7 клас

Показано 1–12 із 54

 • Контрольнi роботи з англiйської мови. 3–11 класи (за О. Карпюк)

  134,00 грн.

  Книжка містить матеріали для контролю й оцінювання знань, умінь і навичок учнів 3—11-х класів з англійської мови. Матеріал структуровано за класами з поступовим ускладненням: завдання для 3-го класу найкоротші і найпростіші, для 11-го — найскладніші. Підручник пропонує різноманітні форми контролю, як-от тести, перевірка розуміння текстів, зіставлення українських і англійських слів, постановка слів у потрібну форму, написання творів.
  Посібник може стати в пригоді як учителям загальноосвітніх навчальних закладів, так і батькам і учням для самостійного контролю. Контрольні роботи, подані в посібнику, розроблені за підручниками Оксани Карпюк.

 • Українська мова. Click-навчання. 7 клас

  167,00 грн.

  Українська мова — це не тільки нескінченні правила, цитати із «Зачарованої Десни» чи Шевченка й відмінювання числівників. Про українську мову неможливо розповідати, не порівнюючи її з іншими мовами — скажімо, ви знали, що і в українській, і в англійській слово «іменник» (noun) — родич слова «ім’я» (name)?
  Отакі мовні розвідки, які пояснюють, що й звідки взялося, чудово розвивають спостережливість, уміння бачити закономірності й причиново-наслідкові зв’язки — тобто ті вміння, що лежать в основі методики click-навчання.

 • Розпродаж!

  Газета “Краєзнавство. Географія. Туризм” №12, 2019

  45,00 грн.

  ЗМІСТ

  Палеонтологічні дослідження. Методичні рекомендації
  Краса і біль України. Історія затоплених сіл Канівського водосховища
  Географічні перегони. Розробка інтелектуальної гри, 6-й клас
  Ресурси Світового океану. Розробка інтегрованого уроку географії та математики з використанням технології розвитку критичного мислення, 7-й клас
  Політична карта світу. Розробка уроку географії з використанням інтерактивних методів навчання, 8-й клас

  К-ть сторінок: 68

 • Розпродаж!

  Газета “Краєзнавство. Географія. Туризм” №10, 2019

  45,00 грн.

  ЗМІСТ

  Український Геловін, або Велесова ніч. Історія, традиції, обряди, прикмети
  Проєктний метод: як обмінятися досвідом. Майстер-клас для вчителів
  Соняшник — квітка сонця. Рослинні символи в сучасній українській геральдиці
  Шенгенська зона. Європа для українців
  Офшорні зони. Неоподаткована міграція грошей
  Дидактична гра на уроці географії. Інтерактивне навчання в спеціальній школі
  Таємниці чотирьох океанів. Інтелект-турнір, 7-й клас
  Україна у світі: природа та населення. Тестовий контроль знань, 8-й клас

  К-ть сторінок: 68

 • Північна Америка. Цикл уроків за моделлю «Перевернутий клас». 7-й клас

  20,00 грн.

  Північна Америка. Цикл уроків за моделлю «Перевернутий клас»
  Сучасним дітям у зв’язку з великим обсягом наукової інформації дедалі частіше стає нецікаво на уроці – вони хочуть більше свободи та самостійності в навчанні. Тому сучасний урок потребує застосування нових форм і методів. Що робити? Пропонуємо спробувати застосувати модель навчання «Перевернутий клас». Тісна співпраця вчителя з учнями на уроці допомагає краще засвоїти матеріал і використовувати його на практиці надалі.

 • Австралія — найменший материк Землі. Урок вивчення нового матеріалу. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Австралія — найменший материк Землі.
  Австралія — це одне із найзагадковіших та найцікавіших місць планети. Це цілий материк з унікальним тваринним світом і великими містами з хмарочосами. Туристи їдуть сюди, щоб побачити кумедних кенгуру, сфотографуватися на тлі знаменитого театру в Сіднеї, прогулятися унікальними тропічними лісами острова Тасманія. Представлена розробка уроку допоможе учням поринути в атмосферу «материка навпаки» та в невимушеній формі засвоїти основні географічні відомості про Австралію.

 • Геологічні ери та епохи горотворення. Урок-занурення. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Геологічні ери та епохи горотворення.
  Урок-занурення є нестандартною формою проведення уроку. На такому уроці функція вчителя як суб’єкта педагогічної діяльності — не втручатися в навчально-виховний процес, а організовувати його, спрямовувати діяльність учнів, залучати до роботи всіх учасників навчання, надавати їм методичну допомогу. Також такі уроки розвивають творчі здібності учнів, що знаходять застосування під час підготовки та проведення.

 • Природні зони Австралії. Органічний світ. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Природні зони Австралії. Органічний світ.
  Наша планета надзвичайна та вражаюча, кожен куточок має свої характерні особливості. У поданій розробці уроку учні можуть ознайомитися з особливостями материка, де взимку панує спека, листя на деревах не дають тіні, а рослинний і тваринний світ дуже своєрідний та відмінний від нашого. Ідеться про Австралію. Завдяки вправам, які можна виконувати в зручному онлайн-форматі, учні ознайомляться з органічним світом материка, його характерними ознаками й особливостями та ефективно закріплять отримані знання.

 • Загальні риси клімату. Кліматичні пояси і типи клімату Південної Америки. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Загальні риси клімату. Кліматичні пояси і типи клімату Південної Америки.
  Вивчення кліматичних особливостей материків є однією з ключових тем під час вивчення географії материків та океанів. Подана розробка уроку містить завдання, що подаються у двох варіантах: як дидактичні картки і як онлайн-вправи. Учитель може обирати більш влучний для нього та його учнів метод. Так учні зможуть у зручній для себе формі засвоїти та систематизувати знання щодо кліматичних поясів і типів клімату Південної Америки.

 • Закономірності розташування природних зон Африки. Урок з використанням технології випереджальних завдань. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Закономірності розташування природних зон Африки.
  Як показує досвід, урок засвоєння нових знань проходить ефективніше, коли вчителю вдається залучити учнів до його підготовки та проведення. Подана розробка уроку проходить у форматі подорожі, що передбачає підготовку учнями випереджального завдання. Завдяки повідомленням своїх однокласників, учні отримують у доступній для сприймання формі новий матеріал. Виконуючи протягом уроку зав-дання, узагальнюють і систематизують знання щодо закономірностей розташування природних зон Африки.

 • Економіко-географічна характеристика Франції. Інтегрований урок географії та зарубіжної літератури. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Економіко-географічна характеристика Франції.
  Про що ми думаємо, коли чуємо слово «Франція»? Ейфелева вежа, Лувр і музей Д’Орсе, Опера Гарньє і Єлисейські поля, Нотр-Дам де Парі і Базиліка Сакре-Кер. Особливий неповторний характер цієї країни робить її надзвичайно привабливою для мільйонів мандрівників з усього світу. Франція — демократична республіка й світська держава. Це неймовірна, романтична і самобутня країна, де, без перебільшення, мріє побувати кожен хоча б раз у житті.

 • Клімат Північної Америки. Комбінований урок. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Клімат Північної Америки.
  Де тільки не шукають натхнення творчі люди! Джеймс Кемерон, режисер фільмів «Аватар», «Титанік» і перших двох «Термінаторів», був одним із трьох людей, які побували у найглибшому місці на планеті — Маріанській западині у Тихому океані, який омиває береги Північної Америки. А це 11 тисяч кілометрів углиб! Якщо туди помістити найвищу гору — Джомолунгму заввишки 9 тис. м, то над нею залишиться ще товща океану більш ніж два кілометри. Охочих повторювати занурення та отримати такі неймовірні враження поки більше немає, адже спускатися у Маріанську западину треба протягом не менше 4 годин в унікальному сучасному обладнанні, що і коштує, зрозуміло, дуже дорого. Утім, напевне, ще знайдуться сміливці, які намагатимуться розгадати цю та інші численні загадки морів та суші третього за розмірами континенту світу — Північної Америки.