компетентнісна вправа

Відображаються усі з 4 результатів

 • А ви — компетентні? Добірка вправ для розвитку математичних компетентностей. 6 клас

  20,00 грн.
  А ви — компетентні? Добірка вправ для розвитку математичних компетентностей

  У добірці подано вправи для реалізації наскрізних ліній на уроках математики. Учням пропонують розглянути реальні життєві ситуації, проаналізувати їх і зробити висновки для розвитку ощадливості й поміркованості, формування вмінь аналізувати власну економічну ситуацію й родинний бюджет.

 • Вправи з життя. Добірка завдань для розвитку математичних компетентностей. 5—9-ті класи

  20,00 грн.
  Вправи з життя. Добірка завдань для розвитку математичних компетентностей

  Математика впевнено курсує поруч із нами. Кожний похід до магазину — це застосування математичних умінь на практиці. Широкий асортимент товарів, перевірка правильності вартості за вагові товари — це абетка будь-якого покупця. Саме вчителю випадає честь дати учням міцні знання, які допоможуть їм у повсякденному житті.

 • Компетентнісні вправи. Добірка завдань із математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Компетентнісні вправи. Добірка завдань із математики

  У добірці представлено вправи для реалізації наскрізних ліній на уроках математики. Учням пропонують розглянути реальні життєві ситуації, проаналізувати їх і зробити висновки для розвитку ощадливості та поміркованості, щоб навчити аналізувати власну економічну ситуацію та родинний бюджет.

 • Електроенергія. Компетентнісна вправа з алгебри. 7 клас

  20,00 грн.
  Компетентнісна вправа «Заощаджуємо електроенергію»

  Представлена вправа призначена для реалізації наскрізної лінії «Підприємливість і фінансова грамотність». Учням пропонується розглянути реальну життєву ситуацію, проаналізувати її і зробити відповідні висновки для розвитку ощадливості та поміркованості, формування вмінь аналізувати поточну економічну ситуацію та родинний бюджет.