10-11 класи

Показано 1–12 із 17

 • Перевірка знань з тем “Метали”, “Неметали”. Кросворди, тестування. 10—11-ті класи

  20,00 грн.

  Перевірка знань з тем “Метали”, “Неметали”. Кросворди, тестування
  Контрольна робота завжди стрес для учнів. Готуючи уроки, учителі намагаються зробити їх цікавішими, використовуючи мультимедіа або наочні приклади, забуваючи про перевірку знань. А якщо урізноманітнити ще й форми контролю знань, учитель «підігріє» бажання вчитися в учнів, зробить професійну діяльність цікавою для себе.

 • Узагальнення курсу. Урок-конференція. 10—11-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Узагальнення курсу.
  Готуючись до ЗНО та ДПА, усі учні наштовхуються на одне й те саме болюче питання: як згадати усі набуті знання та як їх краще за все запам’ятати? Практика показує, що заходи з узагальнення та унаочнення найважливіших тем із курсу фізики відіграють у цьому питанні неабияку роль.

 • A DAY WITH WILLIAM SHAKESPEARE. Проєкт. 10—11 класи

  20,00 грн.
  A DAY WITH WILLIAM SHAKESPEARE. Проєкт. 10—11 класи

  Процес вивчення будь-­якої іноземної мови, а особливо англійської, є тривалим та складним. Для того щоб підвищити мотивацію до вивчення англійської мови, підсилити до неї інтерес, усе більше й більше використовують метод проєктів. Адже завдяки цьому методу учні набувають знань у процесі планування та виконання практичних завдань-­проєктів.

 • UKRAINIAN CULTURE. Lesson. 10—11 класи

  20,00 грн.
  UKRAINIAN CULTURE. Lesson. 10—11 класи

  Українська культура — сукупність матеріальних та духовних цінностей, створених українським народом протягом його історії. Для української національної культури основоположною є народна культура, з якої поступово сформувалися професійні наука, література, мистецтво. Своєрідність української культури визначили також впливи географічних умов, особливості історичного шляху, а також взаємодія з іншими культурами. Важливим історичним етапом розвитку культури стало прийняття християнства у X столітті.

 • Час і дата. Теперішній простий час. Практичне заняття з англійської мови. 10—11 класи

  20,00 грн.
  Час і дата. Теперішній простий час. Практичне заняття з англійської мови. 10—11-ті класи

  Матеріали заняття можуть сприяти поглибленому вив­ченню учнями лексичного та граматичного матеріалу
  для застосування в усному та писемному мовленні. Виконання запропонованих вправ сприяє закріпленню
  навичок читання з повним ро­зумінням прочитаного, формуванню різностороннього мислен­ня учнів, монологічного та діалогічного мовлення. Тема заняття відповідає навчаль­ній програмі іноземних мов для 10—11-­х класів загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов.

 • MASTER CHEF. Виховний захід з англійської мови та кулінарії. 10—11 класи

  20,00 грн.
  MASTER CHEF. Позакласний захід з англійської мови та кулінарії. 10—11 класи

  До вашої уваги розробка шоу «Майстер-шеф». Щоб стати переможцем змагання, потрібно буде поєднати любов до приготування різних страв з англійською мовою! Буде гаряче й цікаво!

 • Вправи на встановлення відповідності. Добірка завдань творчого характеру з алгебри. 10—11-і класи

  20,00 грн.
  Вправи на встановлення відповідності. Добірка завдань творчого характеру з алгебри

  Вправи на встановлення відповідності — одна із чотирьох форм тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Запропонована добірка містить вправи за програмою алгебри 10—11-х класів творчого характеру, для розв’язування яких від учнів, окрім знань відповідних розділів математики, потрібні вміння порівнювати, проводити аналогії, узагальнювати й робити висновки.

 • Гроші в сучасному житті. Урок економіки з використанням методу проєктів та технології веб-квесту. 10—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Гроші в сучасному житті.

  Пошукова робота має безліч переваг: налаштовує учнів на самостійність, розвиває увагу та пам’ять, вчить виокремлю­вати головне та відсіювати другорядне. Змагання робить нав­чання цікавим та інтерактивним. Вебквест — форма навчання, яка по­єднує пошук і змагання.

 • Яке прекрасне рідне слово! Мовно-літературна вікторина. 10—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Яке прекрасне рідне слово! Мовно-літературна вікторина.

  Основним завданням тижня української мови та літератури є розвиток пізнавальної та творчої активності школярів, залучення учнів до самостійної творчої діяльності, підвищення їх інтересу до вивчення української мови та літератури, розвиток творчих здібностей. У рамках предметного тижня можна проводити конкурси, олімпіади, виховні години, нетрадиційні уроки тощо.

 • Слово та його лексичне значення. Урок повторення та поглиблення набутих знань. 10—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Повторення вивченого матеріалу з української мови, що стосується лексики: синоніми, антоніми, омоніми, пароніми, фразеологізми тощо.

  Відображення у слові будь-якого явища дійсності становить його лексичне значення. Окрім лексичного, словам властиве граматичне значення, яке вказує на приналежність слова до певної частини мови та на його граматичні ознаки. Лексичне значення слова є індивідуальним, основним, а граматичне — загальним, властивим усім словам, які належать до певної частини мови.

 • Психолог — батькам учнів 10—11-х класів

  83,00 грн.

  У збірнику подано теоретичний матеріал, тести й анкети, тренінгові й інтерактивні заняття, батьківські лекторії та виступи, спрямовані на психологічну просвіту серед батьків старшої школи. Окремі практичні заняття та виступи психолога спрямовано на роботу з  батьками, інші — є універсальними і їх можуть використовувати психологи як для вчителів, так і самі вчителі та сприяти формуванню спільного інформаційно-психологічного простору.

  Матеріали збірника будуть корисними шкільним психологам, соціальним педагогам, учителям, які викладають у 10—11-х класах, батькам, студентам, а також усім, хто прагне долучитись до роботи з батьками старшої школи.

 • Газета “Математика” №20, 2019

  56,00 грн.

  Що в газеті?

  Навчаймо економити. Розробки уроків розв’язування задач економічного змісту, 5—9-ті класи
  Електроенергія. Компетентнісна вправа з алгебри, 7-й клас
  Показуха. Розробка сценарію математичного змагання, 11-ті класи
  Комунальні платежі. Добірка задач прикладного змісту, 5—11-ті класи

  Кількість сторінок: 54