засвоєння нових знань

Показано 1–12 із 51

 • Зона мішаних лісів. Урок вивчення нового матеріалу. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Зона мішаних лісів.
  Безцінне значення лісів у житті природи. Ліси забезпечують найважливіші умови життя на Землі, мають велике екологічне та рекреаційне значення. З усіх природ­них ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце. Ліси — головне природне багатство народу України. Мало хто розуміє тривалість вирощування лісів, перевагу їх екологічного значення над сировинним, необхід­ність збереження і планомірного примноження лісових багатств в інтересах не тільки нинішніх, а й майбутніх поколінь.

 • Австралія — найменший материк Землі. Урок вивчення нового матеріалу. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Австралія — найменший материк Землі.
  Австралія — це одне із найзагадковіших та найцікавіших місць планети. Це цілий материк з унікальним тваринним світом і великими містами з хмарочосами. Туристи їдуть сюди, щоб побачити кумедних кенгуру, сфотографуватися на тлі знаменитого театру в Сіднеї, прогулятися унікальними тропічними лісами острова Тасманія. Представлена розробка уроку допоможе учням поринути в атмосферу «материка навпаки» та в невимушеній формі засвоїти основні географічні відомості про Австралію.

 • Геологічні ери та епохи горотворення. Урок-занурення. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Геологічні ери та епохи горотворення.
  Урок-занурення є нестандартною формою проведення уроку. На такому уроці функція вчителя як суб’єкта педагогічної діяльності — не втручатися в навчально-виховний процес, а організовувати його, спрямовувати діяльність учнів, залучати до роботи всіх учасників навчання, надавати їм методичну допомогу. Також такі уроки розвивають творчі здібності учнів, що знаходять застосування під час підготовки та проведення.

 • Вулканізм і вулкани, гейзери. Урок вивчення нового матеріалу. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вулканізм і вулкани, гейзери.
  Давні римляни описували у своїх міфах бога вогню і ковальського ремесла — Вулкана. Коли цей бог гнівався, Земля здригалася, а з гори вилітав вогонь і дим. За ім’ям цього бога вогнедишні гори згодом стали називатися Вулканами. Представлена розробка уроку допоможе поглибити свої знання про внутрішні процеси Землі і дізнатися детальніше про нові катастрофічні прояви внутрішніх сил нашої планети — вулкани.

 • Віртуальна подорож до Італії. Урок засвоєння нових знань. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Віртуальна подорож до Італії.
  Учні ознайомляться з містами країни за допомогою програми Google Земля (Google Earth), здійснять 3D-подорож до Риму, використають геосервіс Google maps, щоб переглянути основні промислові зони на карті, та здійснять віртуальну подорож до музею «Феррарі».

 • Туризм. Урок засвоєння нових знань. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Туризм.
  Сьогодні туризм став явищем, що увійшло в повсякденне життя майже третини населення планети. Сучасна індустрія туризму — одна з галузей світового господарства, що найшвидше прогресує і яку можна розглядати і як самостійний вид економічної діяльності, і як міжгалузевий комплекс. Подана розробка уроку за допомогою різноманітних завдань допоможе учням точніше сформувати уявлення про роль цієї галузі у світовому господарстві та її значення для економіки.

 • Морські екосистеми України. Урок-дослідження. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Морські екосистеми України.
  Історія вивчення природних комплексів морів сягає своїми коренями в сиву давнину. Багаті на життя моря завжди притягували рибалок, промисловців. Потреби транспортних перевезень і розвитку морегосподарського комплексу викликали необхідність накопичення різнорідних відомостей про будову та склад вод і дна Чорного й Азовського морів. Провести дослідження й ознайомитися з найголовнішими відомостями морських екосистем України учні зможуть за допомогою цієї розробки уроку.

 • Сталий розвиток як стратегія людства на ХХІ ст. Урок-гра. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Сталий розвиток як стратегія людства на ХХІ ст.
  Новою парадигмою розвитку суспільства є сталий розвиток, який доцільно розуміти не лише в контексті зміни взаємин людини та природи задля розширення можливостей економічного зростання, а як скоординовану глобальну стратегію виживання людства, орієнтовану на збереження та відновлення природних спільнот у масштабах, необхідних для повернення до меж господарської місткості біосфери. Цей урок має на меті допомогти учням проаналізувати та зрозуміти екологічну ситуацію у світі. Його проведення у формі гри сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.

 • Особливості природних умов і ресурсів степової зони України. Урок формування знань, умінь і навичок. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Особливості природних умов і ресурсів степової зони України.
  Наразі зникає частина флори та фауни України, яка налічує понад 800 рослин і майже 550 тварин, занесених до Червоної книги. Степова зона становить 40% площі України, але повноцінного (заповідного) степу залишилося менше відсотка її території. Доля степового ландшафту нині трагічна. Його історична та біосферна роль залишається непізнаною й неусвідомленою. Цей урок створено для ознайомлення учнів із характерними рисами степу та привернення їхньої уваги до наявних екологічних проблем цієї зони.

 • Художні промисли України. Інтегрований урок географії і художньої культури. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Художні промисли України.
  Народні промисли й ремесла є невід’ємною частиною культури та побуту традиційного українського суспільства. З одного боку, вони пов’язані з матеріальною культурою, тобто господарством та освоєнням природних ресурсів, а з іншого — є частиною духовної культури народу, оскільки відображають народну творчість. Без речей, зроблених руками майстрів, важко уявити українську оселю. Народні умільці створювали зазвичай найнеобхідніші в побуті речі. І не просто створювали, а прикрашали їх так, що вони ставали справжніми витворами мистецтва. Ними милувалися, пишалися та дбайливо передавали з покоління в покоління.

 • Населення Землі. Людські раси. Урок вивчення нового матеріалу. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Населення Землі. Людські раси.
  Сьогодні населення планети Земля — 7,7 млрд осіб. Цифра зростає щодня, і, як передбачають учені, до 2050 року сягне 9,7 млрд, а до закінчення століття — 11 млрд. У світі понад 5 тис. народів — від багатомільйонних до таких, що налічують декілька сотень або навіть десятків осіб. Народи, чисельність яких становить понад 10 млн осіб, це майже 80% населення світу. Найчисельніший із цих народів — ханці, або китайці, основний етнос Китаю: 19,73% населення Землі.

 • Розселення та типи населених пунктів в Україні. Урок засвоєння нових знань. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Розселення та типи населених пунктів в Україні.
  Де мешкати, де засновувати селища та міста, люди завжди вирішували, виходячи з багатьох чинників. Найкращими для життя в Україні вважають східні та західні області, а також Київська область. А найменше мешканців у поліських і степових областях країни. Що далі, то більше людей концентрується в містах. Це називається урбанізацією. Наразі в Україні більше 67% населення мешкає в містах, і надалі відсоток лише збільшуватиметься. Як відбувається розселення на території країни, дізнаємося з уроку.