5 клас

Показано 1–12 із 43

 • Контрольнi роботи з англiйської мови. 3–11 класи (за О. Карпюк)

  134,00 грн.

  Книжка містить матеріали для контролю й оцінювання знань, умінь і навичок учнів 3—11-х класів з англійської мови. Матеріал структуровано за класами з поступовим ускладненням: завдання для 3-го класу найкоротші і найпростіші, для 11-го — найскладніші. Підручник пропонує різноманітні форми контролю, як-от тести, перевірка розуміння текстів, зіставлення українських і англійських слів, постановка слів у потрібну форму, написання творів.
  Посібник може стати в пригоді як учителям загальноосвітніх навчальних закладів, так і батькам і учням для самостійного контролю. Контрольні роботи, подані в посібнику, розроблені за підручниками Оксани Карпюк.

 • Зоря — самосвітнє небесне тіло. Відмінності між зорями. Поняття сузір’я. Практичне заняття. Комбінований урок природознавства. 5-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Зоря — самосвітнє небесне тіло. Відмінності між зорями. Поняття сузір’я. Практичне заняття «Визначення найвідоміших сузір’їв на карті зоряного неба».
  Комбінований урок дає вчителю можливість досягти дві або декілька рівнозначних освітніх цілей, тому така структура найбільш популярна серед педагогів. Подана розробка уроку містить різноманітні прийоми навчання, велику кількість питань із виучуваної теми та цікаві факти про зорі, щоб зацікавити учнів активною роботою.

 • Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 5 клас

  20,00 грн.
  Контрольне аудіювання. Тексти, завдання та відповіді. 5 клас

  Тільки у 2018 році в ЗНО з англійської з’явився розділ «Аудіювання» й одразу ж викликав обурення: багато хто з абітурієнтів був незадоволений якістю запису, рівнем гучності, а також акцентами мовців. Але від цього розділу не відмовилися. І, щоб успішно скласти ЗНО з англійської, головне — побільше практикуватися.

 • FOOD IN OUR LIFE. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  FOOD IN OUR LIFE. Lesson. 5th grade

  Тема «Їжа» на уроках англійської мови може включати як приготування улюбленої страви учнів, так і просто перерахування тих продуктів, які учні люблять і вживають найчастіше. Також під час уроку можна приділити увагу здоровій їжі, яку рекомендують дієтологи, адже вона постачає організму всі поживні речовини та елементи.

 • ENGLISH CAFE: FOOD AND DRINKS. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  ENGLISH CAFE: FOOD AND DRINKS. Lesson. 5th grade

  Зараз традиційна британська кухня досить сильно перемішалася з американською та європейською. Вирішити, добре це чи погано, залишимо істинним англійцям, однак варто зазначити, що для нас таке спрощення дуже
  доречне, оскільки в меню завжди можна знайти знайомі назви. Британський драматург Сомерсет Моем одного разу заявив: «Якщо ви хочете добре хар­чуватися в Англії, їжте сніданок тричі на день». Два яйця, смажена ковбаска, бекон, квасоля в томатному соусі, смажений помідор і тости — якби не калорії й холестерин, англійський сніданок і справді можна було би їсти хоч тричі на день.

 • ALL ABOUT FOOD. Lesson. 5th grade

  20,00 грн.
  ALL ABOUT FOOD. Lesson. 5th grade

  Багато хто сьогодні не замислюється над тим, якою важ­ливою є роль харчування для повноцінного життя кож­ної людини. Якщо ви здорові, то добре працюєте, гарно вчитеся, вмієте зосереджено робити різні вправи або читати цікаву книжку. Основною запорукою здоров’я є їжа. Харчування — це суттєва складова частина здорового способу життя, й інтерес до питань здорового харчування щороку зростає. Вирушаючи до незнайомої країни, обов’язково потрібно дізнатися, чим харчуються її жителі, адже кожна людина має свій індивідуальний раціон.

 • Перевірка знань. Контрольні роботи з математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Перевірка знань. Контрольні роботи з математики

  У статті подано тематичні контрольні роботи до всіх тем курсу математики згідно з вимогами програми для 5-го класу загальноосвітньої школи. Тематичні контрольні роботи містять 4 рівні, кожний із яких оцінюють у 3 бали. Також учитель може використовувати комплект вправ для тренування або під час проведення самостійної роботи.

 • Площа прямокутника і квадрата. Урок-змагання з математики. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Площа прямокутника і квадрата.

  Конкуренція і дух змагання сприяють в учнів посиленню бажання проявити себе з кращого боку, показати, наскільки міцні їх знання та вміння, і формують позитивну атмосферу в дитячому колективі. Тому уроки, які мають на меті узагальнити і систематизувати знання школярів або повторити вивчений матеріал, доречно проводити у формі гри-змагання.

 • Цифри. Десятковий запис натуральних чисел. Урок математики, адаптований для дистанційного навчання. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Цифри. Десятковий запис натуральних чисел.

  У сьогоднішніх реаліях навчання онлайн піднялось на новий щабель, тому пропонуємо вашій увазі розробку уроку, яку можна використовувати і під час очного навчання, і під час онлайнового. Основний матеріал теми представлено у формі презентації, а узагальнення вивченого матеріалу подається у вигляді інтерактивних вправ, які також можна виконати на дидактичних картках.

 • Ділення натуральних чисел. Розв’язування вправ і задач. Математичний урок-подорож. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Ділення натуральних чисел. Розв’язування вправ і задач.

  Від того, як учні виконуватимуть дії над числами, розв’язуватимуть рівняння і нерівності, різні задачі та виконуватимуть інші завдання, передбачені програмою, залежатиме результативність їхнього подальшого навчання. Ця розробка представлена у вигляді уроку-подорожі, щоб зацікавити учнів та для більш ефективного засвоєння матеріалу.

 • Узагальнення та система­тизація знань із теми «Звичайні дроби». Л. Толстой «Стрибок», «Акула», «Два товариші», «Пилипок». 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Узагальнення та система­тизація знань із теми «Звичайні дроби». Ознайомлення з творами Льва Толстого «Стрибок», «Акула», «Два товариші», «Пилипок».

  Напевно, кожен сучасний учитель має в методичній скриньці хоча б один реалізований інтегрований урок. І хоч це вимагає великої підготовки, ефективність таких уроків досить висока. Вони є потужними стимуляторами розумової діяльності дитини. Діти починають аналізувати, зіставляти, порівнювати та досліджувати.

 • Площі й об’єми. Узагальнювальний урок математики з використанням інтерактивних технологій. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Площі й об’єми.

  Сучасні діти потребують навчання, спрямованого не лише на засвоєння певних знань, а й на цілісний розвиток особистості, її пізнавальних і творчих здібностей. Тому інноваційні методи роботи стали невід’ємним складником уроку математики. Інформаційно-комунікаційні, хмарні технології дають можливість перетворити звичайну вправу на гру та пожвавити різні етапи уроку.