Подарунок від “Шкільного світу”

Видавництво «Шкільний світ» дарує всім освітянам найактуальніший продукт – квітневий номер газети «Управління освітою» – «ЗМІНИТИСЯ ЗА 7 ДНІВ. Перевірено на собі».

У номері йдеться про найцікавіший українсько-фінський експеримент. Організатори експерименту: EdCamp Ukraine. Для видавництва «Шкільний світ» надзвичайно приємним було запрошення організаторів долучитися, щоб побачити на власні очі цей експеримент у дії. Команда фахівців видавництва, з-поміж яких є талановиті педагоги, науковці, методисти, журналісти завжди працюють для Вас! Ми чудово розуміємо, що до реформ в освіті потрібно залучати якомога більше креативних і небайдужих педагогів України, які готові до змін, готові змінюватися.
Керівництво видавництва прийняло рішення, що газету, у якій опубліковано матеріали експерименту, має побачити вся освітянська спільнота України! І наразі Ви маєте унікальну можливість – отримати в подарунок електронну версію спецвипуску «ЗМІНИТИСЯ ЗА 7 ДНІВ. Перевірено на собі» абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Змінюємо та формуємо освіту разом!

http://www.osvitaua.com/wp-content/uploads/2018/04/uog-2018-004-block-interaktive.pdf

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Вам також може сподобатися…

Share This