7-9 класи

Відображаються усі з 4 результатів

 • Сила та межі внутрішніх ресурсів. Практичне заняття для учнів 7—9-­х класів

  20,00 грн.
  Сила та межі внутрішніх ресурсів. Можливості вико­ристання внутрішнього ресур­су для подолання складних життєвих ситуацій. Практичне заняття для учнів 7—9-­х класів

  Бувають такі моменти, коли нічого не хочеться й ніщо не радує, і ми приписуємо собі депресію. Розкриваючи межі внутрішніх ресурсів, ми навчаємо підлітків користуватися власними можливостями.

 • Копінг-­стратегії поведінки у стресовій ситуації, ре­сурсні переконання. Практичне заняття для учнів 7—9-­х класів

  20,00 грн.
  Копінг-­стратегії поведінки у стресовій ситуації, ре­сурсні переконання. Практичне заняття для учнів 7—9-­х класів

  Щоб ефективно випереджати негативні наслідки, треба розглянути проблему з усіх сторін, визначити основні тригерні точки та відповідно до них провести практичні заняття, які посилять особистість.

 • Біологія в мистецтві. Матеріали до уроків. 6—9 класи

  100,00 грн.

  Посібник містить матеріали до уроків біології, зінтегровані з мистецькою галуззю. Інформацію подано за такою схемою: ознайомлення з твором мистецтва, визначення його місця в навчальній програмі з біології, критичний аналіз твору, характеристика біологічного об’єкта, відображеного в праці, закріплення здобутих знань і контроль навчальних досягнень.

  Посібник стане в пригоді вчителям біології та мистецтва, класним керівникам, бібліотекарям, викладачам і студентам педагогічних ВНЗ й усім, хто прагне збагатити власні знання про мистецтво.

 • Математика. Компетентнісні завдання. 7—9-ті класи

  84,00 грн.

  У посібнику представлено вправи для реалізації однієї з чотирьох наскрізних ліній на уроках математики, що структуровані за класами. Учням запропоновано розглянути реальні життєві ситуації, проаналізувати їх і зробити відповідні висновки для розвитку ощадливості та поміркованості, формування вмінь аналізувати власну економічну ситуацію та родинний бюджет. Усі вправи апробовано в школах м. Сміла.

  Для вчителів-предметників, слухачів курсів підвищення кваліфікації, студентів педагогічних навчальних закладів.