5-9 класи

Відображаються усі з 3 результатів

 • У пошуках числа Пі. Інтелектуальний квест з математики. 5—9-ті класи

  20,00 грн.
  У пошуках числа Пі. Інтелектуальний квест з математики

  14 березня — день народження числа π. Воно виникло в геометрії як відношення довжини кола до довжини його діаметра, утім, також воно з’являється і в інших галузях математики. Уперше позначенням такого числа грецькою літерою π скористався британський математик Вільям Джонс, а загально прийнятим воно стало завдяки працям Леонарда Ейлера.

 • Вправи з життя. Добірка завдань для розвитку математичних компетентностей. 5—9-ті класи

  20,00 грн.
  Вправи з життя. Добірка завдань для розвитку математичних компетентностей

  Математика впевнено курсує поруч із нами. Кожний похід до магазину — це застосування математичних умінь на практиці. Широкий асортимент товарів, перевірка правильності вартості за вагові товари — це абетка будь-якого покупця. Саме вчителю випадає честь дати учням міцні знання, які допоможуть їм у повсякденному житті.

 • Мости Одеси. Добірка завдань з математики з використанням краєзнавчого матеріалу. 5—9-ті класи

  20,00 грн.
  Мости Одеси. Добірка завдань з математики з використанням краєзнавчого матеріалу

  Одним із засобів засвоєння наскрізної лінії «Громадянська відповідальність» є використання краєзнавчого матеріалу на уроках математики та в позакласній діяльності. Знання історії рідного краю розвиває вміння розв’язувати математичні задачі з практичним змістом. У добірці подано 55 задач, зміст яких відображає історію одеських мостів та цікаві факти про них. Для миттєвої перевірки правильності розв’язання завдань запропоновано відповіді, які стануть у пригоді вчителям та учням.