матеріали до уроку

Показано 1–12 із 53

 • Аміни й анілін. Методичні й дидактичні матеріали для уроків

  20,00 грн.

  Аміни й анілін. Методичні й дидактичні матеріали для уроків
  У працівників навчальних закладів майже всіх рівнів тепер непросте завдання: перевести навчальний процес у  дистанційний формат. І крім традиційних технічних питань, що пов’язані з доставкою навчального контенту до учня і організацією зворотного зв’язку, залишаються актуальними питання створення цього самого контенту й методики його використання.

 • Case-study. Добірка різнопланових кейсів. 7—11-ті класи

  20,00 грн.

  Case-study. Добірка різнопланових кейсів. 7—11-ті класи
  У зв’язку з реформами освіти в нашій країні відбувається постійний пошук ефективних методів навчання. Кейс­ технології об’єднують одночасно і рольові ігри, і метод проєктів, і ситуативний аналіз й протиставлення таким видам роботи, як повторення за учителем, відповіді на запитання вчителя, переказ тексту. Кейси відрізняються від звичайних освітніх зав­дань: вони як правило мають одне рі­шення й один правильний шлях, що приводить до цього рішення, кейси мають кілька рішень і безліч альтернативних шляхів, що ведуть до нього.

 • Сторітелінг в хімії. Приклади навчальних історій, завдання до них з зазначенням тем навчальної програми. 7—11-ті класи

  20,00 грн.

  Сторітелінг в хімії. Приклади навчальних історій, завдання до них з зазначенням тем навчальної програми. 7—11-ті класи
  Сторітелінг як формат навчання у школі має величезну практичну користь: легке засвоєння матеріалу, розвиток уяви, подолання страху публічного виступу, налагодження стосунків із іншими учнями, самопізнання. Педагогічний сторітелінг є відповідним інструментом розвитку креативності особистості учня. Використовуючи цей метод, учитель одночасно впливає на емоційну та когнітивну сфери пізнання учнів, стимулюючи їхню увагу та мотивуючи до створення власного творчого продукту.

 • Вивчаємо воду. Робочий зошит із дидактичними матеріалами. 7-й клас

  20,00 грн.

  Вивчаємо воду. Робочий зошит із дидактичними матеріалами. 7-й клас
  Роль самостійного навчання щодо формування знань, умінь і навичок важко переоцінити. Постійне вправляння сприяє формуванню стійких компетентностей, міцному засвоєнню інформації та розширенню практичних застосувань знань. Та часто вчитель відчуває брак тренувальних вправ, а часу на їх самостійне складання не вистачає. Тоді в пригоді стане робочий зошит, складність й обсяг завдань якого задовольнить найвибагливішого учня.

 • Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила. 9-й клас

  20,00 грн.

  Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила
  Мило — чи не найдавніший препарат побутової хімії, ефективний засіб особистої гігієни, його використання є одним із критеріїв цивілізованості. Якби в Середні віки було встановлено, що збудниками хвороб є бактерії, які усуває мило, то, можливо, вдалося б уникнути багатьох епідемій, які вирували в той час. Але таке наукове відкриття можливостей мила було зроблено тільки в XIX ст. у Франції великим ученим Пастером.

 • Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт

  20,00 грн.

  Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт
  Вода, яку люди використовують для щоденного вживання, може мати різний хімічний склад. Проте саме високий рівень солей кальцію та магнію робить воду жорсткішою. Навіть після кипіння води на стінках чайника чи каструлі залишається осад і до організму потрапляють постійні сполуки кальцію та магнію. І хоча ці елементи дуже важливі для функціонування усіх живих організмів, їх надлишок та неорганічне походження впливають на живі створіння згубно. Представлений проєкт можна використати за основу для розробки аналогічного проєкту для своєї місцевості.

 • Хімія повсякденності. Навчальні проєкти у формі подорожі. 10-й клас

  20,00 грн.

  Хімія повсякденності. Навчальні проєкти
  Хай у якому зеленому куточку світу ми перебуваємо, хай яким дауншифтінгом займаємось — нам не втекти від хімії в побуті. Звісно, кожен хоче жити в чистому довкіллі. Як, перебуваючи у світі, наскрізь просякнутому хімією, мінімізувати шкоду від неї та зберегти здоров’я? Про це та навіть трошки більше, дізнайтесь у розробках навчальних проєктів та не забудьте поділитись знаннями з учнями!

 • Експериментуємо разом. Добірка цікавих та простих дослідів для школярів

  20,00 грн.

  Експериментуємо разом. Добірка цікавих та простих дослідів для школярів
  Ми давно звикли до фізики: складної, насиченої формулами, переважно теоретичної. Але не завжди у відповідь на наші пояснення ми бачимо вогонь цікавості в очах учнів. Але давайте додамо трішки магії, дрібку терпіння, крапельку старанності, а в результаті отримаємо ні з чим не порівнюване захоплення в дитячих очах та жагу до вивчення предмета. Головне, що всі наведені нижче досліди не вимагають великих матеріальних витрат.

 • Case-study. Добірка різнопланових кейсів. 7—11-ті класи

  20,00 грн.

  Case-study. Добірка різнопланових кейсів
  Кейс-технології об’єднують рольові ігри, метод проєктів, ситуативний аналіз й протиставлення певним видам роботи, як-от повторення за вчителем, відповіді на запитання вчителя, переказ тексту. Кейси відрізняються від звичайних освітніх завдань: вони зазвичай мають одне рішення і один правильний спосіб вирішення. Кейси мають кілька вирішень і безліч альтернативних способів, що ведуть до нього.

 • Прикладні задачі з механіки. Дидактичні картки для бліц-опитування. 10-й клас

  20,00 грн.

  Прикладні задачі з механіки. Дидактичні картки для бліц-опитування
  Ще з давніх часів люди вивчають навколишній світ. Намагаючись пояснити перебіг тих чи тих процесів та явищ, вони приходили до певних висновків. Ми і наразі цікавимось все новим і новим, але не все можемо пояснити! Природа – це все, що нас оточує: ліси, ріки, луки, озера, безкрає небо, повітря, вода, рослини, тварини, зорі… Людина не може існувати окремо від природи, тому постійно вивчає її. Така цікавість спочатку була пов’язана з необхідністю працювати із сільським господарством: коли розпочинати підготовлювати ґрунт чи збирати урожай? Які погодні умови впливають на родючість? Із часом таких знань накопичилось досить багато, і люди навчились не лише спостерігати, а й прогнозувати, передбачати, знаходити причини та закономірні зв’язки між тими чи тими процесами та явищами, пояснювати їх. Це набагато спростило людині життя. Знання, які накопичились, стали основою для зародження та розвитку фізики.

 • Перевірка знань. Тематичні фізичні диктанти. 7—8-мі класи

  20,00 грн.

  Перевірка знань. Тематичні фізичні диктанти
  Тематичні фізичні диктанти — один із видів фронтального контролю та перевірки знань учнів. Учитель може з’ясувати рівень засвоєння основного змісту матеріалу: формулювань законів і висновків, формул та залежностей між фізичними величинами, їх одиниць. І все це протягом незначної частини уроку. Отже, коли треба одночасно і швидко перевірити, як засвоїли навчальний матеріал усі учні класу — запропоновані фізичні диктанти стануть у пригоді.

 • Перевірка знань. Підсумковий тест з теми “Рух і взаємодія”. 9-й клас

  20,00 грн.

  Перевірка знань. Підсумковий тест з теми “Рух і взаємодія”
  Тестові завдання в легкій і невимушеній формі допомо­жуть учням пригадати вивчені правила та використати їх на практиці. Головне — не заля­кувати учнів важливістю отри­мання гарних балів. Хай це буде для них фізична пригода! Для цього необхідно заціка­вити учнів предметом та вмо­тивувати їх гарними балами та нематеріальними заохоченнями. Учителю необхідно детально продумати, якими можуть бути ці заохочення для кожного з учнів індивідуально.