Мова та література

Відображаються усі з 2 результатів

 • Українська література. Уроки. 9 клас

  149,00 грн.

  Збірник складається з розробок уроків з української літератури, укладених згідно з програмою для учнів 9-го класу, розробленою на основі нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (Постанова Кабінету Міністрів України № 1392 від 23 листопада 2011 р.), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 664 від 06 червня 2012 р.

  Пропоновані види робіт і завдань, форми і методи організації та проведення сучасного уроку української літератури якнайкраще  забезпечать формування компетентностей і компетенцій учнів. Посібник розрахований на вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.

 • Зарубіжна література. Збірник тестів для контрольних робіт. 5—9 класи

  55,00 грн.

  Збірник складається з тестів для контрольних робіт із зарубіжної літератури за новою програмою. Різнорівневі завдання для 5—9-х класів укладено у двох варіантах. Запропоновані тести та орієнтовні критерії оцінювання допоможуть зробити процес оцінювання об’єктивним, надійно й достовірно проана­лізувати підготовку учнів, оцінити якість їхніх знань, рівень сформованих компетентностей і компетенцій.

  Для вчителів-словесників, методистів, студентів філологічних факультетів педагогічних вищих навчаль­них закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації.