Музей науки третього покоління відкриють у Литві

Як зазначає Міносвіти країни, якщо знайдуться партнери для цієї справи, то музей можна було б відкрити в 2018 – 2019 роках.

Це був би музей науки третього покоління. Світовий досвід таких музеїв показує, що це один із найефективніших засобів для виховання наукової культури в суспільстві. А молодь завдяки музею може зацікавитися наукою й обрати професію дослідника“, – сказала віце-міністр освіти і науки Світлана Каузонене.

Це має бути інтерактивний центр науки і технологій, де відвідувачі могли б ознайомитися з відкриттями в історії людства, винаходами, новітніми технологіями, в ньому були б представлені й інноваційні підприємства Литви. Крім того, є ідея обладнати тут сучасні лабораторії для школярів, створити можливість для стажування вчителів.

Місце для музею ще не визначено. Для фінансування проекту передбачається залучити партнерів громадського та приватного секторів.

 

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This