проблемно-пошукова технологія

Відображаються усі з 5 результатів

 • Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку. Урок з використанням проєктної діяльності. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку.
  Проєкт ознайомить учнів з різноманіттям речовин, що використовують у повсякденному житті, навчить грамотно й безпечно користуватися ними. Самостійні дослідження учнів і набуті практичні знання, вміння й навички допоможуть відповісти на проблемні питання, навчать доступно, наочно представляти теоретичний матеріал і пов’язувати його з практичною діяльністю людини.

 • Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Урок з використанням ІКТ та частково-пошукових методів. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза.
  Освоєння цього металу поклало початок цілого історичного етапу — залізного віку. Сьогодні вироби із заліза становлять окрему сферу чорної металургії, на частку якої припадає 90% усіх металічних виробів. Окрім того, відкриття магнітних властивостей заліза дозволило значно розширити сферу його використання.

 • Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу, його хімічні властивості. Урок з використанням проблемно-пошукових методів. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Поняття про багатоатомні спирти на прикладі гліцеролу, його хімічні властивості.
  На смак гліцерол трохи солодкуватий. Само тому йому дали таку назву: на латині слово “glycos” означає “солодкий”. Гліцерол, попри те, що його можна використати для добування динаміту, абсолютно безпечний та не отруйний. Його неможливо перемішати зі спиртом, водою і навіть ацетоном. Також гліцерол неможливо розчинити в жодних жирах чи ефірі, зате він сам може розчинити органічні і неорганічні речовини — луги, солі тощо.

 • Хімічні властивості оцтової кислоти. Нестандартний урок пошукового типу. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Хімічні властивості оцтової кислоти. Нестандартний урок пошукового типу.
  Значення оцтової кислоти складно переоцінити. У деяких процесах вона незамінна, що обумовлено її властивостями. Серед основних — висока реакційна здатність. Реагуючи з різними речовинами, вона ініціює появу широкого переліку сполуки солей, амідів та складних ефірів. А ще, це одна з перших кислот, які стали відомими людству. Вона є продуктом природного скисання сухих вин із винограду, зброджування спиртів та вуглеводнів. В організмі бере участь в обмінних процесах.

 • Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання. Урок з використанням проблемно-пошукової технології. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання.
  Як усім набридла ця сила тертя, що стримує рух! Через неї нам постійно доводиться купувати нове взуття, нові колеса, нескінченну кількість запчастин до автомобіля. Але уявіть, якщо б не було сили тертя? Виходимо ми вранці з нашої квартири на вулицю, де немає тертя, і одразу добре прикладаємося потилицею об землю, тому що тертя між підошвою черевиків і землею більше немає. Ідеальна ожеледь, чого ще ми очікували? Після падіння ми починаємо дедалі швидше ковзати у напрямку нахилу вулиці, якщо тільки не потрапимо в «кишеню» із якихось конструкцій, звідки немає можливості скотитися. Окрім нас, по вулиці котитиметься все, що міцно не закріплено, тобто не вкопано в землю. Це люди, тварини, сміттєві баки і саме сміття, автомобілі… Це буде трагедія, адже людей вбиватиме великими предметами, а встати і втекти вони фізично не в змозі. Тож не нарікаймо на силу тертя і дослідимо детальніше, у чому її сенс!