11 клас

Показано 1–12 із 54

 • Контрольнi роботи з англiйської мови. 3–11 класи (за О. Карпюк)

  134,00 грн.

  Книжка містить матеріали для контролю й оцінювання знань, умінь і навичок учнів 3—11-х класів з англійської мови. Матеріал структуровано за класами з поступовим ускладненням: завдання для 3-го класу найкоротші і найпростіші, для 11-го — найскладніші. Підручник пропонує різноманітні форми контролю, як-от тести, перевірка розуміння текстів, зіставлення українських і англійських слів, постановка слів у потрібну форму, написання творів.
  Посібник може стати в пригоді як учителям загальноосвітніх навчальних закладів, так і батькам і учням для самостійного контролю. Контрольні роботи, подані в посібнику, розроблені за підручниками Оксани Карпюк.

 • Rock-урок. Урок-гра. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Rock-урок.
  Хто з нас не мріяв стати рок-музикантом? Усі ми хотіли бути такими крутими, вільними та відчайдушними, а головне талановитими, як Оззі Озборн, AC/DC або Мік Джагер. Мати купу фанатів, відриватися на музичному фестивалі десь на узбережжі океану в Каліфорнії. Завдяки представленій розробці, учні зможуть порину-ти в музичну атмосферу того часу та проникнутися рокерівським духом. А формат гри допоможе легко та невимушено засвоїти знання не тільки з географії, а й з англійської мови.

 • Роль транснаціональних компаній у розвитку машинобудівних і хімічних виробництв в Україні. Урок-дослідження. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Роль транснаціональних компаній у розвитку машинобудівних і хімічних виробництв в Україні.
  Зростання економічної та політичної ролі транснаціональних корпорацій (ТНК) призвело до формування протилежних думок про те, як їхня діяльність змінює традиційний «баланс сил» суб’єктів політичної взаємодії. З одного боку, ТНК виступають у ролі головних двигунів світового економічного розвитку. З іншого — залишаються експлуататорами природних і трудових ресурсів країн, що розвиваються, готовими пожертвувати гуманітарними й екологічними цінностями для отримання прибутку. Сформувати свою думку щодо цього допоможе подана розробка уроку-дослідження.

 • Хімія в житті людини. Урок узагальнення й систематизації знань. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Хімія в житті людини.
  Чистити зуби, мити тіло і прибирати — це, звичайно, потрібно, але саме через це людину постійно й повсюдно оточують хімічні речовини. Ми щодня вступаємо в контакт із ними, вони впливають на нас і навколишню природу. Нам треба навчитися правильного поводження з хімікатами, щоб мінімізувати їхній шкідливий вплив.

 • Харчові добавки. Е-числа. Урок у формі дебатів. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Харчові добавки. Е-числа.
  У повсякденному житті нам часто до­водиться відстоювати свою точку зо­ру. Дехто намагається уникати обго­ворення спірних тем, а інші одразу кидаються у суперечку, роблячи це некоректно, тим самим висловлюють неповагу до думки своїх спів­розмовників. Як же навчити підлітків коректно і грамотно висловлювати свою думку? Для цього в пригоді стане застосування педагогічної технології дебати. Використовувати яку можна як на уроках, так і в позаурочний час.

 • Життєвий цикл бензину. Урок-віртуальна екскурсія. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Життєвий цикл бензину.
  Людину у світі оточує багато речовин, складу і властивостей яких вона не знає. До таких можна віднести бензин. Усе, що ми про нього знаємо — це легкозаймисте паливо. Та крім цього корисно було б знати, як його добувають, який бензин є якісним і які у нього небезпечні властивості.

 • Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Урок з використанням ІКТ та частково-пошукових методів. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза.
  Освоєння цього металу поклало початок цілого історичного етапу — залізного віку. Сьогодні вироби із заліза становлять окрему сферу чорної металургії, на частку якої припадає 90% усіх металічних виробів. Окрім того, відкриття магнітних властивостей заліза дозволило значно розширити сферу його використання.

 • Неметалеві ігри. Позакласний захід. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Неметалеві ігри.
  Хімія — один із тих шкільних предметів, які найбільше недооцінюють учні. Тому пропонуємо вам щось незвичайне: позакласний захід із хімії. Він покликаний розбудити бажання учнів учитися, закріпити пройдений за програмою матеріал по неметалах та започаткувати традицію проведення цікавих наукових вікторин.

 • Поняття про синтетичні лікарські препарати на прикладі аспірину. Урок-телепередача. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Поняття про синтетичні лікарські препарати на прикладі аспірину.
  Мабуть, якщо попросити будь-кого назвати найвідоміші ліки, кожен згадає один і той самий препарат. Аспірин, виробництво якого почалося більше ста років тому, не сходить із прилавків аптек усіх країн світу. Різні фірми випускають його під близько 60 назвами, але за хімічною суттю це одна й та сама речовини — ацетилсаліцилова кислота. У дитинстві ці пігулки рятували нас від високої температури, дорослі приймають їх одразу, як починає боліти голова. Окрім того, аспірин призначають мільйонам хворих на серцево-судинні захворювання, щоб знизити ризик виникнення потенційно смертельних тромбів.

 • Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт

  20,00 грн.

  Дослідження твердості питної води. Науково-дослідницький проєкт
  Вода, яку люди використовують для щоденного вживання, може мати різний хімічний склад. Проте саме високий рівень солей кальцію та магнію робить воду жорсткішою. Навіть після кипіння води на стінках чайника чи каструлі залишається осад і до організму потрапляють постійні сполуки кальцію та магнію. І хоча ці елементи дуже важливі для функціонування усіх живих організмів, їх надлишок та неорганічне походження впливають на живі створіння згубно. Представлений проєкт можна використати за основу для розробки аналогічного проєкту для своєї місцевості.

 • Збірник задач «Розчини». Методичні матеріали до занять 7—11 класи

  125,00 грн.

  Методичні матеріали до занять із хімії містять відомості з теми «Розчини». На початку кожного розділу подано короткі теоретичні матеріали, а також методику розв’язання задач. Матеріал узагальнено й систематизовано.
  До кожного розділу подано конкретні задачі, розміщені в порядку ускладнення. Матеріали розраховані для абітурієнтів, здобувачів освіти 7—11-х класів, студентів не хімічних спеціальностей ВЗО денної та заочної форм навчання. Користування збірником дасть змогу суттєво заощадити час, готуючись до заняття, оптимізувати навчальний процес, реалізувати індивідуальний підхід до здобувача освіти.

 • Таємниці атомного ядра. Квантові постулати світла. Постулати Бора. Комбінований урок з використанням ІКТ. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Таємниці атомного ядра. Квантові постулати світла. Постулати Бора.
  Представлена методична розробка уроку фізики розкриває способи формування ключових компетентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ); форми, засоби, методи навчання; елементи сучасних педагогічних технологій стосовно конкретної теми уроку, теми навчальної програми.