Міносвіти і Британська Рада підписали новий Меморандум про взаєморозуміння

Новий Меморандум окреслює ключові сфери двосторонньої співпраці до 2019 року та базується на чинній співпраці в галузі освіти. Сторони зобов’язуються співпрацювати з метою більшої обізнаності про освітні системи двох країн, розвивати партнерські зв’язки між вищими, професійно-технічними та загальноосвітніми навчальними закладами, співпрацювати у сфері викладання та вивчення англійської мови, розширювати роботу у секторі педагогічної та післядипломної освіти.

Новий документ є особливо важливим з огляду на активну підтримку Британською Радою національного проекту Go Global, спрямованого на підвищення рівня володіння мовою в Україні.

Підписання Меморандуму відбулось у рамках візиту міністра до Лондона для участі в Днях українських університетів у Великій Британії. (Детальніше про захід  тут)

Міністерство освіти і науки висловлює вдячність Британській Раді за активну співпрацю та широку залученість до процесу реформування системи освіти України.

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This