Панорама творчих уроків 2021:

дистанційний виклик

Кидаємо виклик дистанційній освіті! Якщо ви маєте цікаву розробку уроку, психологічний тренінг, управлінський воркшоп або інші форми методичних матеріалів, які адаптовані до дистанційного навчання — якнайшвидше надсилайте його та беріть участь у конкурсі для освітян! Переможці отримають сертифікати та цінні подарунки!

Призи конкурсу

1 місце

1. Передплата на фахову газету терміном 4 місяці.
2. Еко-сумка
3. Набір фахових книжок та газет
4. Сертифікат

2 місце

1. 40% знижки на покупку в інтернет-магазині “Шкільний світ”
2. Еко-сумка
3. Набір фахових книжок та газет
4. Сертифікат

3 місце

1. Еко-сумка
2. Набір фахових книжок та газет
3. Сертифікат

Переможці конкурсу

Управлінська номінація

1 місце

Лариса БОРЛАК, практичний психолог, заступник директора з навчально-виховної роботи закладу дошкільної освіти Хлібодарівського ЗДПЗСО Чаплинської районної ради, Херсонська обл.

Ганна АКСЬОНОВА, учитель початкових класів, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Хлібодарівського ЗДПЗСО

Назва матеріалу: Співпраця закладів дошкільної освіти та початкової школи через організацію спільного дистанційно-очного методичного об’єднання в умовах впровадження дистанційної освіти

2 місце

Світлана ПЛЯСЕЦЬКА, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови і літератури загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради.

Назва матеріалу: Семінар-вернісаж педагогічних ідей «Змішане та дистанційне навчання як спосіб доступу до якісної освіти та формування компетентностей». Засідання педагогічної ради

3 місце

Наталія ДУНЯШЕНКО, заступник директора з навчально-виховної роботи, гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, м. Кропивницький

Назва матеріалу: STEAM-навчання як освітній пазл. Міжпредметний навчально-дослідницький проєкт «КВІТКовА феєрія»

Природничо-математична номінація

1 місце

Мамзенко Наталія Олександрівна, викладачка біології Кропивницького ЦВПУ ім. Миколи Федоровського, Кіровоградська обл.
Назва матеріалу: Дошка Padlet та добірка вправ LearningApps для використання у дистанційній роботі з учнівством 11-го класу

2 місце

Бондаренко Світлана Володимирівна, вчителька математики Васильківського НВК № 3 «ЗНЗ — ДНЗ», Дніпропетровська обл.
Назва матеріалу: Конспект дистанційного уроку математики «Розв’язування задач на знаходження дробу від числа і числа за його дробовим значенням», 6-й клас

3 місце

Корнієнко Ліана Олександрівна, викладачка хімії та біології КЗ «Покровський педагогічний фаховий коледж», Донецька обл.
Назва матеріалу: Технологічна карта уроку з хімії «Амінокислоти. Білки», 10-й клас

Номінація "Дошкільна освіта"

1 місце

Олексієнко Людмила Валеріївна, керівник гуртка Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
Назва матеріалу: Досвід дистанційної роботи з вихованцями гуртка «Шахи для малят»

2 місце

Карлюга Аліна Володимирівна, вихователь – методист ЗДО №24 «Гвоздичка» м. Первомайськ, Миколаївської обл.
Назва матеріалу: Онлайн-марафон «Морська подорож на острів скарбів» для дітей старшого дошкільного віку

3 місце

Григорчак Ірина Володимирівна, Відмиш Віта Віталіївна, Пілявська Наталія Володимирівна, вихователь-методист, вихователь, психолог практичний ЗДО №1 «Ластівка», м. Первомайськ, Миколаївська обл.
Назва матеріалу: Міський методичний онлайн-захід (на платформі ZOOM) Майстер-клас «Партнерська взаємодія з батьками в ЗДО: новий формат»

Філологічна номінація

1 місце

Наталія КОРЖОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури, ЗЗСО І – ІІІ ступенів №3 «СШ», м. Дзержинськ, Донецька область

Назва матеріалу: Посібник «Цикл уроків з української літератури для 10 класу з теми «Модерна українська проза» за змішаним навчанням»

2 місце

Тетяна НАГІРНА, викладач Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

Назва матеріалу: Розробка уроку української літератури «Василь Стефаник. Камінний хрест».

3 місце

Анастасія ЯРОВА, вчителька англійської мови, Маріупольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №51, Донецька обл.

Назва матеріалу: Кейс інтегрованих уроків з англійської мови

Суспільно-гуманітарна номінація

1 місце

Гончарова Наталія Анатоліївна
Назва матеріалу: Конспект уроку в рамках інтегрованого курсу “Мистецтво” для 9 класу на тему “Мова і види кіномистецтва”

2 місце

Павенко Наталя Вікторівна
Назва матеріалу: Методична розробка вебчеленджу на платформі Genial за темою:  «Я — майбутній підприємець»

3 місце

Савчур Ганна Василівна, викладач історії Міжгірського професійного ліцею
Назва матеріалу: Методична розробка дистанційного уроку з всесвітньої історії на тему “Чехословацька республіка у міжвоєнний період”

Номінація "Початкова освіта"

1 місце

Семенова Галина Олександрівна, Молоткова Світлана Олександрівна, вчителі англійської мови Ліцей № 5 м. Львів
Назва матеріалу: Інтегрований урок із англійської мови і малювання для 1 класу НУШ “Кольори веселки”

2 місце

Барабаш Оксана Олександрівна, вчитель математики та інформатики, кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії” Хлібодарівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти
Назва матеріалу: Створення освітнього середовища з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 2 класу на уроках інформатики

3 місце

Князевич Оксана Василівна, вчитель початкових класів
Назва матеріалу: Конспект уроку “Створення алгоритму з розгалуженням та алгоритмів з повторенням для виконавці” для 4 класу

Психологічна номінація

1 місце

Онуфрієнко Марина Вадимівна, практичний психолог ДНЗ №16 «Калинонька» м. Первомайськ
Назва матеріалу: Воркшоп «Формування стресостійкості педагогів як запорука збереження психічного здоров’я в кризовий період»

2 місце

Погорєлова Галина Валеріївна, практичний психолог КЗ «Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області»
Назва матеріалу: Онлайн-coworking «Попередження булінгу в освітньому середовищі»

3 місце

Лаврова Олена Миколаївна, вчитель-логопед, КДНЗ «Ясла-садок №166 «Діоскурія»» смт Сартана
Назва матеріалу: Конспект групового інтегрованого заняття з формування фонетико-фонематичних уявлень у дітей з фонетико-фонематичним розладом мовлення на тему: «Казкова подорож». Диференціація звуків [С] –[Ш].

Часові рамки “Панорами…”

Прийом робіт:

Початок 2 листопада 2020 року 

Закінчення 5 квітня 2021 року

Оцінювання робіт:

Початок 5 квітня 2021 року 

Закінчення 3 травня 2021 року

Результати:

Повідомлення про виграш “прилетить” на вашу електронну пошту та з’явиться в травневих або черневих виданнях “Шкільного світу”

Алгоритм дій учасника/-ці

Крок 1

Відправити свою роботу через форму на сайті.

Крок 3

Відправити заявку звичайним листом на адресу 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15

Крок 2

Завантажити заявку та заповнити її вручну.

Крок 4

Чекати результати в травневих та червневих виданнях “Шкільного світу та на свою електронну пошту.

Алгоритм дій учасника/-ці

Заявка — важливий елемент

Заявка допомагає нам юридично засвідчити ваше авторство.  Не слід нехтувати цим елементом участі, адже без неї ми можемо не зарахувати роботу в перелік конкурсних. Дякуємо за розуміння!

Номінації та вимоги

Вимоги до конкурсної роботи:

Розробка уроку (заняття або іншої форми роботи з дітьми або дорослими), адаптована для дистанційної роботи (для будь-якої  платформи на вибір розробника).

Номінації конкурсу

Природничо-математична номінація

Сюди належать роботи за напрямами: математика, біологія, географія, хімія, інформатика, фізика.

Три переможці

Суспільно-гуманітарна номінація

Сюди належать роботи за напрямами: історія України, всесвітня історія, правознавство, громадянська освіта, основи здоров’я, трудове навчання, фізична культура.

Три переможці

Управлінська номінація

Сюди належать матеріали, які допомагають в роботі класного керівника, методиста, завуча, директора школи або управлінця освітою.

Три переможці

Номінація "Початкова школа"

 Сюди належать роботи вчителів початкової школи на будь-яку тему.

Три переможці

Номінації конкурсу

Філологічна номінація

Сюди належать роботи за напрямами: українська мова, українська література, зарубіжна література, англійська мова.

Три переможці

Психологічна номінація

Сюди належать роботи за напрямами: шкільна та дошкільна психологія, дефектологія, робота соціального педагога, логопедія.

Три переможці

Дошкільна номінація

Сюди належать роботи за напрямом: навчальна та виховна робота вихователя, управління дошкільним закладом.

Три переможці

Форма для відправки конкурсної роботи

Перед відправкою матеріалу в середині документу вкажіть, будь ласка:

  • Ім’я та прізвище (усіх авторів та авторок, якщо їх більше, ніж один)
  • Посаду (свою та інших авторів та авторок)

Що отримають переможці?

Переможці отримають:

  • сертифікати про перемогу в конкурсі
  • подарунки від видавництва “Шкільний світ”
  • можливість поділитися своєю практикою та послухати виступи інших переможців й учасників на великій конференції “Панорама творчих уроків 2021: дистанційний виклик”
Share This