Журнал "Школа"

Чим унікальне видання?

Журнал «Школа» — це популярне українське інформаційно-методичне видання, без якого не обійдеться жоден освітянин. Це журнал для вчителя — майстра своєї справи чи по­чатківця, мешканця мегаполісу чи сільського регіону, фізика чи філолога. У «Школі» всебічно висвітлюється шкільне життя, а героями статей є усі учасники шкільного процесу — директори, заступники дирек­торів, учителі, школярі та їхні батьки.

Чим видання допомагає читачу?

Автори журналу захоплююче розповідають про завдання та перспективи середньої освіти, діляться практичним досвідом та лайфхаками викладання. Читаючи «Школу» ви будете знати, як знайти спільну мову з дітьми, як співпрацювати з батьками учнів, які сучасні технології освіти допоможуть покращити навчальний процес у школі та як учителю відновити сили після важкого дня.

Для кого призначене видання?

Для учителів-предметників, класних керівників, завучів, директорів, шкільних психологів.

Які рубрики включає в себе видання?

Журнал «Школа» включає у себе такі рубрики:

1. Рубрика «Новини». У рубриці зібрані актуальні та цікаві новини зі сфери середньої освіти в Україні та за кордоном.

2. Рубрика «Тема». Кожен номер журналу присвячений певній проблемі, яка розкривається у рубриці «Тема». Наприклад, «Педагогіка партнерства», «Steam-освіта», «Конфлікти у школі», «Освітні технології» та ін. У публікаціях розглядається як теоретичний аспект проблеми, так і практичний досвід педагогів з вирішення проблеми, рекомендації та розробки практичних занять.

3. Рубрика «Актуально». Рубрика включає матеріали, які є найбільш актуальними у сфері середньої освіти. Реалізація концепції Нової української школи, булінг, конфлікти з батьками та школярами — це завдання та проблеми, які є і будуть, тому педагоги повинні тримати «руку на пульсі» та знати, як їх вчасно вирішити.

4. Рубрика «Офіційно». Рубрика містить нормативні документи з освіти: накази та листи МОН, постанови Кабміну, офіційні документи інших освітніх державних структур та організацій. Опубліковані у журналі документи будуть корисними у роботі як адміністрації школи, так і учителям-предметникам.

5. Рубрика «Педагогіка партнерства». Педагогіка партнерства є однією з основних новацій НУШ. У однойменній рубриці ви знайдете теоретичні та практичні матеріали про те, як школі будувати горизонтальні зв’язки та довіру між педагогами, учнями, батьками, громадськими організаціями та суспільством.

6. Рубрика «Наука». У рубриці публікуються статті проблемного характеру, які висвітлюють актуальні проблеми і питання науки, зокрема екологічної освіти. Ці матеріали, а також розробки практичних занять та позакласних заходів, допоможуть класним керівникам та учителям-предметникам зацікавити учнів науковими дослідженнями, а також сформувати та розвинути у школярів екологічну культуру та мислення.

7. Рубрика «Справжнє українське» . Тарас Шевченко, Квітка Цісик, Ігор Сікорський, Богдан Гаврилишин — діяльності цих та інших видатних українських особистостей присвячена рубрика «Справжнє українське». Статті містять факти з життя відомих постатей, які не завжди можна знайти у шкільних підручниках. Матеріали, подані у рубриці, учителі можуть використовувати під час підготовки до позакласних заходів та занять.

8. Рубрика «Цікаво». Рубрика включає статті про тренди в освіті, новітні освітні технології, поради від освітніх експертів, а також цікаві факти, пов’язані з життям у школі, які будуть корисними не тільки для учителів, а й для учнів та їх батьків.

Сторінок

Якщо ви хочете стати автором журналу,  надсилайте свої матеріали та пишіть свої ідеї  на електронну пошту редакції Journal-shj@osvita.ws або на мою електронну пошту Buhaichuk_a@osvita.ws.

 

Анастасія Бугайчук

редактор журналу "Школа"