природознавство

Показано 1–12 із 26

 • Рослини — живі організми. Урок природознавства. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Рослини — живі організми
  Учитель може зробити будь-який урок не тільки інтерактивним, а ще й розвивати соціальний інтелект, глибинно обговорюючи та проводячи узагальнений аналіз за результатами роботи. А для того щоб включити мотиваційний компонент, може додавати ігрові елементи. Так кропітка педагогічна праця принесе свої неймовірні плоди у вигляді учнів, які не тільки прослухали конкретну тему, а й зрозуміли й усвідомили її.

 • Ліси — окраса планети. Виховний захід з природознавства. 4-й клас

  20,00 грн.

  Ліси — окраса планети. Виховний захід з природознавства
  Освітній процес не завершується в момент, коли дзвенить дзвінок на перерву. Він є непереривним під час уроків, перерв, позакласної діяльності і виховної роботи. Не дарма кажуть, що вчителька то друга мама. І хто ж, як не мама, піклується про виховання своїх діток. Проведення виховної роботи важливий процес, ним не варто нехтувати. Адже школа не навчає лише математики чи мови, вона допомагає формуванню особистості майбутнього громадянина.

 • Вода. Урок з природознавства. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вода
  Вода, на перший погляд найпростіша хімічна сполука, є без жодного перебільшення основою життя на Землі. Не випадково вчені в пошуках форм життя на інших планетах сонячної системи стільки зусиль спрямовують на виявлення слідів води. У нашому повсякденному житті ми стикаємося з водою постійно. Але її цінності значення не надаємо, а даремно. Тому потрібно виправляти цю ситуацію негайно, починаючи з початкової школи.

 • У світ чарівної природи. Позакласний захід з природознавства. 2-й клас

  20,00 грн.

  У світ чарівної природи. Позакласний захід з природознавства
  Перш ніж говорити дітям про екологію, треба розповісти їм про природу. Про сонце, зірки, повітря, воду. Про дерева, птахів, звірів, метеликів. І про те, що людина теж є частиною природи. Але природа — це не безладний набір живих і неживих предметів і явищ. Це єдиний будинок, у якому всі потрібні одне одному: від величезного Сонця до найменшого комарика.

 • У пошуках Немо. Командна гра на розвиток мислення з природознавства. 4-й клас

  20,00 грн.

  У пошуках Немо. Командна гра на розвиток мислення з природознавства
  Уміння працювати з інформацією й вирішувати інтелектуальні завдання — не єдині навички, потрібні людині в житті. Різні опитування показують, що сучасні роботодавці цінують у працівниках уміння діяти в команді та комунікабельність не менше, ніж професійну компетентність. Можливо, це занадто раціональний аргумент, а ось аргумент більш емоційний і доречний «тут і зараз»: командні ігри — це весело! Пропонуємо вашій увазі командну гру «У пошуках Немо» за мотивами відомого однойменного мультфільму. Діти у веселій дружній атмосфері виконають цікаві розвивальні завдання. Передусім це море позитивних емоцій, адже, рухливі ігри та колективна діяльність є невід’ємною частиною життя людини та особливо дитини, але в епоху комп’ютерних ігор їм приділяють дедалі менше часу. Тож надолужимо згаяне!

 • Осінні явища в житті рослин. Урок з природознавства. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Осінні явища в житті рослин
  Найбільш яскраве природнє явище — це осінь. Барвиста, пломениста, червоногаряча… Діти обожнюють шурхотіти палим листям під ногами, споглядати за надшвидким польотом хмар, роздивлятись різнобарвне листя. Краса природи допоможе педагогам привчити дітей до творчості: кожний хоче навчитись малювати та танцювати як осінь! Разом із цим дорослі можуть навчитись чогось і в дітей. І це «щось» — найдивовижніша річ: подив.

 • Зоря — самосвітнє небесне тіло. Відмінності між зорями. Поняття сузір’я. Практичне заняття. Комбінований урок природознавства. 5-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Зоря — самосвітнє небесне тіло. Відмінності між зорями. Поняття сузір’я. Практичне заняття «Визначення найвідоміших сузір’їв на карті зоряного неба».
  Комбінований урок дає вчителю можливість досягти дві або декілька рівнозначних освітніх цілей, тому така структура найбільш популярна серед педагогів. Подана розробка уроку містить різноманітні прийоми навчання, велику кількість питань із виучуваної теми та цікаві факти про зорі, щоб зацікавити учнів активною роботою.

 • Урок із предмету “Природознавство”. 3 клас

  20,00 грн.

  Властивості та стани води. Урок із предмету “Природознавство”. 3 клас

  Усі діти дуже люблять грати з водою. Плескатися, наповнювати й осушувати різні ємності, пускати по воді кораблики та топити в ній різні предмети. Вода не тільки захоплює дітей, а й дає можливість краще пізнати навколишній світ неживої природи: самому вивчити властивості універсального матеріалу — води.

 • Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  20,00 грн.

  Книжка природи. Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  На уроках молодші школярі прагнуть звикористати свій життєвий досвід, а значить, замислитись над проблемою; це викликає особливу емоційну атмосферу, коли в невимушеній обстановці учасники дискутують, якими можуть бути наслідки запропонованого вирішення проблеми. За допомогою таких методів навчання ми формуємо в учнів уміння аналізувати та приймати рішення.

 • Інтегрований урок із предметів “Природознавство” та “Математика”. 4 клас

  20,00 грн.

  Дитина приходить у світ нетямущою. Усе, що з’явилося «до», цікавить і відкриває завісу минулого для неї. Для того щоб стимулювати бажання вчитися, варто зацікавити, усе інше школяр зробить сам. Це забезпечить різносторонній розвиток, незгасний інтерес до світу і його дивовижних процесів. Саме тому інтегрований урок про виробництво паперу стане в пригоді вчителю, а особливо, якщо його поєднано з математикою.

 • Інтегрований урок із предмету “Англійська мова”, “Математика”, “Природознаство”. 2 клас

  20,00 грн.

  Інтегровані уроки для вчителя — це можливість освоїти нові форми взаємодії з учнями, різнобічно вивчити на уроці тему й отримати досвід певного виду командної роботи. Деякі шкільні предмети мають потенціал для інтеграції, серед яких — іноземна мова. Будь-яку тему можна розповісти іноземною мовою, що стане практикою обох дисциплін.

 • Iнтегрований урок з предмету “Природознавство” та “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  20,00 грн.

  В Україні є чимало заповідників, національних природних парків тощо. Але чи багато ми знаємо про них? Чи знаємо, які види тварин та птахів там є? Які там кліматичні особливості? Все це та відповіді на інші запитання ми намагатимемось дати на сьогоднішньому уроці. Ми вирушимо на Херсонщину, у степову зону, де розташовано багато заповідників. Ознайомимося з рідкісними видами тварин, відомості про яких занесено до Червоної книги України та Європи.