only-online-pay

только онлайновый платёж через систему платежей LiqPay

Показано 1–12 із 340

 • ROMANTIC ST. VALENTINE’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  ROMANTIC ST. VALENTINE’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Intermediate

  Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування, немає: одні вважають батьківщиною
  знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священника, який усупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім’ю, таємно вінчав закоханих. Але незабаром Валентин постав перед судом. Його піддали жорстоким тортурам і згодом стратили. У ніч перед стратою він написав своїй коханій лист-зізнання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика припадає на 14 лютого. Минуло багато часу, у XIV ст. священника Валентина канонізували — за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкують в Європі і в Україні.

 • MY FAVOURITE CITY IN GREAT BRITAIN. Lesson. Level A2—B1

  20,00 грн.
  MY FAVOURITE CITY IN GREAT BRITAIN. Lesson. Level A2—B1

  Є міста, у яких необхідно побувати хоча б один раз у житті! Лондон — серце Великобританії, одне з найбільших і найкрасивіших міст Європи, яке славиться визначними пам’ятками, старовинною архітектурою, безліччю театрів, музеїв, пабів, ресторанів і кав’ярень, приємно радує гостинністю англійців. Місто контрастів, традицій, акцентів, туманів, дощів і гурманів — це все про дивовижну й незабутню атмосферу одного з найстаріших міст Європи — Лондона.

 • WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE? Quiz. Suggested Level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE? Quiz. Suggested Level — Pre-Intermediate

  Лондон відомий мінливою погодою, тому всім туристам рекомендують прихопити із собою парасольку, адже дощ у Лондоні йде досить часто, іноді протягом дня то припиняється, то знову накрапає, незважаючи на те, що світить сонце. Причиною такої «примхливої» погоди є те, що Британія острівна держава, яку обвівають холодні атлантичні вітри і яка знаходиться на стику погодних систем. Похмура дощова погода вже стала національним надбанням англійців і темою для щоденних світських бесід.

 • DISCOVER LONDON. Lesson. Suggested Level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  DISCOVER LONDON. Lesson. Suggested Level — Pre-Intermediate

  Лондон славиться величезною кількістю унікальних пам’яток історії, осередком ділової активності та комфортними умовами життя, особливою атмосферою своїх кварталів — як старих, так і сучасних, безліччю першокласних магазинів, клубів, ресторанів і пабів, яким тільки додають привабливості всілякі легенди і літературні твори, які щедро описують це місто впродовж століть.

 • EDUCATION IN GREAT BRITAIN. Lesson. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  EDUCATION IN GREAT BRITAIN. Lesson. Suggested Level — Intermediate

  У Великобританії одна із найстаріших систем освіти у світі. За час свого існування вона зазнала чимало змін, які зробили її якіснішою й ефективнішою. У цій країні надзвичайно розвинені не лише державні, але й сектор приватних освітніх послуг. Освіта у Великобританії є обов’язковою для дітей і підлітків від 5 до 16 років. Ураховуючи особливості державного устрою країни, система освіти у Великобританії ділиться на підсистеми, різні для Англії і Уельсу, Північної Ірландії і Шотландії. Також існує розподіл на чотири традиційні ступені: початкова освіта (Elementary School 5—11 років), середня (Secondary School 11—16 років), післяшкільна (Further Education 16—18 років), вища (Higher Education).

 • Великобританія. Інтегрований урок з англійської мови та географії

  20,00 грн.
  Великобританія. Інтегрований урок з англійської мови та географії

  Велика Британія — один із найпопулярніших туристичних напрямків у світі. Ця невелика країна має захопливу історію і багаті культурні традиції. Історичні пам’ятки тут трапляються майже на кожному кроці: від доісторичних споруд епохи неоліту і Римської імперії до красивих старовинних замків і атмосферних середньовічних міст. Великобританія має чудові природні ландшафти та мальовничу провінцію, яка зберігає свій історичний характер і традиційний уклад упродовж багатьох століть. Погода на Туманному Альбіоні непередбачувана, вона часто порушує закони статистики та багаторічних спостережень. Найкращим часом, щоб відвідати Великобританію, традиційно вважають травень, червень і вересень.

 • ENCOUNTER IN THE UNITED KINGDOM. Lesson. Suggested Level — Upper Intermediate

  20,00 грн.
  ENCOUNTER IN THE UNITED KINGDOM. Lesson. Suggested Level — Upper Intermediate

  У 2017 році на інтернет-сторінці Liverpool View опубліковано статтю про 98-річну мешканку Ліверпуля Аду Кітінг, яка переїхала в будинок для людей літнього віку, щоб доглянути за своїм 80-річним сином Томом, якому
  знадобилася кваліфікована допомога. Пані Ада все життя працювала медсестрою в лікарні, а син був художником й декоратором, ніколи не був одружений і не покидав рідну домівку. «Коли я приїхала, він підійшов до мене, витягнувши руки, і обійняв мене. Ти ніколи не перестаєш бути мамою», — запевнила пані Ада. У цьому матеріалі також є текст, пов’язаний із темою догляду за людьми похилого віку, який допоможе розширити словниковий запас учнів.

 • THE UNITED KINGDOM. Lesson. Suggested Level — Beginner

  20,00 грн.
  THE UNITED KINGDOM. Lesson. Suggested Level — Beginner

  Велика Британія — держава на заході Європи, розташована на Британських островах, а від материкової Європи відокремлена протокою Ла-Манш. Сухопутний кордон має лише з Ірландією. Одна з найбільш економічно розвинених країн Європи та світу, член «Великої сімки». Сьогодні Велика Британія та її колишні колонії утворюють Британську Співдружність націй.

 • THE UNITED KINGDOM. Lesson. Level — Elementary

  20,00 грн.
  THE UNITED KINGDOM. Lesson. Level — Elementary

  Велика Британія (від англ. Great Britain, повна назва Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, англ. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, скорочено Сполучене Королівство, відома також як Великобританія, Британія) — суверенна держава, що розташована в північно-західній частині Європи. Сполучене Королівство об’єднує чотири країни: Англію (Лондон), Північну Ірландію (Белфаст), Шотландію (Единбург) та Уельс (Кардіфф). Територія Сполученого Королівства охоплює острів Великобританію, частину острова Ірландія та численні невеликі острови.

 • NEW ZEALAND: AIR, LAND AND SEA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  NEW ZEALAND: AIR, LAND AND SEA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  У Новій Зеландії мова жестів — одна з офіційних державних мов. У Новій Зеландії менш ніж 5 мільйонів жителів. А ще там водиться комаха, що важить 70 грамів. Ви могли би подумати, що Нова Зеландія нічим не зможе вас здивувати після того, про що ви вже дізналися. Але це не так. Вона ще не раз вразить вас і ваших учнів.

 • EBAY— AN AMERICAN CORPORATION. Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  EBAY— AN AMERICAN CORPORATION. Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  Мешканець Австралії Ян Ашер продав на EBay своє життя і почав нове. 2007 року на EBay продали місто в штаті Техас. Один шістнадцятирічний британець замість замовленої ігрової приставки знайшов у коробці 65 400 євро. Те, що ви щойно прочитали, ваші учні назвали б «спойлерами». Не розповідайте про це на початку уроку, присвяченому американській корпорації, щоб їм було цікавіше потім.

 • YOUTH LIFESTYLE IN THE USA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  20,00 грн.
  YOUTH LIFESTYLE IN THE USA. Lesson. Suggested level — Intermediate

  Психологи бідкаються: люди розучилися байдикувати і це шкідливо. Так, ми всі час від часу відпочиваємо, але ми перестали приділяти час тому, щоб зовсім нічого не робити і ні про що не думати. Причина проста: у наших кишенях — розумні машини з доступом до всесвітньої мережі. Про те, як ґаджети вплинули на спосіб життя американської молоді, йдеться на уроці.