діагностичні методики

Відображаються усі з 2 результатів

 • Діагностичні анкети. Визначення рівня сформованості дослідницької компетентності учнів

  20,00 грн.

  Діагностичні анкети. Визначення рівня сформованості дослідницької компетентності учнів
  Значення діагностики в сучасному світі складно переоцінити. Діагностика вико­ристовується практично в усіх галузях знання, у всіх сферах людської діяльності. Її основне призначення — визначення якості предметів, процесів або явищ, їх відпо­відності вимогам життя сучасної людини. Природно, що і в педагогіці необхідність діагностики доведена давно, неодноразово і з різних позицій.

 • Взаємодія державних служб. Протоколи 1-Н та 2-Н. Шаблони документації з коментарями щодо заповнення

  20,00 грн.
  Взаємодія державних служб. Протоколи 1-Н та 2-Н для працівника психологічної служби. Шаблони документації з коментарями щодо заповнення, перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству над дітьми

  Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» та Конвенції ООН про права дитини кожній дитині гарантовано право на свободу, особисту недоторканність, захист гідності та забезпечення її інтересів. Але проблема соціального та правового захисту дітей завжди була та залишається надзвичайно актуальною для України. Держава здійснює захист дитини від усіх форм насильства, образ, недбалого та жорстокого поводження, залучення до важких форм дитячої праці. Цей захист здійснюють, спираючись на нормативно-правову базу.