8-9 клас

Відображаються усі з 4 результатів

 • Демографічна ситуація в Україні: учора, сьогодні, завтра. Інтегрований урок-диспут з географії та етнографії. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Демографічна ситуація в Україні: учора, сьогодні, завтра.
  Наразі в Україні зазвичай у сім’ях виховують одну-дві дитини. І дорослі діти намагаються відокремитися від батьків. У давнину дітей у сім’ї було багато, але молоді сім’ї так само намагалися бути самостійними: адже українці завжди найбільше цінували свободу та незалежність. В українській сім’ї існувало ще багато інших традицій та звичаїв, які здивують сучасну людину.

 • Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку. Урок з використанням проєктної діяльності. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Поводження з хімічними речовинами домашнього вжитку.
  Проєкт ознайомить учнів з різноманіттям речовин, що використовують у повсякденному житті, навчить грамотно й безпечно користуватися ними. Самостійні дослідження учнів і набуті практичні знання, вміння й навички допоможуть відповісти на проблемні питання, навчать доступно, наочно представляти теоретичний матеріал і пов’язувати його з практичною діяльністю людини.

 • Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення. Інтегрований навчальний проєкт з біології, валеології, хімії та екології. 8—9-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Екологічна безпека: поняття, умови забезпечення.
  Кожній людині відомо, що здоров’я за гроші не купити, тому здоров’я — найцінніше, чим ми володіємо. Здоров’я людини залежить від навколишнього середовища: чистого повітря, чистої води, чистих ґрунтів тощо. Тому, думаючи про своє здоров’я, ми насамперед повинні думати про природу, яка нас оточує, піклуватися про неї, берегти її. Для цього людина має познайомитися з природою свого рідного краю ближче, для цього в навчальний період доцільно проводити навчальні проєкти. Учителю важко встигнути «все й одразу», тому пропонуємо розглянути проєкт, розроблений для визначення екологічних умов у Черкаській області.

 • Інтегровані уроки географії. 8―9 класи

  110,00 грн.

  Книжка містить орієнтовний матеріал для підготовки та проведення уроків географії
  у 8—9-х класах, інтегрованих із предметами природничого та суспільно-гуманітарного циклів: фізикою, хімією, інформатикою, англійською мовою, історією, мистецтвом.

  Для вчителів предметів природничого та суспільно-гуманітарного циклу.