заняття для батьків

Показано 1–12 із 17

 • ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ДУСІ. Тренінг із національно-патріотичного виховання для батьків

  20,00 грн.
  Тема. ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ДУСІ.

  Кожна людина в процесі свого життя починає відчувати особливу спорідненість із місцем, де вона живе і зростає. Таке саме почуття спорідненості кожна людина відчуває і до своєї сім’ї, тобто можна сказати, що відчуття патріотизму до своєї країни формується на принципах любові до своїх рідних. Ми починаємо відчувати спільність, унікальність та ідентичність, і фундаментом цього є наша родина.

 • ЩЕПЛЕННЯ. Заняття для батьків

  20,00 грн.
  Тема. ЩЕПЛЕННЯ.

  Незважаючи на те, що вакцинація давно стала визнаним у всьому світі способом профілактики інфекційних захворювань, далеко не всі батьки ставляться до вакцинації без упередження. Насамперед немотивована відмова від щеплень свідчить про низьку санітарну культуру населення. Часто люди не прислухаються до порад медичних працівників — людей компетентних, а діють лише відповідно до власних переконань, що найчастіше свідчить про недостатнє розуміння проблеми.

 • ПАНДЕМІЯ ТА ЕПІДЕМІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ. Тренінг із протидії коронавірусу для вихователів та батьків

  20,00 грн.
  Тема. ПАНДЕМІЯ ТА ЕПІДЕМІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ.

  Пандемія коронавірусу кидатиме свою тінь на заклади освіти навіть після свого завершення, адже за більшістю прогнозів вона може перетворитись на сезонну хворобу. У таких умовах важливо розуміти різницю між пандемією та епідемією, необхідно завжди бути готовим до карантинних заходів, а також знати, як водночас взаємодіяти з дитиною.

 • ПІДВИЩЕННЯ КРЕАТИВНОСТІ ТА ЗАСВОЄННЯ НОВИХ ТЕХНІК МАЛЮВАННЯ В РОБОТІ З ДОШКІЛЬНИКАМИ. Тренінг із засвоєння нових технік малювання для вихователів і батьків

  20,00 грн.
  Тема. ПІДВИЩЕННЯ КРЕАТИВНОСТІ ТА ЗАСВОЄННЯ НОВИХ ТЕХНІК МАЛЮВАННЯ В РОБОТІ З ДОШКІЛЬНИКАМИ.

  Дошкільний вік — це той період, коли образотворча діяльність може стати і найчастіше є стійким захопленням. Малювання є одним із найважливіших засобів пізнання світу та розвитку есте­тичного сприйняття, оскільки воно пов’язане із самостійною, практичною і творчою діяльністю дитини.

 • НАЛАГОДЖЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ. Воркшоп для батьків та педагогів

  20,00 грн.
  НАЛАГОДЖЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ У ФОРМАТІ ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИН. Воркшоп для батьків та педагогів

  Нині є болючою проблема налагодження партнерських стосунків між батьками та педагогами. Звісно, що життя кожного ле­тить у різних ритмах і не завжди є можли­вість та час зібратися всім разом, щоб об­говорити актуальні питання. Та як би там не було, ми мусимо до цього прагнути!

 • ЯК СТАТИ КРУТИМИ БАТЬКАМИ. Заняття з батьками дошкільнят

  20,00 грн.
  Тема. ЯК СТАТИ КРУТИМИ БАТЬКАМИ.

  Щоб віднайти захований скарб, інколи не потрібно мати із собою карту. Щоб стати вправним фахівцем свого діла — не потрібно мати червоний диплом. Те саме стосується і батьківства: не від кількості вихованих дітей залежить те, чи є батьки дійсно крутими та гарними мамою та татом. Для цього потрібно діяти в родинній команді та любити свою дитину.

 • ВІД РЕАКЦІЇ ДО ДІЇ. Практичне заняття для батьків про особливості розвитку ЕІ

  20,00 грн.
  Тема. ВІД РЕАКЦІЇ ДО ДІЇ.

  Що батьки дітей дошкільного віку знають про їхню емоційну сферу? Вони насамперед звертають увагу на фізичний і розумовий розвиток своїх дітей і забувають, що є таке поняття, як «емоційний інтелект». Ця складова частина розвитку дитини дуже важлива, вона є запорукою правильної адаптації дитини в соціальному житті та взаємодії з іншими.

 • Формування адекватної само­оцінки. Тренінгове заняття для батьків (опікунів)

  20,00 грн.
  Формування адекватної само­оцінки. Тренінгове заняття для батьків (опікунів)

  Самоцінність можна порівнювати з особливою «посудиною» всередині нас, яка «наповнена» або «спустоше­на». У ті хвилини, коли в нас усе виходить, завдяки нашим зусиллям вдається щось важливе, ми відчуваємо величезні сили, бажання дарувати себе людям і не сумніваємося, віримо в себе і в людей не розумом, а серцем.

 • Усвідомлене та відповідальне батьківство. Тренінгове заняття для батьків (опікунів)

  20,00 грн.
  Усвідомлене та відповідальне батьківство. Тренінгове заняття для батьків (опікунів)

  Усвідомлене батьківство є новим тер­міном, але зовсім не новим явищем. Незважаючи на всі бурхливі й стрімкі зміни світу, цінностями на всі часи є батьківська любов, розуміння, справжня сім’я, яка захищає, забезпечує розвиток, готує до самостійного життя, робить щасливим і навчає бути ним.

 • Психологічне здоров’я. Тренінгове заняття для батьків (опікунів)

  20,00 грн.
  Психологічне здоров’я. Тренінгове заняття для батьків (опікунів)

  Проблеми здоров’я та психологічного стану дитини хвилюють усіх батьків. Однак, якщо дитина росте неврівноваженою, невпевненою в собі, часто хворіє, погано засвоює шкільну програму, то більшість схильна звинувачувати в цьому систему освіти, вулицю, спадковість. Але водночас чомусь не беруть до уваги емоційний клімат у родині, манера спілкування батьків між собою і з дитиною, ставлення дорослих до навколишнього світу.

 • Пошук внутрішніх ресурсів у складних життєвих си­туаціях. Практичне заняття для батьків з вимушено переселе­них сімей і сімей учасників АТО, учителів, психологів, соціальних педагогів

  20,00 грн.
  Пошук внутрішніх ресурсів у складних життєвих си­туаціях. Практичне заняття для батьків з вимушено переселе­них сімей і сімей учасників АТО, учителів, психологів, соціальних педагогів

  Людині постійно доводиться долати труднощі, однак не всі вони впливають на психіку й спричиняють стрес. Зберігати однаковий настрій і внутрішню гармонію дає змогу свідоме підтримання власної психологічної стійкості. Знання ресурсів стійкості людини до стресів допомагає їй усвідомлено працювати над собою, запобігаючи їх негативній дії.

 • Психофізичний вплив кольору на людину. Заняття для підлітків 12—15-ти років та батьків

  20,00 грн.
  Психофізичний вплив кольору на людину. Заняття для підлітків 12—15-ти років та батьків

  Кольори є важливим складником нашого життя. З кольорами ми асоціюємо свій настрій, думки і події з власного життя. Окрім того, кожен колір має свій вплив на особистість, її психологічний стан.