урок 11 клас

Показано 1–12 із 30

 • Rock-урок. Урок-гра. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Rock-урок.
  Хто з нас не мріяв стати рок-музикантом? Усі ми хотіли бути такими крутими, вільними та відчайдушними, а головне талановитими, як Оззі Озборн, AC/DC або Мік Джагер. Мати купу фанатів, відриватися на музичному фестивалі десь на узбережжі океану в Каліфорнії. Завдяки представленій розробці, учні зможуть порину-ти в музичну атмосферу того часу та проникнутися рокерівським духом. А формат гри допоможе легко та невимушено засвоїти знання не тільки з географії, а й з англійської мови.

 • Роль транснаціональних компаній у розвитку машинобудівних і хімічних виробництв в Україні. Урок-дослідження. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Роль транснаціональних компаній у розвитку машинобудівних і хімічних виробництв в Україні.
  Зростання економічної та політичної ролі транснаціональних корпорацій (ТНК) призвело до формування протилежних думок про те, як їхня діяльність змінює традиційний «баланс сил» суб’єктів політичної взаємодії. З одного боку, ТНК виступають у ролі головних двигунів світового економічного розвитку. З іншого — залишаються експлуататорами природних і трудових ресурсів країн, що розвиваються, готовими пожертвувати гуманітарними й екологічними цінностями для отримання прибутку. Сформувати свою думку щодо цього допоможе подана розробка уроку-дослідження.

 • Хімія в житті людини. Урок узагальнення й систематизації знань. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Хімія в житті людини.
  Чистити зуби, мити тіло і прибирати — це, звичайно, потрібно, але саме через це людину постійно й повсюдно оточують хімічні речовини. Ми щодня вступаємо в контакт із ними, вони впливають на нас і навколишню природу. Нам треба навчитися правильного поводження з хімікатами, щоб мінімізувати їхній шкідливий вплив.

 • Харчові добавки. Е-числа. Урок у формі дебатів. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Харчові добавки. Е-числа.
  У повсякденному житті нам часто до­водиться відстоювати свою точку зо­ру. Дехто намагається уникати обго­ворення спірних тем, а інші одразу кидаються у суперечку, роблячи це некоректно, тим самим висловлюють неповагу до думки своїх спів­розмовників. Як же навчити підлітків коректно і грамотно висловлювати свою думку? Для цього в пригоді стане застосування педагогічної технології дебати. Використовувати яку можна як на уроках, так і в позаурочний час.

 • Життєвий цикл бензину. Урок-віртуальна екскурсія. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Життєвий цикл бензину.
  Людину у світі оточує багато речовин, складу і властивостей яких вона не знає. До таких можна віднести бензин. Усе, що ми про нього знаємо — це легкозаймисте паливо. Та крім цього корисно було б знати, як його добувають, який бензин є якісним і які у нього небезпечні властивості.

 • Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Урок з використанням ІКТ та частково-пошукових методів. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза.
  Освоєння цього металу поклало початок цілого історичного етапу — залізного віку. Сьогодні вироби із заліза становлять окрему сферу чорної металургії, на частку якої припадає 90% усіх металічних виробів. Окрім того, відкриття магнітних властивостей заліза дозволило значно розширити сферу його використання.

 • Поняття про синтетичні лікарські препарати на прикладі аспірину. Урок-телепередача. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Поняття про синтетичні лікарські препарати на прикладі аспірину.
  Мабуть, якщо попросити будь-кого назвати найвідоміші ліки, кожен згадає один і той самий препарат. Аспірин, виробництво якого почалося більше ста років тому, не сходить із прилавків аптек усіх країн світу. Різні фірми випускають його під близько 60 назвами, але за хімічною суттю це одна й та сама речовини — ацетилсаліцилова кислота. У дитинстві ці пігулки рятували нас від високої температури, дорослі приймають їх одразу, як починає боліти голова. Окрім того, аспірин призначають мільйонам хворих на серцево-судинні захворювання, щоб знизити ризик виникнення потенційно смертельних тромбів.

 • Таємниці атомного ядра. Квантові постулати світла. Постулати Бора. Комбінований урок з використанням ІКТ. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Таємниці атомного ядра. Квантові постулати світла. Постулати Бора.
  Представлена методична розробка уроку фізики розкриває способи формування ключових компетентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ); форми, засоби, методи навчання; елементи сучасних педагогічних технологій стосовно конкретної теми уроку, теми навчальної програми.

 • Уплив магнітного поля на рамку зі струмом в елек­тровимірювальних приладах та електродвигунах. Урок з використанням ІКТ. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Уплив магнітного поля на рамку зі струмом в елек­тровимірювальних приладах та електродвигунах.
  Більшість людей користуються машинами та електроприладами, не замислюючись, як вони працюють. Але всередині сховані механізми, що складністю своєї будови нагадують чарівний ліс, де на кожному кроці на нас чекають нові чарівні дивовижі.

 • Похідна. Застосування похідної під час розв’язування фізичних задач. Інтегрований урок фізики та математики. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Похідна. Застосування похідної під час розв’язування фізичних задач.
  Міжпредметні зв’язки є дидактичною умовою і засобом глибокого й усебічного засвоєння основ наук у школі. Окрім того, вони сприяють підвищенню наукового рівня знань учнів, розвитку логічного мислення і їхніх творчих здібностей. Реалізація міжпредметних зв’язків усуває дублювання у вивченні матеріалу, економить час і створює сприятливі умови для формування загальнонавчальних умінь і навичок учнів. Установлення міжпредметних зв’язків у курсі фізики підвищує ефективність політехнічної і практичної спрямованості навчання. У викладанні математики дуже важливий мотиваційний бік. Учні сприймають математичну задачу краще, якщо вона виникає у них на очах, формулюється після розгляду якихось фізичних явищ або технічних проблем.

 • Математичний маятник. Період коливань математичного маятника. Урок з використанням ігрових технологій. Лабораторна робота. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Математичний маятник. Період коливань математичного маятника.
  Прискорення математичного маятника використовують для геологорозвідки, з його допомогою шукають корисні копалини. Як це відбувається? Річ у тому, що прискорення вільного падіння змінюється з географічною широтою, оскільки щільність кори в різних місцях нашої планети не однакова і там, де залягають породи з більшою щільністю, прискорення буде трішки більшим. А значить, підрахувавши кількість коливань маятника можна відшукати в надрах Землі руду або кам’яне вугілля, оскільки вони мають більшу щільність, ніж інші пухкі гірські породи. Також математичним маятником користувалося багато видатних учених минулого, починаючи з античності, зокрема Архімед, Аристотель, Платон, Плутарх. Так, Архімед і зовсім використовував математичний маятник у всіх своїх обчисленнях, а деякі люди навіть вірили, що маятник може впливати на долі людей і намагалися робити з його допомогою передбачення майбутнього.

 • Дифракція світла. Урок засвоєння нових знань. Лабораторна робота. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Дифракція світла. Спостереження інтерференції та дифракції світла.
  Вивчаючи світлову оптику, учні наштовхуються на явище відхилення світла — його дифракцію. Це явище виникає під час поширення світлових хвиль. Його суть полягає в тому, що хвиля здатна оминати перешкоди. Це зумовлює те, що хвильовий рух спостерігають за перешкодою, куди хвиля не може потрапити прямо. Наукові й технічні використання явища дифракції — різноманітні. Дифракційні ґрати слугують для розкладу світла в спектр й для створення дзеркал (наприклад, для напівпровідникових лазерів). Дифракцію рентгенівських променів, електронів та нейтронів використовують для дослідження структури кристалічних твердих тіл.