9-11 клас

Відображаються усі з 6 результатів

 • Вибір професії. Заняття для формування орієнтирів у професійному самовизначенні старшокласників

  20,00 грн.
  Як обрати майбутню про­фесію з урахуванням інтересів та схильностей. Заняття для формування орієнтирів у професійному самовизначенні старшокласників

  Перший доленосний вибір у житті — це вибір майбутньої професії. Учні старших класів мають змогу обрати професію, якої вони навчатимуться подальші чотири роки. Вибір майбут­ньої професії має бути покликом серця випускника.

 • Особливості життєвого вибору як власної відповідальності. Практичне заняття для учнів 9—11-­х класів

  20,00 грн.
  Особливості життєвого вибору як власної відповідальності. Практичне заняття для учнів 9—11-­х класів

  Щодня ми робимо маленький і вели­кий вибір. Ми обираємо: що одягти, із ким поїхати відпочивати або куди влаштуватися на роботу. Інколи ми навіть не замислюємося над власним вибором доти, доки не усвідомимо його доленосність.

 • Мова — то серце народу. Захід до Дня української писемності та мови. 9—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Мова — то серце народу. Захід до Дня української писемності та мови.

  Мова — одне з багатьох чудес світу. Вона є тим цінним надбанням нашого буття, тією скарбницею важливих знань, що визначає нашу ментальність. От і нині на святі рідної мови зібралися всі ті, кому небайдужа доля рідного слова.

 • Обговорення з демонструванням сучасних українських рокових пісень, що містять складні речення з різними видами сполучникового й безсполучникового зв’язку. Урок розвитку зв’язного мовлення. 9—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Обговорення з демонструванням сучасних українських рокових пісень, що містять складні речення з різними видами сполучникового й безсполучникового зв’язку.

  Музика має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання потрібно розглядати не лише як процес набуття художніх знань і вмінь, а насамперед як універсальний засіб особистісного психо-емоційного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів.

 • Фемінітиви. Матеріали до занять. 9—11 класи

  100,00 грн.

  Навіть сьогодні чимало мовних засобів сприяють «невидимості» жінки в мові та житті суспільства загалом. Ідеться найперше про так званий «загальний» чоловічий рід, коли ми пишемо «один на один» чи кажемо «пані професор», і навіть тоді, коли вживаємо займенники на кшталт «кожен, усякий, інший». Низка чинників, як історичних, релігійних, так і соціальних, спричинила до цієї «невидимості», хоча в слов’янських мовах разом із категорією роду розвинулася досить розгалужена система суфіксів для творення назв жінок, тобто фемінітивів.

  І, як показує практика, нове — це давно забуте старе, зокрема у випадку вживання фемінітивів в українській мові.

 • Mediacheking. Матеріали до занять 9‒11 класи

  108,00 грн.

  Посібник містить теоретичні відомості та практичні завдання з основ журналістики та медіаграмотності для учнів 9—11 класів. Учні навчаться відповідально і свідомо споживати і поширювати інформацію так, щоб не наразити себе та інших на небез­пеку, не стати жертвою обману, відділити корисну інформацію від непотрібної чи шкідливої.