Газета "Завуч"

Чим унікальне видання?

Завжди актуально. Професійно. Практично. Відповідає на запити освітян. Красиво. Сучасно. Інклюзивно.

Ще багато епітетів можна дібрати, характеризуючи газету «Завуч», яка протягом багатьох років існування видавництва «Шкільний світ» утримує лідерські позиції серед найулюбленіших видань. Завдяки чому? Тримати руку на пульсі — така вимога часу… і трішечки розумітися на людській психології…

 

Чим видання допомагає читачу?

Газета «Завуч» — практичне видання. Це — відповідний маркер професійності того, хто тримає її в руках. Те, що відрізняє її від багатьох управлінських видань і робить особливо цінною. Творчий заступник директора або методист завжди знайде для себе на її сторінках необхідний матеріал для роздумів або адаптації у своїх реаліях: зразки планування різних видів внутрішньошкільної педагогічної діяльності, локальної документації, матеріали до засідання педагогічної ради, розробки майстер-класів або тренінгів тощо. Навіть, якщо ви знайдете лайфхаки на теми: «Як виспатися» або «Як легко увійти з відпустки в робочий процес», знайте, газета працює для звичайних людей.

Для кого призначене видання?

Газета «Завуч» — видання для управлінців. Газета була заснована і зорієнтована для заступників директорів із НВР, НМР та ВР закладів загальної середньої освіти. З часом її почали передплачувати заступники директорів закладів професійної освіти, позашкільної освіти та дошкільники. Сьогодні газета «Завуч» залучила до своїх лав і стала також неодмінним помічником директорів закладів освіти різного типу та методистів усіх рівнів.

Які рубрики включає в себе видання?

 Є рубрики постійні і плаваючі.

Серед постійних популярні: «Управлінська компетентність», «Методична робота», «Виховання», «Дискусійний клуб».

Сторінок

Колись я працювала заступником директора у звичайній київській загальноосвітній школі. І тому знаю, яку роль він відіграє у внутрішньошкільному житті для всіх його учасників.

Він — розпорядник і «сірий кардинал», організатор і керівник, аналітик і розподілювач ролей, міністр внутрішніх справ… Його люблять і бояться, поважають і стороняться… Але при першій нагоді з надією, звертаються по допомогу. А де ж йому брати знання й сили для вирішення шкільних проблем? Погортайте газету «Завуч», може рішення проблеми вже є поміж її рядків?…

Жанна Сташко

редактор газети "Завуч"

Share This