проєкт

Відображаються усі з 12 результатів

 • Розпродаж!

  Газета “Соціальний педагог” №12, 2019

  45,00 грн.

  Що в газеті?

  ТЕМА НОМЕРА
  СУЧАСНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ. Виховуємо лідера
  СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ. Проєкт для учнів

  ПРАКТИКА
  ДОБРОТА — ВІЧНИЙ ЛЮДСЬКИЙ СКАРБ. Практичне заняття для молодших школярів
  УЧИМОСЯ ДІЯТИ В КОМАНДІ. Практичне заняття для учнівського самоврядування
  РОЗВИВАЄМО ЛІДЕРСТВО. Практичне заняття для підлітків
  МІЙ ВИБІР: здоровий спосіб життя

 • Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення. Інтегрований навчальний проєкт з біології, валеології, хімії та екології. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення.
  Кожній людині відомо, що здоров’я за гроші не купити, тому здоров’я — найцінніше, чим ми володіємо. Здоров’я людини залежить від навколишнього середовища: чистого повітря, чистої води, чистих ґрунтів тощо. Тому, думаючи про своє здоров’я, ми насамперед повинні думати про природу, яка нас оточує, піклуватися про неї, берегти її. Для цього людина має познайомитися з природою свого рідного краю ближче, для цього в навчальний період доцільно проводити навчальні проєкти. Учителю важко встигнути «все й одразу», тому пропонуємо розглянути проєкт, розроблений для визначення екологічних умов у Черкаській області.

 • Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила. 9-й клас

  20,00 грн.

  Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила
  Мило — чи не найдавніший препарат побутової хімії, ефективний засіб особистої гігієни, його використання є одним із критеріїв цивілізованості. Якби в Середні віки було встановлено, що збудниками хвороб є бактерії, які усуває мило, то, можливо, вдалося б уникнути багатьох епідемій, які вирували в той час. Але таке наукове відкриття можливостей мила було зроблено тільки в XIX ст. у Франції великим ученим Пастером.

 • Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт

  20,00 грн.

  Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт
  Вода, яку люди використовують для щоденного вживання, може мати різний хімічний склад. Проте саме високий рівень солей кальцію та магнію робить воду жорсткішою. Навіть після кипіння води на стінках чайника чи каструлі залишається осад і до організму потрапляють постійні сполуки кальцію та магнію. І хоча ці елементи дуже важливі для функціонування усіх живих організмів, їх надлишок та неорганічне походження впливають на живі створіння згубно. Представлений проєкт можна використати за основу для розробки аналогічного проєкту для своєї місцевості.

 • Хімія повсякденності. Навчальні проєкти у формі подорожі. 10-й клас

  20,00 грн.

  Хімія повсякденності. Навчальні проєкти
  Хай у якому зеленому куточку світу ми перебуваємо, хай яким дауншифтінгом займаємось — нам не втекти від хімії в побуті. Звісно, кожен хоче жити в чистому довкіллі. Як, перебуваючи у світі, наскрізь просякнутому хімією, мінімізувати шкоду від неї та зберегти здоров’я? Про це та навіть трошки більше, дізнайтесь у розробках навчальних проєктів та не забудьте поділитись знаннями з учнями!

 • Сила тяжіння. Вага тіла. Невагомість. Проєкт із захистом результатів у формі змагання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Сила тяжіння. Вага тіла. Невагомість. Проєкт із захистом результатів у формі змагання
  Проєкт «Майже невагомість» призначено для узагальнення й систематизації знань семикласників із теми «Сила тяжіння. Вага тіла. Невагомість». Захист проєкту рекомендовано провести у формі змагання між командами.

 • Види теплообміну. Міждисциплінарний дослідницький проєкт. 8-й клас

  20,00 грн.

  Види теплообміну. Міждисциплінарний дослідницький проєкт
  Наразі широко обговорюють питання про створення умов для підвищення якості навчально-виховного процесу. Випускник сучасної школи повинен володіти практико-орієнтованими знаннями, необхідними для успішної інтеграції в соціум і адаптації в ньому. Для вирішення цього завдання необхідно відійти від класичного формування знань, умінь і навичок і перейти до ідеології розвитку, на основі особистісно-орієнтованої моделі освіти. Провідну роль повинні відігравати творчі методи навчання. В арсеналі інноваційних педагогічних засобів і методів особливе місце посідає дослідницька творча діяльність.

 • Мутації в їжі. Е-числа. Інтегрований проєкт з біології та хімії. 11-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Мутації в їжі. Е-числа.

  Виробництво більшості сучасної їжі без харчових добавок неможливе. Останнім часом серед людей зростає зацікавленість тим, що ми п’ємо і їмо. І це не дивно, адже кожен хоче як можна довше отримувати задоволення від життя. У суспільстві почалися суперечки над тим, що ж таке харчові добавки та що вони несуть: користь чи шкоду.

 • Спадкові хвороби. Урок-проєкт з біології. 11-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Спадкові хвороби.

  Окрім патогенних факторів навколишнього середовища в розвитку хвороб людини значну роль відіграють генетичні фактори. Тому, використовуючи сучасні можливості науки та досліджень, правильно й важливо знати про спадкові хвороби та вади людини, хвороби людини зі спадковою схильністю та вміти запобігати їм.

 • Годівничка для птахів. Екопроєкт

  20,00 грн.
  Тема. Годівничка для птахів. Екопроєкт.

  Зима — час випробувань для тварин і птахів. У холодну пору року люди мають теплий одяг і теплі будинки, а братам нашим меншим доводиться щодня боротися за виживання. Але ми можемо допомогти їм, зробивши зовсім небагато: нагодувати бродячого пса залишками вчорашньої вечері, не виганяти кішку з під’їзду, повісити невигадливу годівницю для птахів. Від кожного залежить ставлення до беззахисних тварин. Саме в школі ми маємо можливість долучити дітей до добра.

 • Дослідження реакції равлика на різні чинники живої і не­живої природи. Екопроєкт. 7-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Дослідження реакції равлика на різні чинники живої і не­живої природи. Екопроєкт.

  Запитаєш у людини, чому в неї немає домашньої тваринки, і почуєш тисячу причин. Комусь умови не дають можливості, у когось коштів не вистачає, хтось страждає на алергію. Хочете пораду? Заведіть собі гігантського сухопутного равлика Ахатина! Це ідеальний вихованець: не пахне, не кусається, не дряпається, їсть усе і не вимагає щоденних прогулянок. Важко знайти більш невибагливе створіння! Виховання такого улюбленця має ще одну перевагу — можливість вивчення поведінки тварин для уроків біології!

 • A DAY WITH WILLIAM SHAKESPEARE. Проєкт. 10—11 класи

  20,00 грн.
  A DAY WITH WILLIAM SHAKESPEARE. Проєкт. 10—11 класи

  Процес вивчення будь-­якої іноземної мови, а особливо англійської, є тривалим та складним. Для того щоб підвищити мотивацію до вивчення англійської мови, підсилити до неї інтерес, усе більше й більше використовують метод проєктів. Адже завдяки цьому методу учні набувають знань у процесі планування та виконання практичних завдань-­проєктів.