комплекс занять

Відображаються усі з 4 результатів

 • Веселковий тиждень. Цикл занять з англійської мови. 1-й клас

  20,00 грн.

  Веселковий тиждень. Цикл занять з англійської мови
  З Новою українською школою насправді всі вчителі стали на стежку дослідника. Як дітям, так і вчителям до вподоби поділ навчального року на тижні. А особливо запалюються дитячі очі, якщо учні знають ту чи ту інформацію на певну тему та діляться нею зі своїми однолітками й учителями. У цій розробці хочемо з вами поділитися кольоровим тижнем.

 • Північна Америка. Цикл уроків за моделлю «Перевернутий клас». 7-й клас

  20,00 грн.

  Північна Америка. Цикл уроків за моделлю «Перевернутий клас»
  Сучасним дітям у зв’язку з великим обсягом наукової інформації дедалі частіше стає нецікаво на уроці – вони хочуть більше свободи та самостійності в навчанні. Тому сучасний урок потребує застосування нових форм і методів. Що робити? Пропонуємо спробувати застосувати модель навчання «Перевернутий клас». Тісна співпраця вчителя з учнями на уроці допомагає краще засвоїти матеріал і використовувати його на практиці надалі.

 • Земля на плані та карті. Добірка опорних конспектів для учителя. 6-й клас

  20,00 грн.

  Земля на плані та карті. Добірка опорних конспектів для учителя
  Важливим компонентом географічних знань є засвоєння основ картографії й топографії. Збірку опорних конспектів створено для закріплення матеріалу, формування вмінь і навичок роботи з картографічними зображеннями. До неї увійшли необхідна основна, додаткова інформація та цікаві завдання з теми.

 • ЕТИЧНІ ЦІННОСТІ. Комплекс занять для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЕТИЧНІ ЦІННОСТІ.

  У наші непевні часи відносності, плюралізму та мінливості поглядів сталими залишаються прості людські якості. Якщо відомості про здоров’я чи фізичні закони змінюються, то явища, як-от: любов, працелюбність, щедрість, доброта й уміння бути хорошим другом — незмінні етичні константи у всі часи. Тож вправляймося в шляхетності разом із поколінням, що підростає!