9 клас

Показано 1–12 із 28

 • Органічні речовини. Урок з використанням технології випереджальних завдань та дидактичних карток. 9-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Органічні речовини.

  Клітина — це маленька фабрика або навіть окремий живий організм, у якому кожен компонент має самостійний вели­кий перелік обов’язків із забезпечення її життєдіяльності. Розроблення містить великий обсяг теоретичного матеріалу й допоможе ознайомити учнів із органічними речовинами клітини та їхніми функціями.

 • Модифікаційна мінливість. Урок біології з використанням ігрових та ІК-технологій. 9-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Модифікаційна мінливість.

  Модифікаціями називають зміни фенотипу, зумовлені впливом навколишнього середовища й не пов’язані зі змінами генотипу. До того ж конкретна модифікована зміна ознаки, що виникла, не успадковується, але обсяг цієї змінюваності (норма реакції) є генетично детермінованим й успадковується. Модифікації зберігаються лише протягом життя цього організму.

 • Будова і функції органів травлення. Урок біології з використанням ІКТ. 9-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Будова і функції органів травлення.

  Прийом їжі — дія, заради якої кожна людина кілька разів на день залишає усі справи. Саме харчування забезпечує організм всіма необхідними для життєдіяльності речовинами. Під час їди більшість людей не замислюється про перетравлення їжі, вважаючи краще насолоджуватися смаковими відчуттями. Адже після втамування голоду зазвичай з’являється почуття легкої радості. А тим часом травлення — складний процес, порушення якого можуть серйозно позначитися на здоров’ї. Щоб уникнути подібних проблем, необхідно розуміти, як відбувається процес перетравлення їжі.

 • CANADA. Lesson. Form 9

  20,00 грн.
  CANADA. Lesson. Form 9

  Канада — далека та чарівна заокеанська країна. Напевно, кожен із нас чув про най­більшу агломерацію наших емігрантів у світі саме в цій країні. Канада приваблива як високими стандартами життя, так і неймовірною природою, до якої тут ставляться дуже уважно. Незаймані прос­тори та ландшафти розкинулися на 60% території держави, а культура та багатство країни приваблюють туристів з усіх куточків світу.

 • Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 9 клас

  20,00 грн.
  Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 9 клас

  Тільки у 2018 році в ЗНО з англійської з’явився розділ «Аудіювання» й одразу ж викликав обурення: багато хто з абітурієнтів був незадоволений якістю запису, рівнем гучності, а також акцентами мовців. Але від цього розділу не відмовилися. І, щоб успішно скласти ЗНО з англійської, головне — побільше практикуватися.

 • Квадратична функція, її властивості та графік. Урок алгебри з використанням інтерактивних методів. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Квадратична функція, її властивості та графік.

  Вивчення властивостей квадратичної функції є підґрунтям для навчання учнів розв’язувати квадратні нерівності, а також формування вміння графічно знаходити розв’язання систем двох рівнянь другого степеня з двома змінними. Тому важливо дібрати такий педагогічний інструментарій, який допоможе учням зрозуміти та засвоїти цю тему.

 • Розв’язування систем рівнянь другого степеня з двома змінними. Урок алгебри, адаптований для дистанційного навчання. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Розв’язування систем рівнянь другого степеня з двома змінними.

  Запропонована розробка адаптована для використання як під час очного навчання, так і під час дистанційного. Для кращого засвоєння матеріалу пропонується велика кількість практичних завдань, які можна виконати за допомогою комп’ютера або смартфона, під’єднаного до мережі інтернет.

 • Довжина кола. Площа круга. Урок геометрії з використанням методу експерименту. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Довжина кола. Площа круга.

  Активні методи навчання забезпечують вищий рівень зацікавленості учнів. Використання цікавих дидактичних завдань, експериментальна робота активізують пізнавальну активність школярів і створюють оптимальні умови засвоєння знань, формування вмінь та навичок.

 • Відсоткові розрахунки. Формула складних відсотків. Урок розв’язування задач економічного змісту. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Відсоткові розрахунки. Формула складних відсотків.

  Розроблений урок сприятиме розвитку уваги, уяви, математичного та економічного мислення, вміння застосовувати знання до вирішення практичних задач, творчих здібностей школярів, відчуття успіху під час навчання, навичок самоконтролю та взаємоконтролю.

 • Розв’язування трикутників. Урок засвоєння нових знань, умінь і навичок з геометрії. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Розв’язування трикутників.

  Доволі часто розв’язування задач викликає в учнів питання першочер­говості дій: що потрібно виконати спочатку, яким повинен бути порядок дій, і взагалі, які саме дії потрібно ви­конати, щоб знайти відповіді. Вирі­шити цю проблему може допомогти опанування учнями навичок алгорит­мічної діяльності на уроках матема­тики. Алгоритм — це «рецепт» розв’я­зання задач, що однозначно прописує як і в якому порядку потрібно виконувати дії. Вивчають алгоритми на уроках інформа­тики, починаючи з 2-­го класу.

 • Пізнаємо арифметичну прогресію й життя людей із «Кобзаря» Т. Г. Шевченка. Інтегрований урок з математики та української мови. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Пізнаємо арифметичну прогресію й життя людей із «Кобзаря» Тараса Шевченка.

  Перше видання «Кобзаря» Тараса Шевченка вийшло у Петербурзі 26 квітня 1840 року. Видання побачило світ за сприяння відомого письменника Євгена Гребінки, а надрукувало його приватне видавництво Фішера в Санкт-Петербурзі коштом полтавського землевласника Петра Мартоса, небайдужого до літератури дописувача в літературні альманахи.

 • Газета “Біологія. Шкільний світ” №12, 2019

  150,00 грн.
  Що в газеті?
  ТОП
  Найдивніші живі створіння
  ТЕМА НОМЕРА
  Зміни, що впливають. Розробка уроку, 9-й клас
  Кучеряві гени. Інтегрований урок для студентів дисципліни «Технологія перукарських робіт»
  Ковток повітря. Розробка уроку, 8-й клас
  МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА
  Колеги — друзі. Тренінгове заняття для педагогів
  ПОЗАКЛАСНІ ЗАХОДИ
  Готуємось до олімпіади. Перевірка знань учнів старшої школи
  Кількість сторінок: 76