газета Хiмiя

Хімія — як мистецтво: не всі розуміють, проте кожен усвідомлює її безмежну цінність. Адже саме завдяки досягненням цієї науки ми з вами можемо насолоджуватися яскра­вими барвами модного одягу, підкреслювати свій образ витонченими парфумами, сма­кувати чай та каву із рафінованим цукром тощо. Сучасні вчені хімічної промисловості невтомно працюють, щоб наше життя було комфортним. Але не варто забувати, що нинішні видатні хіміки ще вчора були зви­чайними учнями, які із захопленням слухали кожне слово учителя про атоми, елементи та кристалічні гратки. Конспекти уроків, цікаві факти, олімпіадні завдання, дидактичні матеріали — усе це ви знайдете на сторінках нашої зазети.


Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

Анонс газети «Хімія. Шкільний світ» 7, 2017

Завдання Всеукраїнської олімпіади з хімії — 2017

Всеукраїнський етап олімпіади позаду, переможців визначено, відбірково-тренувальні збори претендентів на участь у Міжнародній олімпіаді з хімії завершені, команду сформовано. До неї увійшли: Авраменко Микола Миколайович (Запорізька обл.), Філь Юлія Віталіївна (м. Київ), Коломієць Олександр Віталійович (Харківська обл.) та Сех Тарас Володимирович (Львівська обл.). Бажаємо юним розумникам успіху в Таїланді.

А для тих, хто, на жаль, не знайшов свого прізвища серед переможців республіканського етапу, пропонуємо приклади цьогорічних завдань із розв’язками. Сподіваємося, що робота над помилками допоможе здобути жадану перемогу в наступному році.

Комплект різнорівневих завдань із хімії (продовження, початок у № 6 (червень)).

На допомогу вчителеві продовжуємо друкувати методичні матеріали, розроблені творчою групою вчителів Сокальського району Львівської області. Широкий вибір завдань для самостійних робіт і тестових перевірок рівня знань, приклади задач та дидактичних ігор допоможуть зробити уроки хімії насиченими, цікавими та різноманітними.

газета «Хімія. Шкільний світ»Передплата на півріччя

грн252.38/6 міс
Передплатити видання

Місячна передплата

грн43.13/1 місяц
Передплатити видання