Suggested level — Pre-Intermediate

Відображаються усі з 8 результатів

 • APRIL FOOL’S DAY. Позакласний захід. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  APRIL FOOL’S DAY. Позакласний захід. Suggested level — Pre-Intermediate

  Одна з версій про появу Дня дурнів у Великобританії — говорить, що цю традицію започаткував письменник Джеффрі Чосер у своїх «Кентерберійських оповідях», коли написав про 32 березня, що насправді є 1 квітня, і так пожартував над своїми читачами. Щоправда, багато хто говорить, що це був банальний одрук. До речі, цікавою особливістю 1 квітня у Великобританії є те, що як людина «ведеться» на жарт до опівдня, то вона стає
  «квітневим дурнем», а якщо ж після опівдня, то «квітневим дурнем» вже називають того, хто жартував.

 • WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE? Quiz. Suggested Level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE? Quiz. Suggested Level — Pre-Intermediate

  Лондон відомий мінливою погодою, тому всім туристам рекомендують прихопити із собою парасольку, адже дощ у Лондоні йде досить часто, іноді протягом дня то припиняється, то знову накрапає, незважаючи на те, що світить сонце. Причиною такої «примхливої» погоди є те, що Британія острівна держава, яку обвівають холодні атлантичні вітри і яка знаходиться на стику погодних систем. Похмура дощова погода вже стала національним надбанням англійців і темою для щоденних світських бесід.

 • DISCOVER LONDON. Lesson. Suggested Level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  DISCOVER LONDON. Lesson. Suggested Level — Pre-Intermediate

  Лондон славиться величезною кількістю унікальних пам’яток історії, осередком ділової активності та комфортними умовами життя, особливою атмосферою своїх кварталів — як старих, так і сучасних, безліччю першокласних магазинів, клубів, ресторанів і пабів, яким тільки додають привабливості всілякі легенди і літературні твори, які щедро описують це місто впродовж століть.

 • EBAY— AN AMERICAN CORPORATION. Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  EBAY— AN AMERICAN CORPORATION. Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  Мешканець Австралії Ян Ашер продав на EBay своє життя і почав нове. 2007 року на EBay продали місто в штаті Техас. Один шістнадцятирічний британець замість замовленої ігрової приставки знайшов у коробці 65 400 євро. Те, що ви щойно прочитали, ваші учні назвали б «спойлерами». Не розповідайте про це на початку уроку, присвяченому американській корпорації, щоб їм було цікавіше потім.

 • NATIVE AMERICANS. Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  NATIVE AMERICANS. Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  Коли в Америку потрапили європейці, там жило багато різних народів, кожен мав самобутню культуру і власний спосіб життя. Прибувши на континент, європейці через непорозуміння назвали всіх цих людей «індіанцями» і називали їх так ще сотні років. Дехто називає їх так і досі. Хіба не абсурдна звичка? Проведіть урок про те, як жили мешканці Америки до того, як там вперше прозвучала англійська мова. Це найкраще щеплення від шкідливих мовленнєвих звичок.

 • ST. PATRICK’S DAY. Interactive Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  ST. PATRICK’S DAY. Interactive Lesson. Suggested level — Pre-Intermediate

  Якщо ви раптом помітили, що навколо все прикрашено зеленим, усі одягнені в зелене і навіть п’ють і їдять щось зелене, не дивуйтеся. Ви не перестали розрізняти всі інші кольори, ви не потрапили до Смарагдового міста і це не Зелені свята. Швидше за все, на календарі 17 березня, і феномен, який ви спостерігаєте, називається День святого Патрика. Цей урок допоможе вашим учням дізнатися більше про це свято.

 • SCOTLAND — A PLACE TO CELEBRATE. Language Workshop. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  SCOTLAND — A PLACE TO CELEBRATE. Language Workshop. Suggested level — Pre-Intermediate

  Шотландія — це батьківщина Роберта Бернса, Шона Коннері й Дункана МакКлауда, де багато овець і гір і мало сонячних днів. Це місце може здатися дещо нудним, якщо ви не захочете дізнатися про нього більше. А якщо захочете, то з’ясуєте, що в Шотландії мало не щотижня свято. От де можна чудово провести час! Звісно, якщо ви любите звуки волинки.

 • LARGE ENGLISH-SPEAKING CITIES. Language Workshop. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  LARGE ENGLISH-SPEAKING CITIES. Language Workshop. Suggested level — Pre-Intermediate

  Лондон — це чотирикутна вежа з годинником. Нью-Йорк — це жінка зі смолоскипом у руці й променистою короною на голові. Сідней — це дивна споруда, схожа на купу посуду в сушарці. Принаймні, такі картини виникають в уяві, коли ми чуємо ці назви. Але Лондон — це не лише Біг-Бен, Нью-Йорк — це більше ніж статуя Свободи, а в Сіднеї точно є ще щось, крім опери. Ці та інші великі англомовні міста приховують чимало цікавого.