Астрономія

Відображаються усі з 3 результатів

 • Історія космосу. Інтегрований урок астрономії та історії. 7—11-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Історія космосу.
  Тут, на Землі, ми схильні сприймати час як належне, не замислюючись, що крок, з яким ми вимірюємо його, досить відносний. Час тече для нас природно та рівномірно. Як би ми сприймали події, якби жили на планеті на кшталт Венери, на якій день триває довше за рік?

 • Фізика. Компетентнісні запитання

  117,00 грн.

  Мета цього посібника — підвищити інтерес до вивчення фізики, пока­зати її взаємозв’язок з іншими природничими науками. Це збільшує кругозір школярів, ознайомлює з цікавими фактами, залучає до творчості та пошуку додаткових знань.

  Наведений матеріал, що зазвичай «прослизає» повз традиційні запитання під час перевірки пройдених тем, тісно пов’язаний з елементарним курсом фізики та астрономії. Ці науки не обмежуються стінами лабораторій. Книжка буде корисна школярам-старшокласникам, студентам фізич­них і технічних вузів, викладачам фізики та дітям, які ще не почали вивчати фізику.

 • Астрономія. Плани-конспекти уроків. 11 клас

  20,00 грн.

  Посібник призначений для вчителів, які викладають астрономію в загальноосвітніх навчальних закладах. Він містить календарно-тематичне планування (17 і 35 год) згідно з чинною навчальною програмою, а також докладні плани-конспекти уроків з курсу астрономії (17 год).

  Мета посібника — допомогти вчителеві організувати навчальний процес та підготуватися до проведення уроків.