проєктна діяльність

Відображаються усі з 12 результатів

 • Вуглеводні: особливості їх будови, властивості, застосування. Урок з використанням проєктної діяльності. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вуглеводні: особливості їх будови, властивості, застосування.
  Оновлення умов для навчання учнів слід забезпечувати за рахунок компетентнісно зорієнтованих завдань із використанням сучасних освітніх технологій. Таке подання навчального матеріалу сприяє розвитку комунікативних здібностей, уміння співпрацювати, здорового прагнення до лідерства, а також опануванню важливих життєвих і соціокультурних компетентностей.

 • Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу. Урок засвоєння нових знань. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу, його хімічні властивості та застосування.
  Розробка даного уроку дає можливість навчати учнів знаходити рішення й за все це свідомо відповідати. Урок передбачає виконання демонстраційних та лабораторних дослідів, захист підготовлених мініпроєктів. Окрім отримання знань, сприятиме формуванню навичок пошуково-дослідницької діяльності та мотивації до вивчення предмета.

 • Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку. Урок з використанням проєктної діяльності. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку.
  Проєкт ознайомить учнів з різноманіттям речовин, що використовують у повсякденному житті, навчить грамотно й безпечно користуватися ними. Самостійні дослідження учнів і набуті практичні знання, вміння й навички допоможуть відповісти на проблемні питання, навчать доступно, наочно представляти теоретичний матеріал і пов’язувати його з практичною діяльністю людини.

 • Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення. Інтегрований навчальний проєкт з біології, валеології, хімії та екології. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення.
  Кожній людині відомо, що здоров’я за гроші не купити, тому здоров’я — найцінніше, чим ми володіємо. Здоров’я людини залежить від навколишнього середовища: чистого повітря, чистої води, чистих ґрунтів тощо. Тому, думаючи про своє здоров’я, ми насамперед повинні думати про природу, яка нас оточує, піклуватися про неї, берегти її. Для цього людина має познайомитися з природою свого рідного краю ближче, для цього в навчальний період доцільно проводити навчальні проєкти. Учителю важко встигнути «все й одразу», тому пропонуємо розглянути проєкт, розроблений для визначення екологічних умов у Черкаській області.

 • Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила. 9-й клас

  20,00 грн.

  Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила
  Мило — чи не найдавніший препарат побутової хімії, ефективний засіб особистої гігієни, його використання є одним із критеріїв цивілізованості. Якби в Середні віки було встановлено, що збудниками хвороб є бактерії, які усуває мило, то, можливо, вдалося б уникнути багатьох епідемій, які вирували в той час. Але таке наукове відкриття можливостей мила було зроблено тільки в XIX ст. у Франції великим ученим Пастером.

 • Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт

  20,00 грн.

  Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт
  Вода, яку люди використовують для щоденного вживання, може мати різний хімічний склад. Проте саме високий рівень солей кальцію та магнію робить воду жорсткішою. Навіть після кипіння води на стінках чайника чи каструлі залишається осад і до організму потрапляють постійні сполуки кальцію та магнію. І хоча ці елементи дуже важливі для функціонування усіх живих організмів, їх надлишок та неорганічне походження впливають на живі створіння згубно. Представлений проєкт можна використати за основу для розробки аналогічного проєкту для своєї місцевості.

 • Хімія повсякденності. Навчальні проєкти у формі подорожі. 10-й клас

  20,00 грн.

  Хімія повсякденності. Навчальні проєкти
  Хай у якому зеленому куточку світу ми перебуваємо, хай яким дауншифтінгом займаємось — нам не втекти від хімії в побуті. Звісно, кожен хоче жити в чистому довкіллі. Як, перебуваючи у світі, наскрізь просякнутому хімією, мінімізувати шкоду від неї та зберегти здоров’я? Про це та навіть трошки більше, дізнайтесь у розробках навчальних проєктів та не забудьте поділитись знаннями з учнями!

 • Ланцюгова реакція поділу ядер урану. Ядерний реактор. Урок-пояснення з елементами учнівської проєктної роботи. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ланцюгова реакція поділу ядер урану. Ядерний реактор.
  Робота ядерного реактора чітка і злагоджена. У протилежному випадку — буде біда. Але, що відбувається всередині ядерного реактора? Фактично ті самі процеси, що й за ядерного вибуху. Атомні електростанції генерують енергію на основі ядерного поділу — процесу розділення атома на менші частинки. Спонтанний ядерний поділ — дуже рідкісне явище, бо за звичайних обставин діляться лише дуже важкі хімічні елементи. До того ж процес ядерного поділу небезпеч­ний і вимагає великої обережності.

 • Гроші в сучасному житті. Урок економіки з використанням методу проєктів та технології веб-квесту. 10—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Гроші в сучасному житті.

  Пошукова робота має безліч переваг: налаштовує учнів на самостійність, розвиває увагу та пам’ять, вчить виокремлю­вати головне та відсіювати другорядне. Змагання робить нав­чання цікавим та інтерактивним. Вебквест — форма навчання, яка по­єднує пошук і змагання.

 • Проєкт для учнів із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Патріотичний проєкт. Проєкт для учнів із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Чомусь у нашому суспільстві до патріотичного виховання ставляться досить скептично. І це пов’язано з тим, що далеко не кожен дорослий розуміє, що це… Головне завдання вчителя — зробити патріотичне виховання ненав’язливим, цікавим і життєвим. Тому пропонуємо розглянути цікавий і корисний проєкт, який допоможе учням зануритися у свою сімейну історію.

 • Проєкт для учнів із предмету “Літературне читання”. 3 клас

  20,00 грн.

  Олександр Олесь — справжній син українського народу. Захист проєкту. 3-й клас.

  Школа після уроків — це світ творчості, прояви та розкриття кожною дитиною своїх інтересів, захоплень, свого «Я». Важливо зацікавити дитину заняттями після уроків, що дасть можливість перетворити позаурочну діяльність у повноцінний простір виховання й освіти. Одним із таких занять може стати вивчення творчості і життєвого шляху відомих українських постатей, як-от Олександр Олесь.

 • Творчий проєкт для учнів з використання інтеграції різних предметів. 1—4 класи

  20,00 грн.

  Окрім краси, якою можна насолоджуватись, ліси дають нам свіже повітря, захищають гірські райони від повеней і руйнування. Вони є важливими на всій території нашої держави. Ми можемо там прогулятися, зібрати грибочки, відпочити. Наші ліси покращують клімат, відіграють важливу роль у збереженні водних ресурсів, тих самих джерел, з яких нам так приємно втамувати спрагу. А вирубуючи ялинки, ми робимо внесок у знищення всього прекрасного, що дають нам ліси.