образотворче мистецтво

Відображаються усі з 4 результатів

 • Дари осені. Урок з предмету “Образотворче мистецтво”. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Дари осені
  Осінь ненав’язливо змінює веселе літо, намагаючись непомітно пробратися в ліси і луки. Вона приносить із собою чарівну палітру, яка фарбує листя у всі відтінки жовтого, що нещодавно було яскраво зеленим. Скоро його зовсім зірве поривчастим вітром і понесе далеко­-далеко назустріч зимі. Але поки це не сталося, школярі мають встигнути зберегти барвисті дари осені у своїх альбомах.

 • Техніка друкування. Урок з предмету “Образотворче мистецтво”. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Техніка друкування
  Осінь — прекрасна і, ймовірно, найяскравіша пора року. Її красою захоплювалися художники, про її ошатність писали поети, її чарівну магію відтворювали сотні музичних інструментів. Осінь — це не лише непогода, дощ і холод. Це натхнення в первородному його образі. І за­палює воно фантазію не тільки іменитих творців, а й школярів. Восени в класі можна побачити вироби із сухого листя, капелюхів жолудів і неймовірні шедеври фарбами й олівцями.

 • Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  20,00 грн.

  Книжка природи. Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  На уроках молодші школярі прагнуть звикористати свій життєвий досвід, а значить, замислитись над проблемою; це викликає особливу емоційну атмосферу, коли в невимушеній обстановці учасники дискутують, якими можуть бути наслідки запропонованого вирішення проблеми. За допомогою таких методів навчання ми формуємо в учнів уміння аналізувати та приймати рішення.

 • Iнтегрований урок з предмету “Природознавство” та “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  20,00 грн.

  В Україні є чимало заповідників, національних природних парків тощо. Але чи багато ми знаємо про них? Чи знаємо, які види тварин та птахів там є? Які там кліматичні особливості? Все це та відповіді на інші запитання ми намагатимемось дати на сьогоднішньому уроці. Ми вирушимо на Херсонщину, у степову зону, де розташовано багато заповідників. Ознайомимося з рідкісними видами тварин, відомості про яких занесено до Червоної книги України та Європи.