9-11 клас
Відображаються усі з 6 результатів
-
Вибір професії. Заняття для формування орієнтирів у професійному самовизначенні старшокласників
20,00 грн.Як обрати майбутню професію з урахуванням інтересів та схильностей. Заняття для формування орієнтирів у професійному самовизначенні старшокласниківПерший доленосний вибір у житті — це вибір майбутньої професії. Учні старших класів мають змогу обрати професію, якої вони навчатимуться подальші чотири роки. Вибір майбутньої професії має бути покликом серця випускника.
-
Особливості життєвого вибору як власної відповідальності. Практичне заняття для учнів 9—11-х класів
20,00 грн.Особливості життєвого вибору як власної відповідальності. Практичне заняття для учнів 9—11-х класівЩодня ми робимо маленький і великий вибір. Ми обираємо: що одягти, із ким поїхати відпочивати або куди влаштуватися на роботу. Інколи ми навіть не замислюємося над власним вибором доти, доки не усвідомимо його доленосність.
-
Мова — то серце народу. Захід до Дня української писемності та мови. 9—11-ті класи
20,00 грн.Тема. Мова — то серце народу. Захід до Дня української писемності та мови.Мова — одне з багатьох чудес світу. Вона є тим цінним надбанням нашого буття, тією скарбницею важливих знань, що визначає нашу ментальність. От і нині на святі рідної мови зібралися всі ті, кому небайдужа доля рідного слова.
-
Обговорення з демонструванням сучасних українських рокових пісень, що містять складні речення з різними видами сполучникового й безсполучникового зв’язку. Урок розвитку зв’язного мовлення. 9—11-ті класи
20,00 грн.Тема. Обговорення з демонструванням сучасних українських рокових пісень, що містять складні речення з різними видами сполучникового й безсполучникового зв’язку.Музика має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання потрібно розглядати не лише як процес набуття художніх знань і вмінь, а насамперед як універсальний засіб особистісного психо-емоційного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів.
-
Фемінітиви. Матеріали до занять. 9—11 класи
100,00 грн.Навіть сьогодні чимало мовних засобів сприяють «невидимості» жінки в мові та житті суспільства загалом. Ідеться найперше про так званий «загальний» чоловічий рід, коли ми пишемо «один на один» чи кажемо «пані професор», і навіть тоді, коли вживаємо займенники на кшталт «кожен, усякий, інший». Низка чинників, як історичних, релігійних, так і соціальних, спричинила до цієї «невидимості», хоча в слов’янських мовах разом із категорією роду розвинулася досить розгалужена система суфіксів для творення назв жінок, тобто фемінітивів. І, як показує практика, нове — це давно забуте старе, зокрема у випадку вживання фемінітивів в українській мові.
-
Mediacheking. Матеріали до занять 9‒11 класи
108,00 грн.Посібник містить теоретичні відомості та практичні завдання з основ журналістики та медіаграмотності для учнів 9—11 класів. Учні навчаться відповідально і свідомо споживати і поширювати інформацію так, щоб не наразити себе та інших на небезпеку, не стати жертвою обману, відділити корисну інформацію від непотрібної чи шкідливої.