5 клас

Показано 1–12 із 41

 • Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 5 клас

  20,00 грн.
  Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 5 клас

  Тільки у 2018 році в ЗНО з англійської з’явився розділ «Аудіювання» й одразу ж викликав обурення: багато хто з абітурієнтів був незадоволений якістю запису, рівнем гучності, а також акцентами мовців. Але від цього розділу не відмовилися. І, щоб успішно скласти ЗНО з англійської, головне — побільше практикуватися.

 • FOOD IN OUR LIFE. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  FOOD IN OUR LIFE. Lesson. 5th grade

  Тема «Їжа» на уроках англійської мови може включати як приготування улюбленої страви учнів, так і просто перерахування тих продуктів, які учні люблять і вживають найчастіше. Також під час уроку можна приділити увагу здоровій їжі, яку рекомендують дієтологи, адже вона постачає організму всі поживні речовини та елементи.

 • ENGLISH CAFE: FOOD AND DRINKS. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  ENGLISH CAFE: FOOD AND DRINKS. Lesson. 5th grade

  Зараз традиційна британська кухня досить сильно перемішалася з американською та європейською. Вирішити, добре це чи погано, залишимо істинним англійцям, однак варто зазначити, що для нас таке спрощення дуже
  доречне, оскільки в меню завжди можна знайти знайомі назви. Британський драматург Сомерсет Моем одного разу заявив: «Якщо ви хочете добре хар­чуватися в Англії, їжте сніданок тричі на день». Два яйця, смажена ковбаска, бекон, квасоля в томатному соусі, смажений помідор і тости — якби не калорії й холестерин, англійський сніданок і справді можна було би їсти хоч тричі на день.

 • ALL ABOUT FOOD. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  ALL ABOUT FOOD. Lesson. 5th grade

  Багато хто сьогодні не замислюється над тим, якою важ­ливою є роль харчування для повноцінного життя кож­ної людини. Якщо ви здорові, то добре працюєте, гарно вчитеся, вмієте зосереджено робити різні вправи або читати цікаву книжку. Основною запорукою здоров’я є їжа. Харчування — це суттєва складова частина здорового способу життя, й інтерес до питань здорового харчування щороку зростає. Вирушаючи до незнайомої країни, обов’язково потрібно дізнатися, чим харчуються її жителі, адже кожна людина має свій індивідуальний раціон.

 • Перевірка знань. Контрольні роботи з математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Перевірка знань. Контрольні роботи з математики

  У статті подано тематичні контрольні роботи до всіх тем курсу математики згідно з вимогами програми для 5-го класу загальноосвітньої школи. Тематичні контрольні роботи містять 4 рівні, кожний із яких оцінюють у 3 бали. Також учитель може використовувати комплект вправ для тренування або під час проведення самостійної роботи.

 • Площа прямокутника і квадрата. Урок-змагання з математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Площа прямокутника і квадрата.

  Конкуренція і дух змагання сприяють в учнів посиленню бажання проявити себе з кращого боку, показати, наскільки міцні їх знання та вміння, і формують позитивну атмосферу в дитячому колективі. Тому уроки, які мають на меті узагальнити і систематизувати знання школярів або повторити вивчений матеріал, доречно проводити у формі гри-змагання.

 • Цифри. Десятковий запис натуральних чисел. Урок математики, адаптований для дистанційного навчання. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Цифри. Десятковий запис натуральних чисел.

  У сьогоднішніх реаліях навчання онлайн піднялось на новий щабель, тому пропонуємо вашій увазі розробку уроку, яку можна використовувати і під час очного навчання, і під час онлайнового. Основний матеріал теми представлено у формі презентації, а узагальнення вивченого матеріалу подається у вигляді інтерактивних вправ, які також можна виконати на дидактичних картках.

 • Ділення натуральних чисел. Розв’язування вправ і задач. Математичний урок-подорож. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Ділення натуральних чисел. Розв’язування вправ і задач.

  Від того, як учні виконуватимуть дії над числами, розв’язуватимуть рівняння і нерівності, різні задачі та виконуватимуть інші завдання, передбачені програмою, залежатиме результативність їхнього подальшого навчання. Ця розробка представлена у вигляді уроку-подорожі, щоб зацікавити учнів та для більш ефективного засвоєння матеріалу.

 • Узагальнення та система­тизація знань із теми «Звичайні дроби». Л. Толстой «Стрибок», «Акула», «Два товариші», «Пилипок». 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Узагальнення та система­тизація знань із теми «Звичайні дроби». Ознайомлення з творами Льва Толстого «Стрибок», «Акула», «Два товариші», «Пилипок».

  Напевно, кожен сучасний учитель має в методичній скриньці хоча б один реалізований інтегрований урок. І хоч це вимагає великої підготовки, ефективність таких уроків досить висока. Вони є потужними стимуляторами розумової діяльності дитини. Діти починають аналізувати, зіставляти, порівнювати та досліджувати.

 • Площі й об’єми. Узагальнювальний урок математики з використанням інтерактивних технологій. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Площі й об’єми.

  Сучасні діти потребують навчання, спрямованого не лише на засвоєння певних знань, а й на цілісний розвиток особистості, її пізнавальних і творчих здібностей. Тому інноваційні методи роботи стали невід’ємним складником уроку математики. Інформаційно-комунікаційні, хмарні технології дають можливість перетворити звичайну вправу на гру та пожвавити різні етапи уроку.

 • Множення десяткових дробів. Урок розв’язування задач з математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Множення десяткових дробів.

  Десяткові дроби вивчають у 5 класі. Вони не є новими числами, а лише представляють іншу форму запису раніше відомих звичайних дробів із знаменником 10, 100, 1000 тощо. Актуальність вивчення десяткових дробів полягає в тому, що вони зручніші під час математичних обчислень і практичних розрахунків, а ще ЕОМ оперують саме цим видом дробів.

 • Компетентнісні вправи. Добірка завдань із математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Компетентнісні вправи. Добірка завдань із математики

  У добірці представлено вправи для реалізації наскрізних ліній на уроках математики. Учням пропонують розглянути реальні життєві ситуації, проаналізувати їх і зробити висновки для розвитку ощадливості та поміркованості, щоб навчити аналізувати власну економічну ситуацію та родинний бюджет.