комбінований урок

Відображаються усі з 6 результатів

 • Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою. Комбінований урок. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою.
  Цей матеріал допоможе учням дізнатися, що таке молярна маса, розповість про одиниці її виміру. За допомогою цього уроку нескладно буде навчити учнів вирішувати завдання з використанням молярної маси та розповідати простими словами про складні хімічні явища на наочних прикладах.

 • Таємниці атомного ядра. Квантові постулати світла. Постулати Бора. Комбінований урок з використанням ІКТ. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Таємниці атомного ядра. Квантові постулати світла. Постулати Бора.
  Представлена методична розробка уроку фізики розкриває способи формування ключових компетентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ); форми, засоби, методи навчання; елементи сучасних педагогічних технологій стосовно конкретної теми уроку, теми навчальної програми.

 • Звук. Інфразвук та ультразвук. Урок з використанням ІКТ. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Звук. Інфразвук та ультразвук.
  Більшість явищ у природі супроводжують характерні звуки, які сприймають та розпізнають вуха людини і тварин і слугують для орієнтування та спілкування. Звук — це явище, яке, без сумніву, зацікавить учнів. Правильно дібрані приклади прояву звуків, використання інтерактивних технологій зробить вивчення теми динамічним та допоможе учням краще засвоїти навчальний матеріал.

 • Математичний маятник. Період коливань математичного маятника. Урок з використанням ігрових технологій. Лабораторна робота. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Математичний маятник. Період коливань математичного маятника.
  Прискорення математичного маятника використовують для геологорозвідки, з його допомогою шукають корисні копалини. Як це відбувається? Річ у тому, що прискорення вільного падіння змінюється з географічною широтою, оскільки щільність кори в різних місцях нашої планети не однакова і там, де залягають породи з більшою щільністю, прискорення буде трішки більшим. А значить, підрахувавши кількість коливань маятника можна відшукати в надрах Землі руду або кам’яне вугілля, оскільки вони мають більшу щільність, ніж інші пухкі гірські породи. Також математичним маятником користувалося багато видатних учених минулого, починаючи з античності, зокрема Архімед, Аристотель, Платон, Плутарх. Так, Архімед і зовсім використовував математичний маятник у всіх своїх обчисленнях, а деякі люди навіть вірили, що маятник може впливати на долі людей і намагалися робити з його допомогою передбачення майбутнього.

 • Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Умови плавання тіл. Урок з використанням методу дослідження. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Умови плавання тіл.
  Одного разу сицилійський правитель вирішив перевірити — чи не обдурив його ювелір, підмішавши трохи срібла в золоту корону. Король покликав до себе Архімеда — мудрого винахідника, філософа та математика. Архімед повинен був визначити густину корони й перевірити, чи така вона сама, як і густина золота. Але маленькою перешкодою виявилося те, що корона мала залишитись неушкодженою. Напевно, це і підштовхнуло Архімеда до відкриття закону.

 • Вага тіла. Невагомість. Урок з використанням STEM-активності. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вага тіла. Невагомість.
  За словами космонавтів, невагомість щодо відчуттів схожа на спуск у швидкісному ліфті або політ у літаку. Але після того, як з’явилися космічні станції, на яких люди можуть жити протягом довгого часу, було досліджено негативні наслідки невагомості на організм людини. Люди добре адаптуються до фізичних умов на поверхні Землі, але після тривалого періоду перебування в невагомості різні фізіологічні системи починають змінюватися й атрофуватися. Хоча ці зміни є зазвичай тимчасовими, вони можуть спричинити серйозні хвороби.