьківських зборах, без дітей. А на свята приходять рідко й поодинці. Тому для дитини школа і сім’я це два різні світи, які майже не перетинаються і не взаємодіють. Так, із часом батьки втрачають зв’язок зі школою і своєю дитиною. Тому проведення позакласних заходів за участю батьків чудове рішення цієї проблеми.

 • Позакласний захід. 2—3-ті класи

  20,00 грн.

  Розповідаючи дітям про джерела енергії, їх походження та вплив на навколишнє середовище ми піклуємося не тільки про них самих, а й про майбутнє планети і людства загалом. Адже це сьогодні вони маленькі школярі, а завтра — дорослі, і хтось із них може стати тим, хто збереже планету від неминучих наслідків недбалого ставлення свої попередників.

 • Позакласний захід. 2 клас

  20,00 грн.

  Кожен із нас знає про Китай,як про країну з надзвичайно великою чисельністю населення, великими обертами виробництва різних товарів та незвичною культурою. Для того, щоб формувати в учнів любов до культури, треба прояснити їм особливості різних культур. Тож пропонуємо занурити учнів у чудовий світ мистецтва Китаю.

 • Урок перевірки знань з предмету “Англійська мова”. 2 та 4 клас

  20,00 грн.

  Математика є важливим і необхідним предметом у школі. І хоч вона не завжди в топі улюблених предметів, її значення в житті людини ніхто не може заперечувати. Тому перед учителем початкових класів стоїть важливе завдання — дати якісні знання. Для цього педагогу потрібно постійно здійснювати перевірку знань, аби контролювати навантаження та результативність власної роботи.

 • Урок із предмету “Природознавство”. 2 клас

  20,00 грн.

  Червона книга України. Урок із предмету “Природознавство”. 2 клас
  Сьогодні, коли багато видів флори і фауни лишились на сторінках Червоної книги, ми зобов’язані передавати ці знання тим, хто невдовзі боротиметься за збереження цих видів на землі. Урок присвячено птахам, які вже оселилися на сторінках Червоної книги. Деякі з них зараз на межі зникнення, інші визнані вразливими. Але про кожного потрібно пам’ятати. Адже від того, що сьогодні ми зробимо для цих птахів, залежить їх виживання у майбутньому.

 • Урок із предмету “Українська мова”. 2 клас

  20,00 грн.

  Щоб заохотити дитину вивчати нове, потрібно звернутися до її внутрішньої цікавості, бажання пізнавати світ. Детективний урок допоможе учням навчитися виявляти причинно-наслідкові зв’язки, висувати та обґрунтовувати припущення, діяти в команді з однокласниками та вчителем, дасть можливість відчути себе детективами, використовуючи методи пошуку та прогнозування. Діти зможуть проявити свою самостійність і отримають задоволення.

 • Урок-подорож із предмету “Основи здоров’я”. 2 клас

  20,00 грн.

  Піклуватися про своє здоров’я — те саме, що піклуватися про своє майбутнє. Саме так варто пояснювати дітям важливість здоров’я в їхньому житті. А правильне харчування — це підвалина, фундамент в цій формулі, адже будь-який механізм, в тому числі і людський, працюватиме злагоджено, якщо за ним ретельно доглядати. Їжа для людини — як бензин для автомобіля. І від його якості залежить здоров’я. І якщо дітям цього не пояснювати, то, піддаючись спокусі вживати лише смачну і шкідливу їжу, вони порушать роботу свого організму ще до того, як зможуть осмислено піклуватися про своє майбутнє.

 • Урок із предмету “Математика”. 2 клас

  20,00 грн.

  Любов до певних наук дитині можна прищепити в початковій школі. Багато хто з нас не любить математику. Це ж не література, де можна мандрувати сторінками книг, століттями, епохами. Але це помилкова думка, в математиці теж можна мандрувати, ось наприклад, сьогодні ми вирушимо до морських глибин, будемо рахувати рибок і цікаво проводити час у морських хвилях разом з математичними задачами.