урок 2 клас

Показано 1–12 із 25

 • Казка Тараса та Мар’яни Прохаськів. Урок із предмету “Літературне читання”. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Казка Тараса та Мар’яни Прохаськів
  Уроки читання наповнені магією слова та фантазією дитини, саме це робить їх такими цікавими. Тому для чергової подорожі пропонуємо фрагмент уроку позакласного читання в 2-му класі за уривком казки Тараса та Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг». Це заняття допоможе не тільки розвивати навички читання й аналізу тексту. а й сприяти організації плідної групової роботи учнів.

 • Відмінювання іменників. Урок української мови. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відмінювання іменників
  Навчання — це комплексний процес. І якби ми могли побачити його в матеріальному світі, він, певно, був би схожий на єгипетські піраміди. У піраміді кожен попередній ярус є основою для наступного. Так само і в навчанні — немає непотрібних знань. Але щоб приносити користь, усі вони повинні міцно стояти на своєму місці, як цеглина у стіні. Для того щоб добре «утрамбовувати» знання, у педагогічній скринці є уроки повторення та узагальнення.

 • My Visit to the Zoo. Урок англійської мови. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. My Visit to the Zoo
  Тварини завжди приваблюють дітей — їх хочеться обійняти, погладити. Але гладити справжнього тигра небезпечно, та й не кожному випаде така нагода. А от подружитися з казковим тигром на уроці англійської мови — зовсім просто. І не тільки з тигром, а й з іншими тваринами — коровою, папугою, кроликом і навіть слоном. Усі вони завітають на урок і допоможуть дітям вивчати іноземну мову.

 • Українська народна казка «Як мати зозулею стала». Урок-студія з літературного читання. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Українська народна казка «Як мати зозулею стала»
  Cучасний урок — це насамперед урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня, що дає змогу досягти високих результатів у навчанні. Одноманітність у роботі стомлює не лише учня, а й учителя. Ми маємо будувати навчально-виховний процес згідно з вимогами сучасності, а на озброєння потрібно взяти арсенал сучасних форм і методів, що до-поможе сформувати конкурентоспроможну до вимог сьогодення компетентну особистість.

 • Історія іграшки. Урок із предмету “Літературне читання”. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Історія іграшки
  Мало таких людей, які хоч раз у житті не відвідували музей, хоча б тому, що людина з дитинства долучається до культури. Але відвідати той чи той музей для всього класу іноді буває складно або зовсім неможливо. У такому разі вирушити туди можна за допомогою слова, сучасних технологій і фантазії. Адже навіть відвідуючи музей дистанційно можна дізнатися багато нового та цікавого, розширити власні культурні кордони і перейняти традиції та знання.

 • Осінні явища в житті рослин. Урок з природознавства. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Осінні явища в житті рослин
  Найбільш яскраве природнє явище — це осінь. Барвиста, пломениста, червоногаряча… Діти обожнюють шурхотіти палим листям під ногами, споглядати за надшвидким польотом хмар, роздивлятись різнобарвне листя. Краса природи допоможе педагогам привчити дітей до творчості: кожний хоче навчитись малювати та танцювати як осінь! Разом із цим дорослі можуть навчитись чогось і в дітей. І це «щось» — найдивовижніша річ: подив.

 • Інтегрований урок із предмету “Літературне читання”. 2 клас

  20,00 грн.

  Казки, природа та музика. Інтегрований урок із предмету “Літературне читання”. 2 клас

  На традиційних уроках, коли матеріал подають невеликими частинами, учні залишаються у владі наочних одиничних образів, не вміють зрозуміти приховане за ними загальне, істотне. Інтегровані уроки дають учневі знання, які відображають зв’язаність окремих частин досліджуваного матеріалу в єдине ціле. Відповідно, для освітнього процесу і загального розвитку учнів вони мають більшу цінність.

 • Урок із предмету “Основи здоров’я”. 2 клас

  20,00 грн.

  Захист від інфекцій. Карантин. Урок із предмету “Основи здоров’я”. 2 клас

  Напевно, кожен із учнів уже зрозумів, що тема власного здоров’я — це не просто балачки та застереження, це дійсно має бути турботливе ставлення до себе. Адже, як показала практика, це може стосуватися багатьох людей. І напевно, проходячи цю тему з учнями в цьому році, їм вже буде зрозуміло багато різних аспектів.

 • Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  20,00 грн.

  Розвиток навичок читання. Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  Оскільки молодші школярі постійно відчувають потребу в грі, ігровому спілкуванні, а гра для них — це перша можливість виявити себе як особистість, самовиразитися та самоствердитися, то через сучасні методики навчання й інтерактивні технології, через ігрову діяльність можна прищепити інтерес до процесу читання.

 • Урок закріплення вивчення із предмету “Українська мова”. 2 клас

  20,00 грн.

  Апостроф. Урок закріплення вивчення із предмету “Українська мова”. 2 клас

  НУШ — це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, учать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Сучасний урок — це насамперед урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня, що дає змогу досягти високих результатів у навчанні.

 • Позакласний захід спільно з батьками. 1—2 класи

  20,00 грн.

  Математичне кафе. Позакласний захід спільно з батьками. 1—2-гі класи

  Батьки — найрідніші люди для дитини. Але в школі вони бувають виключно на батьківських зборах, без дітей. А на свята приходять рідко й поодинці. Тому для дитини школа і сім’я це два різні світи, які майже не перетинаються і не взаємодіють. Так, із часом батьки втрачають зв’язок зі школою і своєю дитиною. Тому проведення позакласних заходів за участю батьків чудове рішення цієї проблеми.

 • Позакласний захід. 2—3-ті класи

  20,00 грн.

  Розповідаючи дітям про джерела енергії, їх походження та вплив на навколишнє середовище ми піклуємося не тільки про них самих, а й про майбутнє планети і людства загалом. Адже це сьогодні вони маленькі школярі, а завтра — дорослі, і хтось із них може стати тим, хто збереже планету від неминучих наслідків недбалого ставлення свої попередників.