зарубіжна

Відображаються усі з 2 результатів

 • Елементи компаративістики. Зарубіжна література. 8—11 клас

  70,00 грн.
  У посібнику розглянуто основні літературні напрями та стилі, передбачені для вивчення за шкільною програмою «Зарубіжної літератури». Теоретичний матеріал подано разом із практичними порадами щодо його використання на уроках літератури, особливу увагу приділено компаративістиці як науковій дисципліні, яка сприяє більш ґрунтовному вивченню учнями відповідних тем шкільного курсу. Літературні напрями та стилі подано в історико-культурній перспективі з елементами уроків. У матеріалі наявні різні типи проблемних запитань і творчих завдань для учнів.
  Посібник розраховано на викладачів освітніх закладів, учителів зарубіжної й української літератури та студентів-філологів.
 • Зарубіжна література. Уроки. 5 клас

  119,00 грн.

  У посібнику розміщено розробки уроків із зарубіжної літератури, що відповідають програмі 5-го класу, роз­робленій на основі нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. №1392) у контексті Концепції «Нова українська школа», схваленої розпоря­дженням Кабінету Міністрів України від 14.02.2016 №988-р, затвердженої наказом МОН від 07.06.2017 р. №804.

  Посібник складається з 70 уроків, що узгоджені з програмою 5-го класу, які містять матеріали для фрон­тальної роботи в класі, організації групової та індивідуальної роботи. Використано також інтерактивні мето­ди та форми роботи, творчі завдання. Посібник стане в пригоді вчителям зарубіжної літератури, методистам, студентам філологічних факульте­тів ВНЗ, слухачам курсів підвищення кваліфікації.