випускний вечір

Відображаються усі з 3 результатів

 • КАЗКА «ПРО ВТРАЧЕНИЙ ЧАС». Випускний вечір для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. КАЗКА «ПРО ВТРАЧЕНИЙ ЧАС».

  Роки, проведені дошкільнятами в стінах садочка, особливі, вони наповнені неймо­вірними пригодами, казковими героями, які допомагали дітям пізнавати цей світ, розрізняти добро і зло. Тому прощання із садочком має бути таким особливим для вихованців як і роки проведені у його стінах. А хто краще влаштує неймовірне свято наповнене магією? Звісно, казкові герої.

 • ЧАРІВНА ПЛАНЕТА. Випускний вечір для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЧАРІВНА ПЛАНЕТА.

  Основою будь якого свята в садочку є сце­нарій. А випускний бал без нього взагалі не можна проводити. Але що робити ви­хователю, який хоче зробити надзвичайно гарне свято для своїх випускників, а всі ідеї вже вичерпано і віршики розказано? Тож пропонуємо вам зануритись у цікаві та неординарні образи Чарівної планети, яка проникне в кожне сердце.

 • ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ “ОСКАР”. Випускний вечір для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ “ОСКАР”.

  Випускний у дитячому садочку — по­рівняно молода традиція, але від того не менш цікава. Тут вихователь може проявити свої організаторські здібності, а діти — акторські. Та й ідей для прове­дення тематичного свята безліч. Премія «Оскар» одна з найвідоміших світових нагород, але ж у групі дитячого садочка сяє не менше зірок ніж у Голівуді, кожна з яких потребує уваги й нагороди.