матеріали до уроку

Показано 1–12 із 60

 • Кордони знань. Діагностичні роботи з предмету “Я досліджую світ”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Кордони знань. Діагностичні роботи з предмету “Я досліджую світ”
  З класу в клас навчання в школі стає цікавішим і складнішим одночасно. І як же вчителю знайти цю «золоту середину», що допоможе і відповідально підходити до контролю знань учнів, і не сформувати в подальшому житті дитини тотальний страх перед перевіркою знань — контрольною роботою. Питання складне, але це не означає що ситуація безнадійна, адже відповідь ви знайдете в цій розробці.

 • Позначення на контурній карті Африки основних районів видобування КК, основних транспортних магістралей і портів експортування. Практична робота та дослідження. 10-й клас

  20,00 грн.

  Позначення на контурній карті Африки основних районів видобування нафти, залізних, мідних та алюмінієвих руд, центрів їх перероблення (збагачення), основних транспортних магістралей і портів експортування. Практична робота та дослідження
  Вивчення географії неможливе без набуття практичних умінь і навичок, що формуються завдяки виконанню практичних робіт та досліджень. Дослідження — порівняно новий складник у навчальній програмі, згідно з якою вчитель, завдяки проведенню планомірної та систематичної роботи, розвиває в учнів дослідницькі вміння та навички. Подана розробка містить практичну роботу та дослідження з розділу «Африка». Завдяки їм учні навчаться орієнтуватися в соціально-економічних, суспільно-політичних та екологічних процесах і подіях, що характерні цьому континенту.

 • Загальна географія. Семестровий тестовий контроль, ІІ семестр. 6-й клас

  20,00 грн.

  Загальна географія. Семестровий тестовий контроль, ІІ семестр. 6-й клас
  Підготовку учня до успішної здачі тесту ЗНО (ДПА) з географії слід починати ще в 6-му класі. Особливої уваги потребує контроль за засвоєнням навчального матеріалу й оцінюванням знань дітей. Тематичні та контрольні роботи необхідно зробити цікавими, яскравими й актуальними вимогам часу. Запропоноване тестування максимально наближене за своєю структурою до тестів ЗНО з географії. Використання такого тестового контролю є дуже ефективним інструментом, що стимулює підготовку учнів до кожного уроку, і таким, що підвищує мотивацію до предмета, який вивчають.

 • Вітрильна регата Східною Азією. Інтелектуальна географічна гра. 10-й клас

  20,00 грн.

  Вітрильна регата Східною Азією. Інтелектуальна географічна гра
  Назва «Східна Азія» — історико-географічний термін. Ця частина світу розташована на сході Азії та охоплює територію Китаю, Північної та Південної Кореї, Японії, Монголії, а також Гонконгу і Тайваню. Загалом її площа становить понад 11,8 млн км², де мешкає майже 2 млрд осіб, а це 40% мешканців Азії і чверть населення світу! В усіх країнах Східної Азії великий вплив має класична китайська культура, поширена ієрогліфічна писемність, спільними є релігійні практики — буддизм, конфуціанство, даосизм. Отже, уклад життя, традиції, звички мешканців цих країн є дуже своєрідними та представляють для нас великий інтерес.

 • Географічні перегони. Інтелектуальна гра. 6-й клас

  20,00 грн.

  Географічні перегони. Інтелектуальна гра
  Для зацікавлення учнів у збагаченні знань учитель має володіти арсеналом сучасних прийомів і методів навчання. Багато років серед методологічної бази педагогіки провідне місце посідає ігрова технологія, адже діти всіх вікових категорій люблять грати й змагатися. Представлену гру доцільно проводити на останніх уроках географії в 6-му класі як підсумок за рік навчання або на перших уроках у 7-му класі для повторення раніше вивченого матеріалу.

 • Україна у світі: природа та населення. Тести з тем «Рельєф, тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси України». 8-й клас

  20,00 грн.

  Тести з тем «Рельєф, тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси України»
  Пропонуємо тестові матеріали щодо різнорівневого оцінювання за варіантами з теми «Рельєф, тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси України».

 • Україна у світі: природа та населення. Тести з тем «Вступ», «Географічна карта та робота з нею», «Географічний простір». 8-й клас

  20,00 грн.

  Тестовий контроль знань з тем «Вступ», «Географічна карта та робота з нею», «Географічний простір»
  Пропонуємо тестові матеріали щодо різнорівневого тематичного оцінювання за варіантами з тем «Вступ», «Географічна карта та робота з нею», «Географічний простір».

 • Аміни й анілін. Методичні й дидактичні матеріали для уроків

  20,00 грн.

  Аміни й анілін. Методичні й дидактичні матеріали для уроків
  У працівників навчальних закладів майже всіх рівнів тепер непросте завдання: перевести навчальний процес у  дистанційний формат. І крім традиційних технічних питань, що пов’язані з доставкою навчального контенту до учня і організацією зворотного зв’язку, залишаються актуальними питання створення цього самого контенту й методики його використання.

 • Case-study. Добірка різнопланових кейсів. 7—11-ті класи

  20,00 грн.

  Case-study. Добірка різнопланових кейсів. 7—11-ті класи
  У зв’язку з реформами освіти в нашій країні відбувається постійний пошук ефективних методів навчання. Кейс­ технології об’єднують одночасно і рольові ігри, і метод проєктів, і ситуативний аналіз й протиставлення таким видам роботи, як повторення за учителем, відповіді на запитання вчителя, переказ тексту. Кейси відрізняються від звичайних освітніх зав­дань: вони як правило мають одне рі­шення й один правильний шлях, що приводить до цього рішення, кейси мають кілька рішень і безліч альтернативних шляхів, що ведуть до нього.

 • Сторітелінг в хімії. Приклади навчальних історій, завдання до них з зазначенням тем навчальної програми. 7—11-ті класи

  20,00 грн.

  Сторітелінг в хімії. Приклади навчальних історій, завдання до них з зазначенням тем навчальної програми. 7—11-ті класи
  Сторітелінг як формат навчання у школі має величезну практичну користь: легке засвоєння матеріалу, розвиток уяви, подолання страху публічного виступу, налагодження стосунків із іншими учнями, самопізнання. Педагогічний сторітелінг є відповідним інструментом розвитку креативності особистості учня. Використовуючи цей метод, учитель одночасно впливає на емоційну та когнітивну сфери пізнання учнів, стимулюючи їхню увагу та мотивуючи до створення власного творчого продукту.

 • Вивчаємо воду. Робочий зошит із дидактичними матеріалами. 7-й клас

  20,00 грн.

  Вивчаємо воду. Робочий зошит із дидактичними матеріалами. 7-й клас
  Роль самостійного навчання щодо формування знань, умінь і навичок важко переоцінити. Постійне вправляння сприяє формуванню стійких компетентностей, міцному засвоєнню інформації та розширенню практичних застосувань знань. Та часто вчитель відчуває брак тренувальних вправ, а часу на їх самостійне складання не вистачає. Тоді в пригоді стане робочий зошит, складність й обсяг завдань якого задовольнить найвибагливішого учня.

 • Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила. 9-й клас

  20,00 грн.

  Домашня миловарня. Проєкт з виготовлення мила
  Мило — чи не найдавніший препарат побутової хімії, ефективний засіб особистої гігієни, його використання є одним із критеріїв цивілізованості. Якби в Середні віки було встановлено, що збудниками хвороб є бактерії, які усуває мило, то, можливо, вдалося б уникнути багатьох епідемій, які вирували в той час. Але таке наукове відкриття можливостей мила було зроблено тільки в XIX ст. у Франції великим ученим Пастером.